Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Zatim jsem byla u pana doktora pouze na konzultaci, kde mi naplánoval den operace. Pan doktor na mě udělal ten nejlepší dojem a i když ho vlastně vůbec neznám tak jsem ráda, že mě bude 27.10. operovat právě on. Děkuji pane doktore za Váš přístup :-))

D

Pán doktor Václav Hynek je velice vstřícný hodný , lidský a hlavně trpěliví s pacienty jako jsem já, také sestřička kéž by bylo takových lékařů a sester více . :-) zažila jsem v nemocnici kdy přišel za pacientkami které byli vystrašené a on si přisedl a vše jim vysvětlil tak úžasně že ty ženy byli před operací úplně v klidu je to moc příjemný člověk . Mohu ho vřele doporučit. Děkuji pane doktore :-)

Z
Ověřený profil

Osobně jsem pana doktora zažila při výkonu na sále. Přesto, že výkon nebyl příjemný, odvedl dobrou práci a ještě jsem se pobavila. Při návštěvě jeho ordinace v ústecké poliklinice se svou matkou, naprosto profesionální přístup. Vše mamince srozumitelně vysvětlil a maximálně se jí věnoval. Po odborné stránce též na jedničku. Kdyby takových bylo víc. Děkujeme pane doktore :-)) Z.Krýslová


Došlo k chybě, zkuste to znovu