Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

certifikace a licence 1982-1995 ORL nemocnice Havlíčkův Brod 1992-1995 ve funkci zástupce primáře na ORL nemocnice Havlíčkův Brod 1995 - dosud , pr...

• chrápání
  • bolení v krku
  • onemocnění dutin

ASKLEPION

S chronickou rýmou jsem se k němu dostal nejdříve přes Asklepion. Potom jsem k němu začal jezdit do Prahy na Opatov. I když to mám 100km nelituji toho. Navštivtivil jsem s tímto problémem za 15 let co mě tato nepříjemnost sužuje několik lékařů ale Dr Moravec byl první kdo mi opravdu pomohl. I když se mi to vždy tak 1x za rok vrací, po návštěvě u pana doktora je to vždy otázka týdne a je klid. Můžu jen potvrdit - příjemný a milý odborník na svém místě. Jsem z Mostu a navštívit zdejší nemocnici, to si nejdříve musíte udělat kurz cizích jazyků - hrůza kam se dostala špičková nemocnice.

tak jsem byl včera na leizrovou reoperaci nosní sliznice, kterou nehradí žádná pojišťovna , sliznice se umrtví poté zduřelá odpálí , provádí ji jako jeden z mála pan doktor tomáš moravec , velmi příjemný člověk , po zákroku se mně zeptal kolik činí můj inv.důchod a když jsem mu to sdělil řekl ,že ode mne peníze nechce ,jsem naprosto v šoku ,nikdy se mi v životě nic podobného "nepřihodilo " když čtu denně nenávistné ,zlé příspěvky pod článkama kvůli 122 migrantům a výroky chvástavého prezidenta neměl jsem ani nejmenší tušení ,že v čr může být i někdo takovej, přeji mu v životě touto cestou hodně štěstí . děkuji

Perfektní odborník a velice laskavý doktor. Pomohl mě i manželovi. S takovým člověkem se potkáte opravdu velmi zřídka. Jezdíme za ním 130km a to mluví za vše.

Skvělý doktor :). S mým chronickým zánětem mandlí naložil opravdu rychle a účinně tak, že mi nabídl vytrhnutí. Už jsem byla předtím u jiných ORL, ti to ale řešili kloktadly. Jsem vám tedy za mnoho vděčná. :)

Pan doktor je ten nejlepší ORL lékař, co znám! S chronickým zánětem ucha se peru už spostu let! Vždy příjemný, empatický a lidský. Navíc je úžasný k dětem. Doporučuji!

Můžu jen chválit! Příjemný, sympatický, rychle to u něho odsýpá (tím nemyslím, že by lidi odbýval, ale provede potřebné vyšetření a jede se dál). Super, zatím zřejmě nejlepší lékař, u kterého jsem byl na vyšetření/léčení. Btw. díky za vše :)

Pan doktor je milý, sympatický a hlavně rozumí svému oboru. Šetří antibiotiky což je fajn. Vždy nám pomohl. Mohu doporučit.

pan doktor je ochotný poradit, vysvětlí problém, velmi dobře to umí s dětmi.

Doporučuji, rozumí tomu co dělá.

Velmi dobrý lékař, chodím k němu už od 10 let se stejným problémem a pokaždé mě vyléčí je šikovný hodny prostě super je to jednička!!!:-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, jiz od 3 let veku nasi dcery ( ted 6 let) resime opakujici se rymy a záněty středního ucha. Po celou dobu návštěvujeme otorinolaryngologa, ktery jiz nekolikrat doporucil odstraneni nosni mandle. My vsak ze zákroku a pooperačních komplikaci mame obavy. Jelikoz dcera kvůli tomu v současné dobe hodne zameskava ve skole, budeme nelepsici se situaci muset resit. Jako nejšetrnější metodu jsme nasli odstraneni plazmou. Jsme z Karlovych Varu, proto me zajima, jak moc je vhodné vezt dite po narkóze hodinu autem. Dále mame velke obavy z pooperacniho krvaceni, co s ni pak budem doma dělat? Radsi bych byla, kdyby v tuto rizikovou dobu jsme byli nekde pod odbornym dohledem. Jake jsou možnosti nebo jak se toto resi?
    A jaky by byl tedy postup, kdybychom se rozhodli a meli doporuceni od naseho otorinolaryngologa?
    A jeste se chci zeptat, jestli je nejaky rozdil v kterem rocnim obdobi se zakrok provadi a jak dlouhá je nasledna rekonvalescence doma?
    A posledni dotaz se tyka ceny takoveho zakroku. Vzhledem k tomu, ze jsem na materske s druhym rocnim synem potrebuji aspon priblizne vedet, nac se připravit.
    Dekuji mnohokrát za odpověď az mozna prehnane ustaranym rodičům.

Všechny metody ,které se v současnosti používají jsou
    ve výsledcích i komplikacích naprosto srovnatelné.
    Je na Vás , kterou metodu si zvolíte.Pokud u Vás zvítězí
    klasická cesta, tak za ušetřené peníze jeďte s dítětem
    v rámci rekonvalescence na hory.Dr.Moravec

MUDr. Tomáš Moravec

• chrápání