Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zatim jsem byla u pana doktora pouze na konzultaci, kde mi naplánoval den operace. Pan doktor na mě udělal ten nejlepší dojem a i když ho vlastně vůbec neznám tak jsem ráda, že mě bude 27.10. operovat právě on. Děkuji pane doktore za Váš přístup :-))

Pán doktor Václav Hynek je velice vstřícný hodný , lidský a hlavně trpěliví s pacienty jako jsem já, také sestřička kéž by bylo takových lékařů a sester více . :-) zažila jsem v nemocnici kdy přišel za pacientkami které byli vystrašené a on si přisedl a vše jim vysvětlil tak úžasně že ty ženy byli před operací úplně v klidu je to moc příjemný člověk . Mohu ho vřele doporučit. Děkuji pane doktore :-)

Osobně jsem pana doktora zažila při výkonu na sále. Přesto, že výkon nebyl příjemný, odvedl dobrou práci a ještě jsem se pobavila. Při návštěvě jeho ordinace v ústecké poliklinice se svou matkou, naprosto profesionální přístup. Vše mamince srozumitelně vysvětlil a maximálně se jí věnoval. Po odborné stránce též na jedničku. Kdyby takových bylo víc. Děkujeme pane doktore :-)) Z.Krýslová