Valdemar Hollay, oční lékař Mariánské Lázně

Valdemar Hollay

Oční lékař Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nerudova 250/6, Mariánské Lázně
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

pan doktor je kapacita v oboru, ikdyž to tak na první pohled vypadat nemusí. Co jsem zaslechla v čekárně, jezdí k němu pacienti z okolních měst a pořád vypráví to samé: "můj doktor říkal že mám tohle, ale mně jeho léky nepomohli, tak jsem šel sem a zjistil jsem, že mám něco jiného.." Navíc to umí skvěle s miminkama.

Reakce na příspěvek Nedoporučuji: 2009-01-18 23:00:50
pan doktor nepředepisuje brýle když ví, že to není nezbytně nutné. Setkala jsem se s tím, že spousta doktorů dává brýle při 0,25 dioptrií i dětem. Jenže pan Hollay vždy vysvětlí, že takhle malou vadu má každý a oči si na to rychle zvyknou a pak jen dioptrie rostou. Ale každému samozřejmě vyhovuje něco jiného...


J

Doporučuji tohoto lékaře a jeho sestru. Zavolal jsem si tam, že mám naléhavý případ (prudká zánět). Ačkoliv jsem tam nikdy předtím nebyl a navíc neměli oni zrovna pohotovost, ale jiní, tak mne vzali hned po příchodu do čekárny (ještě jeden naléhavý případ byl přede mnou). Lidsky příjemné, navíc jsem platil pouze CZK 30, nikoliv CZK 90, nač by měli nárok, když se jednalo o vyšetření v pohotovosti, i když jsem jim nabízel, že klidně a rád dám poplatek za pohotovostní vyšetření.
Kromě toho prostředí v čekárně i uvnitř ordinace je příjemné a útulné. To samé okolí místa.


R

Část pacientů hledá jiného lékaře,protože se stává,že předepíše brýle,ale jejich parametry jsou špatné,pacient má bolesti hlavy,hledá příčinu jinde,ale nakonec se zjistí špatné brýle.Po přezkoumání zraku,předepsání brýlí potíže zmizí.Ze zkušenosti a od známých vím alespoň o 3 případech.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

nej v ML
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti