Ortopedická ordinace
Msgr. B. Staška 2, Domažlice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

X
Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Pan Dr. Novák je odborník na svém místě. Znám pána doktora přes 20 let a nikdy nezklamal. Vždy byl a je ochotný , vstřícný, profesionální .Bonus navíc - je skvělý a vtipný člověk

Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Velmi neochotný lékař na každého pacienta křičí,nic mu nevysvětlí a jen ho ztrapnuje.i přes dveře je velmi často slyšet celý hovor, což by ale nemělo vůbec se stát.takze za mě palec dolů!!!

mám problémy s patou na rozdíl od jiného lékaře mě vyslechl vše srozumitelně vysvětlil a doporučil léčbu.Pokud nezabere mám znovu přijít.Takových lékařů by mělo být více.Já mu moc děkuji

Pan Dr. Novák je 100% ní odborník.Pomohl mi a vylečil bolest ramene.Je radost být u něj v ordinaci.Vše jasně a srozumitelně vysvětlí.Moc rád k němu při nějakých potížích pohyboveho aparátu přijdu.Určitě doporučuji všem.

P.dr.Novák mne léči už 15 let.Už teď mám relatívní strach a myšlenky až půjde do důchodu ke komu já budu chodit.Super doktor.On fakt pomáha pacientům.Není doktor jako doktor.dr.Novák je opravdový odborník.Doporučuji všem.

dobrý lékař, mohu doporučit!!

Souhlasim, super prima Doktor!

Velmi dobrý lékař,snaží se co nejlepe pomoci.

velmi dobrý lékař někdy možná tvrdě podá realitu ale tak to má být

Velmi dobry...spravne vyhodnotil nutnou operaci menisku a nyni uplne v poradku dekuji