Adresy

• Soukromá kožní ordinace

Lékařský dům, Plzeňská 200
    33011 Třemošná, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  • Soukromá kožní ordinace

Skrétova 47
    30100 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce za velmi profesionální zákrok a úžasné sestříčce za nesmírnou ochotu a laskavost, opravdu první ordinace, kde jen mohu chválit. Jsem moc ráda, že jsme přešli právě sem. V předchozí ordinaci jsme byli léčeni 3 týdny bez efektu a zde po týdnu léčby je to za náma. Děkujeme.

• vždy naprostá spokojenost,veškerá léčba zabrala ,milé vystupování,ochota,to svědčí i o velkém počtu pacientů,kteří k ní chtějí chodit:-)

• Všechny vyrážky nebo exémy, co jsem měla já a má dvouletá dcera, díky paní doktorce zmizely.

• Pravda je, že záporné hodnocení se napíše snáze než kladné. Jistě paní doktorka pomohla mnoha lidem, kteří sem nic nenapíší a jakmile udělá chybu, tak se to dozvíme všichni. Mě teda pomohla s dlouholetým kožním problémem, do týdne bylo po problémech za rok se to objevilo znovu a po zaléčení už nikdy. Nemyslím, že to byla náhoda.

• Kdykoliv se objednám, tak nečekám :-) Paní dokotorka je moc milá a vždy se snaží poradit.

• Perfektní doktorka, mluví teda hodně potichu, tak člověk musí hodně napínat uši, ale vždy mi pomohla a vyléčila za 14 dní to, co mi v Nýřanech léčili dva roky. Doporučuji.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní