Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Pan doktor Čtvrtečka je nejlepší gynekolog, ktereho jsem zazila. Je nesmirne setrny, empaticky, starostlivy a bere obrovske ohledy na soukromi a intimitu pacientky. Opravdu kdyby mohl, tak Vas vysetruje se zavrenyma ocima :o). Pri jakemkoliv problemu je velice dusledny a zadny byt sebemensi problem nenecha bez povsimnuti. Nikdy Vas nenecha na holickach, muzete mu kdykoliv zavola.t Opravdu mohu jen vrele doporucit!!!!


P
Ověřeny pacient

Musím pana doktora vřele doporučit, snaží se vždy naleznou ten nejlepší způsob jak vyřešit problém. Na veškeré dotazy odpoví s přesností výkladu při přednášce a kolikrát odpoví už na otázku kterou se chystám položit. Měla jsem těhotenství bez problémů, ale i přesto vždy udělal víc než míň :-) . Při kontrole citlivý, ohleduplný a důsledný i když v některých okamžicích mírně komický. Jediné mínus dostává za občasné delší čekání, ale to se dá pochopi při jeho výborné péči. Následnou péčí všechno čekání plně vynahradí.


P
Ověřeny pacient

Všem můžu vřele doporučit!! Lékař je empatický, citlivý, šetrný a snaží se vyhovět v potřebách pacientky.. Lépší přístup gynekologa k těhotné pacientce jsem si ani nepředstavovala a tady je důkaz že to jde!!
Tleskám s smekám klobouk!!


S
Ověřeny pacientPřecházela jsem ze soukromé gynekologické ordinace v Praze a hledala jsem adekvátní náhradu. Pan doktor Čtvrtečka předčil má očekávání ohledně péče i přístupu k těhotné pacientce. Na všechny dotazy (i ty hloupější :) ) v klidu odpověděl ostatní důležité doplnil. Samotná vyšetření jsou v klidu a v pohodě. Oceňuji lidský přístup. Opravdu doporučuji všem.


L
Ověřeny pacient

Velmi šetrný doktor.


Ověřeny pacient

Pro mě je to nejúžasnější lékař ve svém oboru. Je taktní, jemný a citlivý.V žádném případě bych neměnila.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor mne vyšetřoval vždy s citem, informace dostatečně vysvětlil, na mé laické dotazy odpověděl profesionálně, ale srozumitelně. Je velmi taktní, pokorný k lidskému organizmu a přitom dokáže řešit i závažné diagnózy. Moc mu děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti