Tomáš Vrbica, ostatní Pardubice

MUDr. Tomáš Vrbica

Ostatní Více

48 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
48 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan doktor mi před lety po půl roce chození po Ortopediích a kapačkách pomohl ihned jednou cílenou radou a cíleně vypsanými rehabilitacemi s bolestí zad, se kterou mi žádný rádoby Ortoped na Poliklinice nepomohl za celou dobu! Je super, že je tu někdo, kdo si pacienta prohlédne, zhodnotí a cíleným vyšetřením pomůže. Kolik by se pak ušetřilo na pojištění a dalších výdajích na úplně zcestných léčbách, které jsou našimi ortopedy indikovány, aniž by pacienta řádně prohlédli a vyslechli. Děkuji za pana doktora Vrbicu, že tu je a že je takový jaký je!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 10 let a jsem s jeho léčbou,radami a doporučeními velice spokojena. Kéž by byli všichni lékaři jako on. Empatický, vstřícný, milý, ohleduplný, všechno vysvětlí i příčiny i možnosti dalšího postupu léčby s doporučením na specialistu.


F
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Pan doktor je profesionál jak po odborné stránce, tak po té lidské. Empatie a pozitivní energie na rozdávání, hlavně ho zajímá příčina onemocnění a podle toho volí léčbu. Kéž by bylo více takových lékařů!!!
Děkuji za péči


J
Ověřeny pacient

Dnes jsem u pana doktora byla, zůstala jsem v šoku. Perfektní vystupování, ochotný,příjemný, vše dokonale vysvětlí. Nikdy předtím jsem takovéto chování u lékařů neviděla. Vřele doporučuji. U mě má pan doktor 1* :) Jsem velmi spokojena.


Ověřeny pacient

Dnes jsem pana doktora navštívil a nestačil se divit. Takový odborný a lidský přístup se už moc nevidí. Mohu jenom doporučit.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je doktor s velkým D. Následky těžkého výronu nalezl během několika minut. Všem doporučuji. Hrozně sevmi líbil lidský přístup. Kdykoliv se za ním rád půjdu podívat


K
Ověřeny pacient

Absolutní špička v oboru, neznám lepšího. Vysvětlí co bolí a proč to bolí a hlavně ví jak to uzdravit. Ano, tento lékař opravdu uzdravuje, ne jako ti ostatní, kteří jen stále dokola léčí a nikdy nevyléčí.. Mne uzdravil a jsem mu za to neskonale vděčný. DÍKY pane doktore !!!!
I.K.


Ověřeny pacient

Pan doktor mě před léty doslova zachránil a stále mi neskutečně pomáhá v mých potížích. Je špičkový odborník a profesionál v pravém slova smyslu. Nejlepší Lékař s velkým L, kterého jsem kdy poznal, se kterým nemůžu srovnat doposud nikoho. Práce je pro něho posláním a dává do ní mnoho navíc. Je i obrovským člověkem se skvělým přístupem k životu, lidem, a studnou pozitivní energie pro okolí. Skutečně pomáhá a zaslouží si jen slova úcty a díků. Adam Katona


V
Ověřeny pacient

Naprosto skvělý doktor. Vysoce profesionální, ale i lidský přístup. Uměl zkrotit i mého pubertálního syna a vysvětlil mu nutnost a způsob léčby. Také je zde velice příjemná sestřička. Maximálně doporučuji.


S
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi za zjištění příčiny bolesti u achilovky. a za nařízení takové léčby, která mi pomohla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína