Ordinace praktického gynekologa
Stadtrodská 383, Tachov

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. Měla jsem strach, protože jsem nikdy u ženského lékaře nebyla, ale jsem velmi spokojena. Sestřička moc příjemná, rychlá, ochotná... pan doktor pracuje rychle a není nepříjemný. Chválím:)

Nemusí se na mě usmívat a diskutovat.Je velice dobrý odborník ve své specializaci,nikdy bych ho nevyměnila ,byl u porodu mého syna a mohu porovnat jeho přístup a přístup ostatních lékařů.Když chce,je velmi milý s trochou drsného humoru,který je mi sympatický.A že je surový?takový nesmysl,to může napsat hysterická ženská,co se bojí každého vyšetření.A do důchodu?Co by tam dělal,jen ať ordinuje ještě hodně let,nevím ke komu bych pak šla.

Je velice neprijemny, pri vysetrovani necitlivy (mohu porovnat s jinymi doktory a nechapu, proc mi Bejbl musel pri pouhem preventivnim vysetreni zpusobovat takovou bolest). Kdyz jsem mu rekla, ze mi nevyhovuje antikoncepce, kterou mi predepsal, tak na me prskal, ze si vymyslim. Kdyz jsem pak sla k jinemu lekari v Praze, tak mi rekl, ze bych mela brat neco, v cem je o neco vice hormonu a ze mnoho zen melo s tou antikoncepci, co jsem brala predtim, velke problemy.
Neni pravda, ze je protivny jen na zeny, co jsou promiskuitni nebo se o sebe nestaraji, ja se o sebe starala vzdycky a kdyz jsem kdysi prisla na prvni prohlidku, tak na me byl protivny stejne a promiskuitni jsem urcite nebyla a ani nemel sebemensi duvod to predpokladat. Nehlede na to, ze nic z toho by ho neospravedlnovalo, zenam, ktere se o sebe nestaraji ma slusne neco doporucit a do neci promiskuity mu opravdu nic neni, je to gynekolog, ne farar.
Jaky je chirurg, to jsem dikybohu nemela sanci zjistit, takze to hodnotit nebudu, ale nikomu bych ho nedoporucila k nemu chodit na kontroly a pod.

S panem doktorem Bejblem,jsem velice spokojená,už je to sice starší pán,ale už k němu chodím 6let,a nemám problém.Když jsem potřebovala poradit s antikoncepcí byl velice ochotný.Souhlasím tady s názorem že pokud k němu přijdou ženy zanedbané,a na prohlídky jdou kdy se jim zachce řekne co si myslí.A tak to m á být.U některých lékařů se musíte objednávat,tam přijdete bez objednání a za chvíli jdete na řadu.Prohlídky probíhají v pořádku,zažila jsem gynekologa u kterého jsem trpěla při vyšetření a poté i krvácela,takže když tady píšete že je surový není to pravda.

Velmi dobrý gynekolog.Možná působí arogantně, ale důležité je ,že umí pomoci.Neměnila bych.

znám mnoho lékařů kteří jsou sice na pacienty milí, ale jejich léčba stojí za prd.
Pan doktor Bejbl je skvělý diagnostik, výborný operatér a pomohl hodně ženám včetně mne. Ano, občas bručí, ale jen na ženy které se o sebe nestarají - přijdou třeba po 10 letech apod. a jsou zanedbané, nebo promiskuitní a trpí nemocemi "získanými od partnerů", těm zpravidla řekne do očí co si o nich myslí.Ženy ,které chodí na pravidelné prohlídky s ním problém nemají. Já osobně dávám raději přednost bručounovi specialistovi před milým Takydoktorem(Takydoktorkou)! Hrozím se doby, kdy Pan Doktor opravdu odejde do důchodu - to pak budu muset někam dojíždět!!

Velmi dobrý doktor,co se týká operací...Huhňá,je arogantní,moc mi toho nepoví ale v Tachove je nejlepší.

Je nejlepší, protože zachránil spoustu žen včetně mě. Nikdy jsem s léčbou neměla žádný problém.