Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
47 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 10 let a jsem s jeho léčbou,radami a doporučeními velice spokojena. Kéž by byli všichni lékaři jako on. Empatický, vstřícný, milý, ohleduplný, všechno vysvětlí i příčiny i možnosti dalšího postupu léčby s doporučením na specialistu.


F
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Pan doktor je profesionál jak po odborné stránce, tak po té lidské. Empatie a pozitivní energie na rozdávání, hlavně ho zajímá příčina onemocnění a podle toho volí léčbu. Kéž by bylo více takových lékařů!!!
Děkuji za péči


J
Ověřeny pacient

Dnes jsem u pana doktora byla, zůstala jsem v šoku. Perfektní vystupování, ochotný,příjemný, vše dokonale vysvětlí. Nikdy předtím jsem takovéto chování u lékařů neviděla. Vřele doporučuji. U mě má pan doktor 1* :) Jsem velmi spokojena.


Ověřeny pacient

Dnes jsem pana doktora navštívil a nestačil se divit. Takový odborný a lidský přístup se už moc nevidí. Mohu jenom doporučit.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je doktor s velkým D. Následky těžkého výronu nalezl během několika minut. Všem doporučuji. Hrozně sevmi líbil lidský přístup. Kdykoliv se za ním rád půjdu podívat


K
Ověřeny pacient

Absolutní špička v oboru, neznám lepšího. Vysvětlí co bolí a proč to bolí a hlavně ví jak to uzdravit. Ano, tento lékař opravdu uzdravuje, ne jako ti ostatní, kteří jen stále dokola léčí a nikdy nevyléčí.. Mne uzdravil a jsem mu za to neskonale vděčný. DÍKY pane doktore !!!!
I.K.


Ověřeny pacient

Pan doktor mě před léty doslova zachránil a stále mi neskutečně pomáhá v mých potížích. Je špičkový odborník a profesionál v pravém slova smyslu. Nejlepší Lékař s velkým L, kterého jsem kdy poznal, se kterým nemůžu srovnat doposud nikoho. Práce je pro něho posláním a dává do ní mnoho navíc. Je i obrovským člověkem se skvělým přístupem k životu, lidem, a studnou pozitivní energie pro okolí. Skutečně pomáhá a zaslouží si jen slova úcty a díků. Adam Katona


V
Ověřeny pacient

Naprosto skvělý doktor. Vysoce profesionální, ale i lidský přístup. Uměl zkrotit i mého pubertálního syna a vysvětlil mu nutnost a způsob léčby. Také je zde velice příjemná sestřička. Maximálně doporučuji.


S
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi za zjištění příčiny bolesti u achilovky. a za nařízení takové léčby, která mi pomohla.


S
Ověřeny pacient

Souhlasím s ostatními,pan doktor nejenže má lidský přístup,je i velmi ochotný,vstřícný a dělá vše proto,aby pomohl a zjistil příčinu.Pan doktor uzdravuje už jenom tím,že Vás mile přívítá i vyslechne.Doporučuji všem!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína