Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína

52 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Léčím se u MUDr. Tomáše Vrbici již řadu let. Žádný jiný doktor se mi tak nevěnoval a nezkoušel nové metody resp. podpůrné prostředky. Bez jeho léčby bych byla definitivní ležák. Moc mu za to děkuji, obdivuji jeho empatický přístup ke všem pacientům, profesionalitu a snahu o co nejlépší léčbu. Smekám před ním.

P
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Jsem pacientem pana doktora Tomáše Vrbici. Je to zatím nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznal a opravdu s ním nemohu srovnávat jiného dalšího doktora v oboru rehabilitačního lékařství.
Jeho motto: "Nic není za těžko tomu, kdo chce.", naprosto přesně vystihuje jeho profesionalitu jak po odborné stránce, tak i po té lidské, má parfektní vystupování a vše dokonale vysvětlí.
Pokaždé se k němu budu rád vracet.

R
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Po marném chození od lékaře k lékaři mi až Pan Doktor Vrbica pomohl dobře stanovenou diagnouzou a následnou správnou rehabilitací od bolesti nohy. Za jeho profesionální a precizní přístup k pacientovi mu velice děkuji.


A
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Za mě skvělý člověk a doktor. Empaticky, dobře se s ním komunikuje (clovek se nemusí bat zeptat apod.) pacientovi potize se snaží řešit, člověk na svém místě. Děkuji


K
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan doktor mi před lety po půl roce chození po Ortopediích a kapačkách pomohl ihned jednou cílenou radou a cíleně vypsanými rehabilitacemi s bolestí zad, se kterou mi žádný rádoby Ortoped na Poliklinice nepomohl za celou dobu! Je super, že je tu někdo, kdo si pacienta prohlédne, zhodnotí a cíleným vyšetřením pomůže. Kolik by se pak ušetřilo na pojištění a dalších výdajích na úplně zcestných léčbách, které jsou našimi ortopedy indikovány, aniž by pacienta řádně prohlédli a vyslechli. Děkuji za pana doktora Vrbicu, že tu je a že je takový jaký je!


M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 10 let a jsem s jeho léčbou,radami a doporučeními velice spokojena. Kéž by byli všichni lékaři jako on. Empatický, vstřícný, milý, ohleduplný, všechno vysvětlí i příčiny i možnosti dalšího postupu léčby s doporučením na specialistu.


F
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Pan doktor je profesionál jak po odborné stránce, tak po té lidské. Empatie a pozitivní energie na rozdávání, hlavně ho zajímá příčina onemocnění a podle toho volí léčbu. Kéž by bylo více takových lékařů!!!
Děkuji za péči


J
Ověřený profil

Dnes jsem u pana doktora byla, zůstala jsem v šoku. Perfektní vystupování, ochotný,příjemný, vše dokonale vysvětlí. Nikdy předtím jsem takovéto chování u lékařů neviděla. Vřele doporučuji. U mě má pan doktor 1* :) Jsem velmi spokojena.


Ověřený profil

Dnes jsem pana doktora navštívil a nestačil se divit. Takový odborný a lidský přístup se už moc nevidí. Mohu jenom doporučit.


V
Ověřený profil

Pan doktor je doktor s velkým D. Následky těžkého výronu nalezl během několika minut. Všem doporučuji. Hrozně sevmi líbil lidský přístup. Kdykoliv se za ním rád půjdu podívat


Došlo k chybě, zkuste to znovu