Pan doktor Čtvrtečka je nejlepší gynekolog, ktereho jsem zazila. Je nesmirne setrny, empaticky, starostlivy a bere obrovske ohledy na soukromi a intimitu pacientky. Opravdu kdyby mohl, tak Vas vysetruje se zavrenyma ocima :o). Pri jakemkoliv problemu je velice dusledny a zadny byt sebemensi problem nenecha bez povsimnuti. Nikdy Vas nenecha na holickach, muzete mu kdykoliv zavola.t Opravdu mohu jen vrele doporucit!!!!

Musím pana doktora vřele doporučit, snaží se vždy naleznou ten nejlepší způsob jak vyřešit problém. Na veškeré dotazy odpoví s přesností výkladu při přednášce a kolikrát odpoví už na otázku kterou se chystám položit. Měla jsem těhotenství bez problémů, ale i přesto vždy udělal víc než míň :-) . Při kontrole citlivý, ohleduplný a důsledný i když v některých okamžicích mírně komický. Jediné mínus dostává za občasné delší čekání, ale to se dá pochopi při jeho výborné péči. Následnou péčí všechno čekání plně vynahradí.

Všem můžu vřele doporučit!! Lékař je empatický, citlivý, šetrný a snaží se vyhovět v potřebách pacientky.. Lépší přístup gynekologa k těhotné pacientce jsem si ani nepředstavovala a tady je důkaz že to jde!!
Tleskám s smekám klobouk!!

Přecházela jsem ze soukromé gynekologické ordinace v Praze a hledala jsem adekvátní náhradu. Pan doktor Čtvrtečka předčil má očekávání ohledně péče i přístupu k těhotné pacientce. Na všechny dotazy (i ty hloupější :) ) v klidu odpověděl ostatní důležité doplnil. Samotná vyšetření jsou v klidu a v pohodě. Oceňuji lidský přístup. Opravdu doporučuji všem.

Velmi šetrný doktor.

Pro mě je to nejúžasnější lékař ve svém oboru. Je taktní, jemný a citlivý.V žádném případě bych neměnila.

Pan doktor mne vyšetřoval vždy s citem, informace dostatečně vysvětlil, na mé laické dotazy odpověděl profesionálně, ale srozumitelně. Je velmi taktní, pokorný k lidskému organizmu a přitom dokáže řešit i závažné diagnózy. Moc mu děkuji