Soběslavská 2251/27, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ľ

P. doktor je možná dobrý chirurg,ale naší kočičce tedy jeho léčba nepomohla a museli jsme ji nechat uspat. Od začátku ji na virové onemocnění léčil antibiotiky a vitamíny. Infuze které ji mohly pomoci ji odmítl podat, z důvodu že je kočka agresivní. Po týdnu této neléčby ji sice infuzy chtěl již dát,ale kočička byla tak dehydrovaná,že ji už ani na 3 tlapkách nemohl napíchnout. Dnes jsme ji odvezli k jinému veterináři který už jen konstatoval,že léčbou p. Naxery a jeho kolegy jen ztratila čas který u onemocnění panleukopénie potřebný k vyléčení. P. Naxeru jsme kontaktovali již přeď lety s jinou kočičkou u které bylo velké poškození tlapky,tu sice zachránil,ale původně ji chtěl nohu odříznout. Naštěstí jsme trvali na léčbě a kočička ještě 10.let měla možnost běhat po 4 ne po 3 jak navrhoval p.doktor. Takže za naši rodinu tohoto veterináře s jeho arogantním přístupem nedoporučuji.

Umístění: Ordinace

K dr. Naxerovi chodim se svymi buldocky uz 21 let. Suverenne nejlepsi praktik a super chirurg. Kdyz na to prijde, nedrti vas zbytecnostmi a odesle ke specialistovi. To svedci o tom, ze mu jde v prvni rade o dobro pejska. Vynikajici je i jeho zpusob vystavovani dokladu - mate na nem diagnozu, vypis vseho, co bylo naordinovano a jak to uzivat. Detailne! Takze kdyz musite treba na pohotovost, prichazite s komplexni zpravou. S tim jsem se nesetkal ani u nejlepsich prazskych psich nemocnic - ty vam daji jen ucet s vypisem materialu a nevyplnenim diagnozy se kryji pro pripad spatne lecby. Naxera si za svym stoji. Je to doktor ze stare skoly v tom nejlepsim slova smyslu.

Umístění: Ordinace veterinární zubařství

Pan Naxera je doktor s velkým D! Jeho rukama prošla už slušná řádka našich psů a ať už šlo o drobné úkony, prohlídky nebo operace, přístup byl vždy vstřícný, profesionální a na úrovni. Není pravdou, že z lidí tahá peníze, naopak, ceny jsou více než přívětivé, kolikrát pan doktor podal léky či provedl úkon zadarmo.

Nedáme na něj dopustit.

Umístění: Ordinace kastrace

Veterináře mi doporučil kamarád, který je s ním spokojený. Proto jsem k němu vzala svoji kočku na kastraci. Byla to jedna z největších chyb. Kočičku kastroval z boku, takže z místa, kde je to bolestivé a špatně se to hojí. Musela jsem ji tři týdny doléčovat u jiného veterináře, než mi doporučil reoperaci. Že kočka po anestezii byla špatná dva dny, zvracela, nepila a hrozilo, že s ní budu muset na pohotovost na výživu nitrožilně, beru jako podružný fakt. Stejně jako převzetí kočičky ještě v narkóze, kdy jsem za ní musela mrkat. Popravdě mi ani nevadí, že dolečování kočičky po kastraci jsem utratila víc než za zákrok samotný, ale pekelný byl ten stres a nejistota.

Umístění: Ordinace Císařský porod feny

Je to uz nekolik let. Kdyz rodil cisarem nasi papirovou fenku, tak jednomu steneti rozstrihl nuzkami jazyk. Misto aby mu jej zasil a rekl nam o tom, delal, ze se nic nestalo. Stene trpelo jako zvire, neprijimalo potravu az muselo byt uspano. Byvali bychom nechteli po dr. Naxerovi zadnou kompenzaci, chybovat je lidske, jen kdyby se zachoval lidsky a slusne. Nase stene mohlo zit. Nikdy uz bych k nemu nesla.

Umístění: Ordinace ortopedické obtíže, gynekologické obtíže, císařský řez atd.

Pan doktor Naxera je bez nadsázky nejlepší veterinář, který mne a mých spoustu psů mohl potkat. Vždy naprosto profesionální přístup, oproti jiným veterinářum i v nestandardních situacích perfektní diagnostika a nikdy ze mě netahal tisíce zbytečně. Za mě naprosto super. Doporučuji k němu i své odchovance a všichni stejně spokojení.
Marie Nováková - leopardí psi

Bohužel i já se musím přidat s negativní zkušeností. Chodil jsem k panu doktorovi zhruba 10 let, všechno bylo vždy v pořádku, i když jsem si občas říkal, jestli toho můj pejsek musel dostat tolik kolik dostal a samozřejmě za dost peněz. Bohužel poslední 3 měsíce léčil pejska na silný zánět žaludku,když už jsem si říkal,že je něco špatně a šel k jinému doktorovi, tak diagnoza rakovina ledvin v posledním stádiu. Pejsek za 3 dny odešel. Vůbec nechápu, že z výsledků krve, výsledků moči, výsledků stolice a příznaků které měl celé měsíce, pan doktor nic ani náznakem nepoznal. nechápu,nerozumím ,ale bohužel jediné co můžu napsat zkušenost na net. Neexistuje žádná zodpovědnost pro veterináře. Mělo by se možná něco změnit.

Falošnú březost naši fenky léčil zcela zbytečnou hormonální injekcí (proč by ne, stala cez 2000) která nic nevyresila. Jak by mohla když doktor ani nevstal od stola a na jméno feny se zeptal jak se to jmenuje. Po vyslovení jeho jména u jiných veterináru vždy nastane reakce,, ani nemusíte pokračovat." Mal by zvážiť odchod do důchodu!!!

S panem doktorem jsem velice spokojený. Jeho přístup je profesionální a chtěl bych mu poděkovat za záchranu našeho kocourka.Léčba byla maximálně profesionální a efektivní a nemyslím si, že by pan doktor měl předražené služby.

C

Dneska mi umřel potkánek,původně jsem myslela,že je přehřátý z těch veder,co panují,ale později jsem u pana doktora Naxery zjistila, že má potkánek nádor, díky němuž přestával dýchat.
Líbilo se mi,že i přesto,že bylo snadné poznat,že by na mě pan doktor mohl vyrejžovat,protože bych zaplatila cokoliv,udělal pro potkánka to nejlepší, co mohl a uspal ho(zdarma),bez nějakých nadějí,kterými by sobě nahrabal a mě a potkánkovi prodlužoval trápení.