Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o. (mapa)

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 10 let a jsem s jeho léčbou,radami a doporučeními velice spokojena. Kéž by byli všichni lékaři jako on. Empatický, vstřícný, milý, ohleduplný, všechno vysvětlí i příčiny i možnosti dalšího postupu léčby s doporučením na specialistu.

F
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Pan doktor je profesionál jak po odborné stránce, tak po té lidské. Empatie a pozitivní energie na rozdávání, hlavně ho zajímá příčina onemocnění a podle toho volí léčbu. Kéž by bylo více takových lékařů!!!
Děkuji za péči

Dnes jsem u pana doktora byla, zůstala jsem v šoku. Perfektní vystupování, ochotný,příjemný, vše dokonale vysvětlí. Nikdy předtím jsem takovéto chování u lékařů neviděla. Vřele doporučuji. U mě má pan doktor 1* :) Jsem velmi spokojena.

Dnes jsem pana doktora navštívil a nestačil se divit. Takový odborný a lidský přístup se už moc nevidí. Mohu jenom doporučit.

Pan doktor je doktor s velkým D. Následky těžkého výronu nalezl během několika minut. Všem doporučuji. Hrozně sevmi líbil lidský přístup. Kdykoliv se za ním rád půjdu podívat

Absolutní špička v oboru, neznám lepšího. Vysvětlí co bolí a proč to bolí a hlavně ví jak to uzdravit. Ano, tento lékař opravdu uzdravuje, ne jako ti ostatní, kteří jen stále dokola léčí a nikdy nevyléčí.. Mne uzdravil a jsem mu za to neskonale vděčný. DÍKY pane doktore !!!!
I.K.

Pan doktor mě před léty doslova zachránil a stále mi neskutečně pomáhá v mých potížích. Je špičkový odborník a profesionál v pravém slova smyslu. Nejlepší Lékař s velkým L, kterého jsem kdy poznal, se kterým nemůžu srovnat doposud nikoho. Práce je pro něho posláním a dává do ní mnoho navíc. Je i obrovským člověkem se skvělým přístupem k životu, lidem, a studnou pozitivní energie pro okolí. Skutečně pomáhá a zaslouží si jen slova úcty a díků. Adam Katona

Naprosto skvělý doktor. Vysoce profesionální, ale i lidský přístup. Uměl zkrotit i mého pubertálního syna a vysvětlil mu nutnost a způsob léčby. Také je zde velice příjemná sestřička. Maximálně doporučuji.

Děkuji panu doktorovi za zjištění příčiny bolesti u achilovky. a za nařízení takové léčby, která mi pomohla.

Souhlasím s ostatními,pan doktor nejenže má lidský přístup,je i velmi ochotný,vstřícný a dělá vše proto,aby pomohl a zjistil příčinu.Pan doktor uzdravuje už jenom tím,že Vás mile přívítá i vyslechne.Doporučuji všem!!!!

• rehabilitační a fyzikální medicína