Na Nábřeží 654/79, Havířov
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace Nemoc kočičky

“Pan doktor Mašek je nejlepší veterinář, kterého jsem kdy ve svém životě potkala. Naprosto profesionální, důkladný, pečlivý, má velice příznivé ceny, čili mu nejde pouze o zisk, ale opravdu o záchranu zvířat. Když jsem měla nemocnou kočičku, udělal opravdu vše pro to, aby jí zachránil, včetně odběrů krve. Jen díky panu doktorovi naše kočička stále žije.”

Pan doktor Mašek je prozatím nejlepší lékař, se kterým jsem se setkala. Když jsem po stěhování hledala veterináře nejblíže novému bydlišti, navštívila jsem jednu ordinaci v centru Ostravy, vůbec se mi nelíbilo, jak lékařka s kočkou necitlivě manipuluje, když jsem ji pak objednávala na nezbytný zákrok, po telefonu jsem se dozvěděla, že kromě 24 hodinové hladovky (se kterou jsem počítala) musím svou tehdy 7-letou kočku 12 hodin držet bez vody, což mě vyděsilo. Termín jsem záhy zrušila. Na základě recenzí zde i doporučení známých jsem zavolala doktoru Maškovi a hned kočku objednala na zákrok, sestřička mě ujistila, že kočka může před narkózou normálně pít. Od té doby už jsem chodila jen k dr. Maškovi. Jde vidět, že má zvířata rád, umí s nimi citlivě manipulovat, vždy poctivě prohlédne, vše vysvětlí, nikoho neodbude i když už má po pracovní době, nedá vám vůbec najevo, že byste ho obtěžovali. Příšerně dlouhá čekací doba je jen známkou toho, že je to jeden z nejlepších lékařů široko daleko, a taky, že se každému maximálně věnuje a tak je tam člověk s jedním zvířátkem třeba i půl hodiny. Ano někdy se stane, a taky se to stalo mě, že už jsem se nedostala na řadu, bohužel, pan doktor tam nemůže být nonstop. Na druhou stranu vícekrát se mi stalo, že mě vzal i po ordinační době, dokonce jednou i mezi zákroky, které často dělá ještě večer po 18. hod. Pokud to jen trochu jde, snaží se vyjít vstříc. A ceny u něj rozhodně nejsou nijak vysoké. Pan doktor má za ty roky, co k němu chodím, mou maximální důvěru a velice mě mrzí, že si nejspíš budu muset najít jiného z důvodu stěhování a delšího dojezdu (45 min. v autě už je pro moji kočku dost velký stres). A jsem zvědavá, kde najdu takhle kvalitního doktora, protože pan Mašek nasadil laťku opravdu vysoko.

Jeden z nejhorších veterinárních lékařů z tohoto okolí. Měla jsem velmi nemocného pejska na ledviny, nejedl a ani už se skoro nepohyboval, jednou v neděli jsem si našla na internetu jeho soukromé číslo a volala jsem, že je na tom hodně špatně a už na začátku začal být arogantní, jak si vůbec dovoluji volat mu na soukromé číslo. V pondělí jsem tam šla s pejskem na krev, odpoledne mi volali výsledky že jsou špatné a že dlouho nevydrží. Chtěla jsem jít ten den na injekci na uspání ale řekli mi, že je plná čekárna že mě nevezmou a že se trápí, tak bohužel, tak jsem musela jet jinam. S tímhle přístupem nejsem vůbec spokojená a k tomuto lékaři už nikdy !!!!

Pan doktor Mašek je výborný lékař, zachránil našemu pejskovi život v době, kdy jiní veterináři nevěděli kudy kam. Pejsek má dodnes více let, než se předpokládalo, že se dožije. To, že jsou dlouhé čekací lhůty je správné. Pan doktor vyšetření NIKDY neodbyde a VŽDY je svědomitý. Dále ne-vždy se dá objednat, to znamená, že VŠECHNY bere bez rozdílu. Je to skvělý člověk na svém místě! JEN DOPORUČUJI!!!

Jsme s panem doktorem velmi spokojeni. Neměli bychom i za cenu delšího čekání. Jedná férově, velmi zodpovědně, s příznivým lidským přístupem ke zvířatům i jejich majitelům i na úkor svého volného času.

Byli jsme v ordinaci poprvé.Byla tam doktorka a odcházeli jsme spokojení.Paní doktorka byla příjemná,vše nám vysvětlila a naší yorkšírce pomohla.Jsme velice spokojeni.

MVDr. Mašek je velmi kvalitní zvířecí lékař s lidským přístupem. Vždy nám výjde vtříc i ohledně termínu a doby čekání na vyšetření. Jeho prefisionální zkušenosti jsou v oboru rozsáhlé i mimo hranici jeho ordinaci. Se psem nám pomohl v době, kdy mu selhávaly orgány - vyléčeno i za cenu že byl pes doma na kapačkách. Prošití obou ušních boltců, operace kolene a to vůbec nezmiňuji pravidelné prohlídky vč. případných konzultací a vyšetření. Pokud se pro tohoto lékaře rozhodnete, a to doporučuji, nenechte se odradit občas plnější čekárnou!!! - Ti lidé se svými mazlíčky ví, proč tam chodí......

Nejlepší veterinář v Havířově!!!Je velice ochotný a všechno vždy vysvětlí....ordinuje i po pracovní době.....Je vidět,že má svou práci opravdu rád....Ten dotyčný,co si tu stěžuje na dlouhou čekací dobu,asi nemá trpělivost obětovat čas svému zvířátku a počkat si na kvalitní vyšetření......

MVDr. Mašek je jeden z nejlepších veterinářů v Havířově. Jeho šetrný přístup k naším mazlíčkům, vždy na 100% správně určená nemoc a posléze léčení, mluví za vše. Je to neobyčejně chytrý doktor, který nemá v Havířově konkurenci.
Bohužel, jeho kolegyně Váňová je pravý opak, pochybuji o jejím titulu, že k němu přišla legální cestou. Je to bezcitná bestie, která ne jen, že neumí léčit, ale která mi úmyslně zabila sedmiletého kocoura!
Touto cestou bych chtěla dodatečně poděkovat doktoru Maškovi za jeho velkou snahu, vyléčit mého kocoura. Bohužel, při mé poslední návštěvě jsem toho nebyla schopná.

Pan doktor Mašek je vynikající veterinář a odborník na pravém místě. Navštívila jsem s pejskem několik veterinářů, ale pro nás je pan doktor Mašek tím nejlepším. Je velmi důsledný, ochotný a lidský. Ke zvířátkům i lidem se chová velmi hezky a svou práci dělá velmi zodpovědně. Čekací doba u pana doktora je sice delší, ale vždy mám jistotu, že k vyšetření přistupuje zodpovědně a ne jak někteří veterináři, u kterých to jede jak na běžícím páse...