Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo moje psychické oenmocnění

Pan doktor Ferus léčí nejen tabletami, ale hlavně svým milým osobním přístupem. Na setkání s ním se vždy těším. Umí povzbudit, poradit. Je moc dovře, že si vybral právě profesi psychiatra. Neznám lepšího lékaře.

Umístění: jiné místo Přechod od jiného lékaře (nespokojenost)

Byla jsem pod jeho péčí jak v nemocnici Ostrov tak následně i v ordinaci v KV. Je to velice milý člověk, přizpůsobuje se chováním mému psych. stavu. Návštěvy nejsou jen o tom "sedí, nesedí léky a napíšeme další" , ale ptá se jak se cítím, čeho jsem dosáhla. Většinou od něj chodím zamyšlená, což potřebuji. Přizpůsobuje se dnešním vymoženostem - komunikace přes email, digitální recept bez nutnosti si pro něj ject. Sestřička též suprová. Záchod i ordinace velice pěkné a čisté.

Umístění: jiné místo Nervový původ

Pan doktor je vstřícný, velmi profesionální, laskavý, ematický a velmi mi pomáhá v současnosti, ačkoliv vlastně už od doby, co jsem k němu nastoupila. Velmi mu ve všem důvěřuji a nemám žádný problém svěřit se i s problémy, které jinak nedokáži jinde ventilovat. Vychází mi vždy vstříct a ačkoliv jsem už nebyla dlouho na kontrole - už se opět velmi těším na další konzultaci. Velmi mi pomohl a dokonce i mé mamince. Jen málo doktorů je takových jako pan primář Ferus. Za mě 100% spokojenost a všem vřele doporučuji !!!!!

Umístění: jiné místo pravidelná kontrola

Pan primář Ferus je lékař, kterému v 1. řadě DŮVĚŘUJI. Naprosto se
ztotožňuji s krásnými názory v tomto fóru. Jeho odbornost a kompetentnost je samozřejmostí, přístup je empatický, ale pozor - nebude vám "mazat med kolem pusy". A to je v léčbě často také velmi důležité a může vás to posunout hodně dopředu. Snad ze všeho nejvíc
bych vyzvedla jeho laskavé a vstřícné chování, vlídný úsměv a "něco" velmi lidského co z něho vyzařuje a nelze to přesně pojmenovat. Já bych to shrnula, že tento lékař léčí už jen svou přítomností.
Dávám mu 100% 5 hvězdiček!

Nejlepší primář na světě i lékaři v ostrově jsou úžasný.. když jsem po prvé nastoupila do ostrova měla jsem hrozný strach. Můžu říct že strach opadl během chvilky. Přístup lékařů a personálu je naprosto úžasný!!! A já jim všem moc děkuji.

Jarrmila Rynešová...........mám za sebou 33 let depresí a 25 hospitalizací v Ostrově, poznala jsem dost lékařů i primářů. Letos jsem byla po dlouhé době hospit na akutním oddělení a mohu říci, že primář MUDr.Ferus je profesně vynikající, ale hlavně jeho lidský a empatický přístup k pacientovi udělá někdy lépe než lék samotný. Je to nejlepší primář na psychiatrii a poznala jsem všechny. On nebere svou práci jako práci takovou, ale jako poslání a za to mu patří velký dík......

Pana doktora mohu všem opravdu doporučit. Je to velmi milý a citlivý odborník!

Totálně špatný přístup. Sebevraha s depresema poslal po třech dnech domu. Pacient mu sdělil že to udělá znova a stejně ho propouští..

Pan doktor je citlivý,empatický a prostě nejlepší psychiatr mého života.Vážím si ho jako lékaře a mám ho ráda jako člověka.Opravdu mi hodně pomohl.Doporučuju.

Ano, dr. Ferus je velmi milý s citlivým přístupek k pacientům. Přijel jsem k němu na ambulantní službu z Chodova s problémem dlouhodobé nespavosti, tak mi předepsal podpůrný lék. Bral byvh ho pro léčbu a terapii jako svého osobního psychiatra.