MUDr.

Tomáš Vrbica

Kontaktní informace

• F
    Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Pan doktor je profesionál jak po odborné stránce, tak po té lidské. Empatie a pozitivní energie na rozdávání, hlavně ho zajímá příčina onemocnění a podle toho volí léčbu. Kéž by bylo více takových lékařů!!!
    Děkuji za péči

Drahomíra Kotlářová
    Drahomíra Kotlářová
    Ostatní, Dermatolog
    Jiráskova ulice 2860, Pardubice
    S paní doktorkou Kotlářovou jsme byli velice spokojení. Dojížděli jsme až z Rožnova pod Radhoštěm. Syna nikde v… Více

Václavská 570, Chrudim

Květa Hlaváčová
    Květa Hlaváčová
    Průmyslová 306, Chrudim

Zkušenosti a dovednosti

• rehabilitační a fyzikální medicína

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• F
      Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Děkuji za péči

• J

Dnes jsem u pana doktora byla, zůstala jsem v šoku. Perfektní vystupování, ochotný,příjemný, vše dokonale vysvětlí. Nikdy předtím jsem takovéto chování u lékařů neviděla. Vřele doporučuji. U mě má pan doktor 1* :) Jsem velmi spokojena.

• Dnes jsem pana doktora navštívil a nestačil se divit. Takový odborný a lidský přístup se už moc nevidí. Mohu jenom doporučit.

• V

Pan doktor je doktor s velkým D. Následky těžkého výronu nalezl během několika minut. Všem doporučuji. Hrozně sevmi líbil lidský přístup. Kdykoliv se za ním rád půjdu podívat

• K

Absolutní špička v oboru, neznám lepšího. Vysvětlí co bolí a proč to bolí a hlavně ví jak to uzdravit. Ano, tento lékař opravdu uzdravuje, ne jako ti ostatní, kteří jen stále dokola léčí a nikdy nevyléčí.. Mne uzdravil a jsem mu za to neskonale vděčný. DÍKY pane doktore !!!!
      I.K.

• Pan doktor mě před léty doslova zachránil a stále mi neskutečně pomáhá v mých potížích. Je špičkový odborník a profesionál v pravém slova smyslu. Nejlepší Lékař s velkým L, kterého jsem kdy poznal, se kterým nemůžu srovnat doposud nikoho. Práce je pro něho posláním a dává do ní mnoho navíc. Je i obrovským člověkem se skvělým přístupem k životu, lidem, a studnou pozitivní energie pro okolí. Skutečně pomáhá a zaslouží si jen slova úcty a díků. Adam Katona

• V

Naprosto skvělý doktor. Vysoce profesionální, ale i lidský přístup. Uměl zkrotit i mého pubertálního syna a vysvětlil mu nutnost a způsob léčby. Také je zde velice příjemná sestřička. Maximálně doporučuji.

• S

Děkuji panu doktorovi za zjištění příčiny bolesti u achilovky. a za nařízení takové léčby, která mi pomohla.

• S

Souhlasím s ostatními,pan doktor nejenže má lidský přístup,je i velmi ochotný,vstřícný a dělá vše proto,aby pomohl a zjistil příčinu.Pan doktor uzdravuje už jenom tím,že Vás mile přívítá i vyslechne.Doporučuji všem!!!!

• M

Vynikající přístup, jednání a hlavně výsledky. Tento doktor opravdu léčí, což je dneska vzácnost. Vřele doporučuji.