Adresa

Ordinace
Na Nábřeží 654/79, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ordinace Jiný

Se svým již starým pejskem jsem.navstivila pana doktora jelikož již z dávné návštěvy vím a vždy jsem si jistá profesionálním přístupem .Dnes pri vyšetření mého již dědečka jsem se znovu přesvědčila o krásném přístupu pana doktora, o tom jak dovedl nejen mého pejska,ale i mě uklidnit, s jakou trpělivostí a laskavosti přistupoval mu moc děkuji a jen každému doporučuji, protože tento PAN DOKTOR je člověk, který zvířátka opravdu miluje. Děkuji vám

P
Umístění: Ordinace Jiný

Vysoká profesionalita, absolutní důvěra při ošetření, ochotný personál. Delší doby čekání respektuji.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace Nemoc kočičky

“Pan doktor Mašek je nejlepší veterinář, kterého jsem kdy ve svém životě potkala. Naprosto profesionální, důkladný, pečlivý, má velice příznivé ceny, čili mu nejde pouze o zisk, ale opravdu o záchranu zvířat. Když jsem měla nemocnou kočičku, udělal opravdu vše pro to, aby jí zachránil, včetně odběrů krve. Jen díky panu doktorovi naše kočička stále žije.”

Ověřený profil

Pan doktor Mašek je prozatím nejlepší lékař, se kterým jsem se setkala. Když jsem po stěhování hledala veterináře nejblíže novému bydlišti, navštívila jsem jednu ordinaci v centru Ostravy, vůbec se mi nelíbilo, jak lékařka s kočkou necitlivě manipuluje, když jsem ji pak objednávala na nezbytný zákrok, po telefonu jsem se dozvěděla, že kromě 24 hodinové hladovky (se kterou jsem počítala) musím svou tehdy 7-letou kočku 12 hodin držet bez vody, což mě vyděsilo. Termín jsem záhy zrušila. Na základě recenzí zde i doporučení známých jsem zavolala doktoru Maškovi a hned kočku objednala na zákrok, sestřička mě ujistila, že kočka může před narkózou normálně pít. Od té doby už jsem chodila jen k dr. Maškovi. Jde vidět, že má zvířata rád, umí s nimi citlivě manipulovat, vždy poctivě prohlédne, vše vysvětlí, nikoho neodbude i když už má po pracovní době, nedá vám vůbec najevo, že byste ho obtěžovali. Příšerně dlouhá čekací doba je jen známkou toho, že je to jeden z nejlepších lékařů široko daleko, a taky, že se každému maximálně věnuje a tak je tam člověk s jedním zvířátkem třeba i půl hodiny. Ano někdy se stane, a taky se to stalo mě, že už jsem se nedostala na řadu, bohužel, pan doktor tam nemůže být nonstop. Na druhou stranu vícekrát se mi stalo, že mě vzal i po ordinační době, dokonce jednou i mezi zákroky, které často dělá ještě večer po 18. hod. Pokud to jen trochu jde, snaží se vyjít vstříc. A ceny u něj rozhodně nejsou nijak vysoké. Pan doktor má za ty roky, co k němu chodím, mou maximální důvěru a velice mě mrzí, že si nejspíš budu muset najít jiného z důvodu stěhování a delšího dojezdu (45 min. v autě už je pro moji kočku dost velký stres). A jsem zvědavá, kde najdu takhle kvalitního doktora, protože pan Mašek nasadil laťku opravdu vysoko.

S
Ověřený profil

Jeden z nejhorších veterinárních lékařů z tohoto okolí. Měla jsem velmi nemocného pejska na ledviny, nejedl a ani už se skoro nepohyboval, jednou v neděli jsem si našla na internetu jeho soukromé číslo a volala jsem, že je na tom hodně špatně a už na začátku začal být arogantní, jak si vůbec dovoluji volat mu na soukromé číslo. V pondělí jsem tam šla s pejskem na krev, odpoledne mi volali výsledky že jsou špatné a že dlouho nevydrží. Chtěla jsem jít ten den na injekci na uspání ale řekli mi, že je plná čekárna že mě nevezmou a že se trápí, tak bohužel, tak jsem musela jet jinam. S tímhle přístupem nejsem vůbec spokojená a k tomuto lékaři už nikdy !!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Pan doktor Mašek je výborný lékař, zachránil našemu pejskovi život v době, kdy jiní veterináři nevěděli kudy kam. Pejsek má dodnes více let, než se předpokládalo, že se dožije. To, že jsou dlouhé čekací lhůty je správné. Pan doktor vyšetření NIKDY neodbyde a VŽDY je svědomitý. Dále ne-vždy se dá objednat, to znamená, že VŠECHNY bere bez rozdílu. Je to skvělý člověk na svém místě! JEN DOPORUČUJI!!!

H
Ověřený profil

Jsme s panem doktorem velmi spokojeni. Neměli bychom i za cenu delšího čekání. Jedná férově, velmi zodpovědně, s příznivým lidským přístupem ke zvířatům i jejich majitelům i na úkor svého volného času.

Z
Ověřený profil

Byli jsme v ordinaci poprvé.Byla tam doktorka a odcházeli jsme spokojení.Paní doktorka byla příjemná,vše nám vysvětlila a naší yorkšírce pomohla.Jsme velice spokojeni.

T
Ověřený profil

MVDr. Mašek je velmi kvalitní zvířecí lékař s lidským přístupem. Vždy nám výjde vtříc i ohledně termínu a doby čekání na vyšetření. Jeho prefisionální zkušenosti jsou v oboru rozsáhlé i mimo hranici jeho ordinaci. Se psem nám pomohl v době, kdy mu selhávaly orgány - vyléčeno i za cenu že byl pes doma na kapačkách. Prošití obou ušních boltců, operace kolene a to vůbec nezmiňuji pravidelné prohlídky vč. případných konzultací a vyšetření. Pokud se pro tohoto lékaře rozhodnete, a to doporučuji, nenechte se odradit občas plnější čekárnou!!! - Ti lidé se svými mazlíčky ví, proč tam chodí......

I
Ověřený profil

Nejlepší veterinář v Havířově!!!Je velice ochotný a všechno vždy vysvětlí....ordinuje i po pracovní době.....Je vidět,že má svou práci opravdu rád....Ten dotyčný,co si tu stěžuje na dlouhou čekací dobu,asi nemá trpělivost obětovat čas svému zvířátku a počkat si na kvalitní vyšetření......

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti