MUDr.

Tomáš Moravec

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• J

S chronickou rýmou jsem se k němu dostal nejdříve přes Asklepion. Potom jsem k němu začal jezdit do Prahy na Opatov. I když to mám 100km nelituji toho. Navštivtivil jsem s tímto problémem za 15 let co mě tato nepříjemnost sužuje několik lékařů ale Dr Moravec byl první kdo mi opravdu pomohl. I když se mi to vždy tak 1x za rok vrací, po návštěvě u pana doktora je to vždy otázka týdne a je klid. Můžu jen potvrdit - příjemný a milý odborník na svém místě. Jsem z Mostu a navštívit zdejší nemocnici, to si nejdříve musíte udělat kurz cizích jazyků - hrůza kam se dostala špičková nemocnice.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

Husova 2624, 580 22 Havlíčkův Brod, vysočina

ASKLEPION

Londýnská 160/39, 120 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• J

• tak jsem byl včera na leizrovou reoperaci nosní sliznice, kterou nehradí žádná pojišťovna , sliznice se umrtví poté zduřelá odpálí , provádí ji jako jeden z mála pan doktor tomáš moravec , velmi příjemný člověk , po zákroku se mně zeptal kolik činí můj inv.důchod a když jsem mu to sdělil řekl ,že ode mne peníze nechce ,jsem naprosto v šoku ,nikdy se mi v životě nic podobného "nepřihodilo " když čtu denně nenávistné ,zlé příspěvky pod článkama kvůli 122 migrantům a výroky chvástavého prezidenta neměl jsem ani nejmenší tušení ,že v čr může být i někdo takovej, přeji mu v životě touto cestou hodně štěstí . děkuji

• J

Perfektní odborník a velice laskavý doktor. Pomohl mě i manželovi. S takovým člověkem se potkáte opravdu velmi zřídka. Jezdíme za ním 130km a to mluví za vše.

• Skvělý doktor :). S mým chronickým zánětem mandlí naložil opravdu rychle a účinně tak, že mi nabídl vytrhnutí. Už jsem byla předtím u jiných ORL, ti to ale řešili kloktadly. Jsem vám tedy za mnoho vděčná. :)

• Pan doktor je ten nejlepší ORL lékař, co znám! S chronickým zánětem ucha se peru už spostu let! Vždy příjemný, empatický a lidský. Navíc je úžasný k dětem. Doporučuji!

• Můžu jen chválit! Příjemný, sympatický, rychle to u něho odsýpá (tím nemyslím, že by lidi odbýval, ale provede potřebné vyšetření a jede se dál). Super, zatím zřejmě nejlepší lékař, u kterého jsem byl na vyšetření/léčení. Btw. díky za vše :)

• Pan doktor je milý, sympatický a hlavně rozumí svému oboru. Šetří antibiotiky což je fajn. Vždy nám pomohl. Mohu doporučit.

• pan doktor je ochotný poradit, vysvětlí problém, velmi dobře to umí s dětmi.

• Doporučuji, rozumí tomu co dělá.

• Velmi dobrý lékař, chodím k němu už od 10 let se stejným problémem a pokaždé mě vyléčí je šikovný hodny prostě super je to jednička!!!:-)