Kyjov

Kyjov, Nádražní 576, 69701

Veselí nad Moravou, Za poštou 112, 69801

Super lékař ,nejlepší kardiolog v okolí,doporučuji moc,
Co se týká péče je velmi důsledný ,sympatický,

Manžel (67 let) byl poslán od své praktické doktorky na kardiologii kvůli arytmii srdce. Tuto má již od svého středního věku, ale nedělá mu žádné problémy a neléčil se zatím s ní. Navštívil tedy dr. Doupovce v Kyjově a ten mu po vyšetření EKG předepsal warfarin. Poté chodil jednou za čas na odběr krve ohledně její hustoty a v poledne měl volat doktorovi a ten mu telefonicky sdělil úpravu užívání warfarinu. Přes půl roku toto trvalo aniž by ho doktor pozval na nové vyšetření EKG. Po této době začal manžel silně krvácet z konečníku, toto se zopakovalo během chvíle a začal kolabovat. Zavolala jsem rychlou pomoc, která ho odvezla do nemocnice, kde ho dávali dohromady. Difuzní krvácení žaludku důsledkem warfarizace s doporučením nevhodnosti užívání warfarinu. Zdá se mi ze strany pana doktora slabý zájem o pacienta. Jsem ráda že se účinek warfarinu projevil tímto viditelným způsobem a ne nějakým nezjistitelným krvácením vnitřním. Mohlo to dopadnout hůře.
Eva

Kyjov, Nádražní 576, 69701