Odborný kožní lékař
Lipová 664, Liberec

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Nedoporučuji! Máte-li kožní problém, nebudete přijati ani ošetřeni. Objednání za měsíc. Nezbývá, než vyhledat jiného odborníka nebo zemřít. Opravdu profesionální služby kapitalistického odborníka.

Absolutní spokojenost, jak ze strany paní doktorky tak i milé sestřičky. Ochota, profesionalita a rychlé řešení problému.:-)

Dnes jsem navštívila paní doktorku Pospíšilovou. Dodnes jsem měla z kožního lékaře hrůzu (špatná zkušenost z dětství), ale teď už ji díky paní doktorce nemám. Byla velmi milá, ochotná, vše vysvětlila, poslala mě pro jistotu na další odborné vyšetření. Sestřička byla v pohodě. Doporučuji.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Můžu jen doporučit!

Paní doktorka mě velice zklamala. Její přístup a odbornost není na urovni profesionála. A jedna rada na závěr - nenechte si odstranovat bradavice........dloubání jak s minulého století a následnými problémy a bolestmi.
Opravdu úžasně odvedená práce - NEDOPORUČUJI !

paní doktorka je naprostý profík a vždy ochotně poradí

velmi dobrá lékařka!

Paní doktorka je velice příjemná, ochotně naslouchá, poradí, nespěchá, vše vysvětlí. Prostředí ordinace i čekárny je na úrovni, jen sestra je občas nepříjemná a objednání trvá 3-4 týdny.

Paní doktorka je velice milá a hodná, ale sestřička, to se nedá ani mluvit!

Sestra mě k paní doktorce ani nepustila,prý mě objedná -2 měsíce,přestože jsem ji upozorňovala,že jde o akutní problém

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, z hrůzou jsem zjistila že kyselina trichloroctová se nesmí používat v době kojení. Naneštěstí jsem si s ní odstraňovala jizvy na břiše a pak ještě něco na obličeji :( Netušila jsem že to může jít do mléka. Mimi mělo 0-4 měsíce, opakovala jsem to. Mám teď hrozný strach čím jsem miminku ublížila. Děkuji za odpověď

V tomto případě, kdy aplikace byla jen na minim. plochu se nemusíte obávat, že by se dítěti ublížilo.

MUDr. Václava Pospíšilová