Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hodonín Horní Valy Jiný

Spokojenost ( rychlé objednání - při akutním problému, srozumitelné vysvětlení ... )

Chová se neurvale. Když vás pošle obvodní, že máte moč zaplavenou bakteriemi - objedná vás za měsíc. Pak po léčení antibiotiky na kontrole vám nevezme moč, aby zjistil zda je zánět vyléčen. Do zprávy napíše moč světlá - i když ani neviděl natož vyšetřil. Najděte si jiného lékaře.

K tomuto doktorovi bych už se synem nikdy nešla.Na děti je pes,možná je dobrý pro dospělé,ale na děti ne.Byla jsem u něj s malým,měl vodní kýlu,zjistil to přesně,co mu je,ale ihned jakmile viděl kluka,začal mu násilím stahovat předkožku,ikdyž byl malý a bylo dost času,aby se mu to stáhlo samo...nechápala sem!!!!!Došli jsme,že ho bolelo něco jiného a ješté mu udělal více bolesti.Po té zkušenosti s tímto doktorem jsem s malým raději jela do Kyjova a tam byl doktor na svém místě...nikdy více!!!A sestra,to je kapitola sama pro sebe,nechutná jak noc a bomba byla v tom,že já jsem došla na vyšetření se synem a chtěla i moji kartičku pojišťovny ikdyž každé dítě má svoji.Asi si museli naúčtovat mé pojišťovně také nějaké to vyšetření..hold krutá je to doba asi pro ně!!!A když jsem jí tu kartičku nedala,začala se hádat,že ji prostě potřebuje,tak jsem se ohnala lékařskou komorou a byl klid...no mazec,tam již nikdy!!!!!

Dobrý den pan doktor je velmi dobrý odborník na svém míste.Nám zachránil otce od zákeřné choroby a nemužu pochopit ty chudáky co píší že by k němu nešli že se opíjí atd. jsou to jen ubožáci kteří v životě nic nedo kázali a umí jen nechutně pomlouvat.Pan doktor je nejen vyborny lékař ale i člověk.

Dlouho jsem měla problémy, nikdo mě nedokázal spolehlivě léčit, problémy se stále vracely. Až u pana doktora jsem se konečně dočkala pořádného přeléčení a i preventivní léčby. Sestřička taky milá, v pohodě, nemohla jsem si stěžovat.

Patří mezi ty nejlepší o tom není pochyb,mě pomohl moc. děkuji

Skvělý doktor,sestřička taktéž

Návštěvy u tří urologů v Kyjovské nemocnici, mně nepomohly ke zlepšení zdravotního stavu ani objasnění problémů. Žádný ze dvou léků nezabral, ani třetí alternativa - počkáme, jak se to vyvine ke zlepšení nevedla. Až na návštěvě u pana doktora Kopřivy jsem se dozvěděl příčiny, jak se chovat abych se vyhl problémům, a co konzumovat, abych nemusel užívat léky. Díky tomu jsem bez problémů, a tímto panu doktoru děkuji.
Ještě kdyby měl příjemnější sestřičku, abych nemusel mít mít pocit obtěžujícího pacienta. Vše je u ní problém...

u p. doktora jsem byla na urodynamickém vyšetření. Mohu ho doporučit, protože byl ohleduplný, citlivý, vyšetření proběhlo bezbolestivě. Na zjištěný problém nasadil léky, které mi pomohly. Sestřička je báječná a diskrétní. Vřele doporučuji kotásková

Velmi dobrý doktor,jen ty pozdní příchody mu to kazí,dlouho se čeká,než přijdete na řadu.Jinak na jeho léčbu nemám námitky,pomůže,poradí,zodpoví jakékoliv dotazy.Sestřička ochotná,milá,usměvavá,perfektní přístup k pacientům(i těm velmi nepříjemným).Jen tak dále.