Adresa

Šolcova 681/23, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

K
Ověřeny pacient

Panu doktorovi děkuji za nedělní noční. Po telefonní konzultaci mi doporučil se psem přijet a po zhruba půlhodině jsem mohla jet zpátky. Bohužel to nebylo poprvé, co měl pes tento problém, bylo to ale poprvé, co jsme byli u pana doktora Petra, hlavně i díky jeho ochotě pomoci i mimo ordinační dobu. Mohu tak porovnat práci a postup více lékařů. Náš pes neměl penis nikdy dřív v tak šíleném stavu, přesto si s tím pan Petr poradil rychle a pro psa myslím i nejšetrnější cestou.


M
Ověřeny pacient

Nikdy více. Byla jsem s morčátky jen na stříhání drápků - jeden ustřihl moc až tekla krev a na zadní nožičce střihl morče do prstu a to se ani nepohlo. A dělal jakože nic. A pak řekl že to máme vydesinfikovat doma. A chtěl po nás ještě 100 kč. UŽ NIKDY K TAKOVÉMU otrávenému doktorovi ... jsme opravdu znechuceni

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Mám velmi dobré zkušenosti. Sehnat v Ostravě veterináře, který je Vám ochoten pomoci i ve 3 ráno je celkem problém. Našeho psa tehdy srazilo auto. Pan doktor byl velmi ochotný, psa přijal, vyšetřil, ošetřil. Byl velmi milý i přes pokročilou noční hodinu. Já jsem tedy byla velmi spokojená. Vřele doporučuji. Několikrát jsme byli i u paní doktorky a taky vše v pořádku.


P
Ověřeny pacient

To my máme s panem doktorem velmi dobré zkušenosti. Už 2x nám ošetřoval dva různé psy a vždy velmi dobře a s velkým úspěchem. Fenku po zánětu dělohy úplně vyléčil a zachránil jí okamžitou operací život. Ochotně přijel domů i k dalšímu pejskovi. Možná, že se někomu nelíbí ordinace , ale ceny nejsou nějak vysoké. Má u sebe i pan í doktorku a ta je také velmi příjemná a znalá věci ve svém oboru. Tak je možné, že někdo není spokojený, ale to se vyvíjí i od povahy lidí a nemoci zvířete. Já jsem spokojena. Potana.


L
Ověřeny pacient

S tímto veterinářem mám jenom dobré zkušenosti. Přijel nás i pozdě večer, což byla úleva. Mého pejska ošetřil, byl ochotný a příjemný. Doted k němu chodím na prohlídky a já i můj pejsek jsme spokojení. Takže všem ho vřele doporučuji.


Ž
Ověřeny pacient

Mám výbornou zkušenost s panem doktorem. Přijal nás o víkendu, kdy jsme nemohli nikde v Ostravě sehnat pohotovost, naši fenu vyšetřil, hned určil diagnozu - zánět dělohy a hned ji taky operoval. Myslím, že jí zachránil život. Opravdu dobře vykonaná práce.


Ověřeny pacient

Mému psovi napravoval zlomeninu ramenní kosti. Napravoval ji takovým způsobem, že ji zafixovat do obrovské bambule a tím výstavnímu psovi nohu úplně zkřivil a ještě ji má kratší o 4 mm. A co se týče ceny, tak si člověk musí šáhnout hluboko do kapsy...Mám pocit, že celou péči odbyl a v pracovní době několikrát nebyl v ordinaci. Opravdu nedoporučuji...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Nedoporučuji! Psa, který po pádu silně kulhal, zrentgenoval naprosto špatným způsobem (jiná poloha, kyčel rentgenovaná z boku!). Jako diagnózu určil naražení. Po dvou týdnech nepřestávajícího silného kulhání a bolestí jsme vyhledali jiného veterináře, který jako diagnózu určil nadvakrát zlomený krček! Neochotu MVDr. Petra a jeho negativistický přístup ke zvířatům bych ještě prominula. Ovšem neznat po 6 letech studia základní polohy pro RTG kyčlí - to už je opravdu napováženou. Vrátit diplom a vyhýbat se zvířatům obloukem, to je to jediné, co bych mohla tomuto veterináři vzkázat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

dobrý den, pořídili jsme si pejska a museli jsme tedy vyhledat veterináře. při návštěvě tohoto dr., jsme byli v šoku, výraz typu "zase někdo otravuje" a pak ten přístup a ochota. pes i my byli znechucení. nikdy více!!!!!!! kdo může, doporučuji jděte jinam. naše příští návštěva vedla do ordinace dr.Vrány - šenov a naše spokojenost nezná mezí, pochopí, pomůže i o půlnoci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti