Tomáš Šmída, pediatr Nýrsko

MUDr. Tomáš Šmída

Uložit

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Náměstí 767, Nýrsko
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Tenhle doktor je vážně třída, mohu jen doporučit! Lepší doktor nám snad nemohl být doporučen, mám k němu naprostou důvěru a i mě tehdy hodně pomohl a zvedl chuť tu zase normálně fungovat. Veliký dík patří i jeho ženě, která je jeho zdravotní sestřička. Takže jim přeji hodně štěstíčka a hlavně zdraví ať se o nás mohou tak pečlivě starat jako doposud. Takových lidí jako jsou oni dva si je třeba vážit! Moc Vám děkuji!


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Šmída je perfektní lékař. Chodím k němu se všemi našimi dětmi. Přesně ví jak se k dětem chovat, vždy má dobrou náladu, je velmi vstřícný. Kdykoliv něco potřebuji mohu mu zavolat i když se jedná třeba jen o banalitu. Všem maminkám vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor Šmída jede jenom na body, prohlídka dítěte cca 3 minuty. Skutečně nedoporučuji budoucím maminkám ani současným. A nikdy nezkoušejte klepat na dveře velmi ho rozčílíte...Vždyť jde jenom o děti a ne o peníze.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Spokojenost.


super


PAN DOKTOR jaký má být... všem vřele doporučuji ... D.M.


S tímto panem doktorem jsem velmi spokojená jako maminka dítěte, které k němu chodí od narození. Perfektní přístup k dětem, ochotný kdykoliv zvednout telefon,když mu volám o radu,péče o děti, které leží v nemocnici - vždy ochoten zatelefonovat a pak podávat informace mamince, na návštevu do nemocnice za námi přišel. Prostě pan doktor - člověk !!!


Lepšího doktora neznám vřele všem doporučuji..........


M

Nejlepší doktor..skvělé jednání. Profesionální, přitom absolutně pohodový a normální přístup. Spokojenost velká...mohu vřele doporučit


L

Pan doktor Šmída je super.Jsme s ním,celá rodina, moc spokojeni. Nejlepší na něm je jeho trpělivost, s jakou zodpovídá, všechny moje dotazy; to, že je neustále na telefonu a nikdy se nezlobí, že zase otravuji; i to, že každé dítě hodnotí naprosto individuálně.
Jsem mu také moc vděčná za to, že když byla dcera v nemocnici, podával mi o ní každý den nezkreslené informace, které mi patřičně vysvětlil. Je to zkrátka NÁŠ PAN DOKTOR. Doufáme, že nám v Nýrsku vydrží co nejdéle.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti