Oční ambulance
Nerudova 250/6, Mariánské Lázně

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

pan doktor je kapacita v oboru, ikdyž to tak na první pohled vypadat nemusí. Co jsem zaslechla v čekárně, jezdí k němu pacienti z okolních měst a pořád vypráví to samé: "můj doktor říkal že mám tohle, ale mně jeho léky nepomohli, tak jsem šel sem a zjistil jsem, že mám něco jiného.." Navíc to umí skvěle s miminkama.

Reakce na příspěvek Nedoporučuji: 2009-01-18 23:00:50
pan doktor nepředepisuje brýle když ví, že to není nezbytně nutné. Setkala jsem se s tím, že spousta doktorů dává brýle při 0,25 dioptrií i dětem. Jenže pan Hollay vždy vysvětlí, že takhle malou vadu má každý a oči si na to rychle zvyknou a pak jen dioptrie rostou. Ale každému samozřejmě vyhovuje něco jiného...

Doporučuji tohoto lékaře a jeho sestru. Zavolal jsem si tam, že mám naléhavý případ (prudká zánět). Ačkoliv jsem tam nikdy předtím nebyl a navíc neměli oni zrovna pohotovost, ale jiní, tak mne vzali hned po příchodu do čekárny (ještě jeden naléhavý případ byl přede mnou). Lidsky příjemné, navíc jsem platil pouze CZK 30, nikoliv CZK 90, nač by měli nárok, když se jednalo o vyšetření v pohotovosti, i když jsem jim nabízel, že klidně a rád dám poplatek za pohotovostní vyšetření.
Kromě toho prostředí v čekárně i uvnitř ordinace je příjemné a útulné. To samé okolí místa.

Část pacientů hledá jiného lékaře,protože se stává,že předepíše brýle,ale jejich parametry jsou špatné,pacient má bolesti hlavy,hledá příčinu jinde,ale nakonec se zjistí špatné brýle.Po přezkoumání zraku,předepsání brýlí potíže zmizí.Ze zkušenosti a od známých vím alespoň o 3 případech.

nej v ML