Tomáš Truneček, gynekolog Městec Králové

Gynekolog

nám. T. G. Masaryka 796, Městec Králové
Soukromá gynekologická ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zrovna dnes jsme s dcerou byly obě u Dr.Trunečka a musím říct,že se nám opět potvrdilo,že je to machr a na něj nikdo z gynekologů nemá.

Jsem přesvědčená že Tomáš Truneček je nejlepší gynekolog a sestřičky jsou obě báječné i ta starší co měl v Poděbradech, myslím si že když má žena o sebe zajem a starost doktor to rád slyší a pak následuje jeho postup chování k nám.Nemyslím si , že by byl nemluvný je to lékař né - vypravěč!

Pan doktor Truneček je výborný ginekolog a celkově dobrý člověk. Ve všem mi vyhoví a někdy je s nim i sranda.
A sestra je taky moc hodná.

Nedoporučuji. Byl mým prvním gynekologem, choval se arogantně, v ordinaci mě při hovoru nechal potupně stát, nenabídl mi židli. Neustále se tvářil, jako že ho obtěžuji. Navíc mi celá léta nezjistil dost závažnou poruchu. Teď mám jiného gynekologa, jsem vyléčená a na tyhle útrapy se snažím zapomenout.

Pan doktor je výborný, moc toho nenamluví, ale , když se člověk zeptá, tak vždy odpoví.Totéž se bohužel nedá říct o jeho sestře, je protivná, neusměje se, nic neřekne.Kdyby to bylo jednou, dvakrát, tak člověk pochopí, že má i svoje starosti, ale je nabručená pořád. Ale člověk to vydrží, hlavně, když je pan doktor profík.

Taktéž souhlasím,Mudr.Truneček patří k vynikajícím odborníkům,jsem s ním velice spokojená.

Souhlasím s názorem, dobrý lékař má léčit ne být bavičem či vypravěčem a místo vyšetření bavit pacientku...někdy lépe málo slov,ale více výsledků. V mém případě myslím,že velice dobrých výsledků!Pokud má pacientka jakýkoli dotaz, měla by se zeptat...Myslím,že doktor Truneček patří v okolí Nymburka mezi nejlepší gynekology.

Vynikající lékář,šikovný a zručný operatér.Moc mi pomohl při operaci a tím zamezil dalším komplikacím.