ON CLINIC, s.r.o. - ProctoClinic
Bartošova, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: ON CLINIC, s.r.o. - ProctoClinic Jiný

Dnes jsem navštívila Procto clinic a jsem spokojená víc jsem se bála samotného vyšetření, které stejně jako zákrok samotný nebyl bolestivý. Byla jsem zde dnes poprvé a zatím jsem spokojená a nemám co vytknout. Ještě jednou děkuji.

Patřím mezi lidi, kteří jsou přesvědčeni, že za veškeré zdravotní problémy si člověk může sám a to především životním stylem a přístupem k vlastnímu tělu. Měl jsem problém a pan doktor mi pomohl se ho zbavit. Vím, jak se problému příště vyvarovat. Tudíž jsem spokojený, přístup mi přišel naprosto v pořádku a děkuji tímto za pomoc.

Umístění: ON CLINIC, s.r.o. - ProctoClinic Hemoroidy a podezření na chronickou trhlinu

Velmi trpělivý a pohodový lékař a skvělý chirurg. Prošel jsem cestu od on clinic, přes soukromou proktologickou ambulanci ve Slavkově až do vojenské nemocnice na operaci.Hemoroidy jsou pryč, a konečník se po divulzi a excisi fisury úspěšně hojí. Všem bych doporučil - naučte se s lékaři komunikovat a zeptejte se na vše co potřebujete vědět. Jsou to taky jen lidé.
Jakub Vlček

Pan doktor Vraspír mi provedl ošetření hemeroidu Barronovou metodou. Jeho prohlídka byla velmi nešetrná, bolestivá, a to včetně samotného zákroku. Tento úkon stál nadstandartní peníze, ale nadstandartní péče se mi nedostalo. Následně jsem měla obrovské komplikace a s obavami jsem přešla na jinou soukromou kliniku v Brně. Přístup zde byl pravým opakem pana doktora Vraspíra, a když jsem chtěla zaplatit (a to ráda), bylo mi řečeno, že tyto zákroky hradí zdravotní pojišťovna a nejedná se o nadstandart.

Pan Vraspír je velmi nešetrný lékař, mě osobně absolutně nepomohl i když jsem si zaplatil 3500 na té "slavné" klinice. Nepoznal ani zánět v konečníku a do dneška se léčím jinde. Opravdu velmi špatný lékař.

Mám zkušenost s p. doktorem z Proctoclinic. Vzhledem k nadstandartní ceně bych očekávala trošku nadstandartní přístup k pacientovi. Bohužel jediné vysvětlení zákroku proběhlo četbou dlouhého textu, jehož podpisem potvrzujete, že jste byli lékařem seznámení s problematikou. A současně podepisujete souhlas se zákrokem. Tudíž po pro mě opravdu bolestivém vyšetření (měla jsem akutní potíže) následoval ještě bolestivější zákrok, ze kterého nešlo vycouvat - již jsem podepsala... No a pak trvalo ještě asi týden než jsem si mohla v klidu sednout. Co se týče ordinace, z té mám podobný pocit jako pán z příspěvku 9. června 2012.

~

Sám pan doktor je příjemný, dokáže člověka uklidnit. Bohužel mé zkušenosti s OnClinic zde musím napsat a tím i varovat případné zájemce před navštívením této společnosti. Hemoroidy mne trápily léta - nebyl to nijak akutní případ, ale bylo to velmi obtěžující. Po návštěvě chirurga v našem malém okresním městě jsem nabyl dojmu (a dnes již vím, že správného), že mi nepomůže. Napadlo mne, že to tak bude všude, a tak jsem se rozhodl vyhledat specializované pracoviště, ať už to stojí co to stojí. Reklama funguje velmi dobře, a tak jsem i já skončil u dr. Vraspíra v OnClinc v Brně. Ty tři návštěvy shrnu: ani by mi nebylo líto těch peněz, protože jsem věřil, že za ně dostanu něco navíc, za co se prostě zaplatit musí. To se ale bohužel nestalo, spíš naopak. Jedna věc za všechny: lůžko, na které si máte při vyšetření vylézt, je potaženo přehozem. Ten přehoz byl od "čehosi" zašpiněný. No, zrovna jsem nebyl v náladě to nějak řešit - přeci jen jsem byl ve stresu ze samotného vyšetření, a tak jsem si řekl - stane se, zapomněli to vyměnit. Bohužel - při další (poslední) návštěvě - ten stejný problém. To už jsem si řekl a dost - za ty peníze očekávám teda rozhodně lepší služby a podmínky. Další návštěvu jsem telefonicky zrušil a řekl jsem si, že dokud se mé trápení zase nezhorší, nebudu to řešit. Rok se s rokem sešel a já věděl, že opět budu potřebovat navštívit proktologa. Shoda náhod mě zavála do jiného menšího města na chirurgickou ambulanci, kde jsem své starosti svěřil doktorovi - nebyl to čistě proktolog, ale hemoroidy léčí velmi často. K mému naprostému překvapení a úžasu můj problém vyřešil za zcela nesrovnatelných podmínek, s daleko profesionálnějším a lidštějším přístupem a navíc - za dvě návštěvy, kterými mě mých problémů naprosto zbavil, jsem utratil cca 230,- Kč. Ostatní hradila pojišťovna. Takže závěrem - pana doktora Vraspíra zde nehodnotím čistě podle jeho znalostí a schopností, ale všem případným zájemcům tím chci zkráceně říct asi toto: Máte-li zdravotní pojišťovnu, raději se zeptejte svých známých, nechte si doporučit šikovného chirurga ve Vašem okolí, ale proboha nechoďte vyhazovat peníze někam, kde Vás už čistotou lůžka poníží na úroveň bláznů, kteří jsou ochotní ve svém vlastním strachu a nevědomosti zaplatit za cokoliv. Vždy jsem kritizoval naše zdravotnictví, ale pouze do chvíle, než jsem zjistil, že ač se to může zdát divné, máme jedno z nejlepších na světě - a k tomu téměř zdarma. Tak hlavu vzhůru a ušetřenými penízky udělejte raději radost sobě nebo svým blízkým.

Velmi dobrý operatér,dobrý chirurg!!

Pane doktore!
Děkuji Vám za perfektně provedenou operaci.
Ludmila Smejkalová-Uničov