Orlí 7, Brno
TOMASO s.r.o., rad. a zobraz. metody

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: TOMASO s.r.o., rad. a zobraz. metody Sono břicha, ledvin

Pan doktor Veselý je velmi milý, příjemný a zodpovědný lékař. Chodím k němu několik let a budu i nadále. Ať svým přístupem k pacientovi, či profesionalitou a odborností, nemá konkurenci. Všem ho doporučuji !!!

Pan doktor Veselý je skvělý diagnostik, má kvalitní ,a drahý ultrazvukový přístroj, kdy v mém případě
rozpoznal všechny moje neduhy. Jen kdyby bylo více takových odborníků.

U pana doktorka jsem byla jednou a naposledy. Přístup sestry i pana doktora byl hrozný. Sestra neboli jeho sekretářka jak ji nazýval, byla velice arogantní. Pan doktor ani nevěděl jak založit novou kartu pacienta v PC, tak že jsem tam čekala asi půl hodiny než zjistil jak na to. Našel mi cystu s tím, že je docela velká a bude se muset asi operovat. Po následujících vyšetřeních se ukázalo, že žádnou cystu nemám a můj zdravotní stav je skvělý !
Tímto nedoporučuji, neboť mi byla určena diagnoza, kterou vůbec nemám. Akorát jsem byla vystrašená.

U pana doktora jsem byla dvakrát, poprvé to bylo v pohodě, ale po druhé mi našel něco, co jsem vůbec neměla a s tím jsem šla na chirurg. zákrok a v nemocnici to nemohli najít a nenašli, za to našli něco jiného a nechali si mě tam, takže místo lipomu - mi sešívali břišní rozestouplé svaly. Ale po lidské stránce - přístup pana doktora výborný a příjemné vystupování, u prvního případu mi hodně psychicky pomohl.

Bezvadný a milý doktor, jeden z mála, který bere pacienta také jako člověka a nezapomíná na jeho psychiku. Jednoznačně odborník. Jako bonus velmi příjemná sestřička.

Pan doktor je odborník,velice pomohl mému tatínkovi,který byl nemocný,děkuji mu za jeho profesní i lidský přístup.