Ord. lékaře specialisty - neurologie
Školní 3, Lovosice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nechápu, jak může takový člověk vykonávat funkci primáře. Jestliže je někdo obézní, neznamená přeci, že proto je zdravý a nemůže mít zdrav. potíže. Je nafoukaný, neskutečně arogantní a jen on má pravdu, byť jej spousta lékařů v jeho oboru vyvrací, on tu možnost nepřipouští, že by udělal chybu, je to jen kariérista, ale ne odborník na svém místě. Nikdo určitě netouží po růžové ordinaci, jak zde paní píše, ale určitě každý touží po odborníkovi na svém místě a ne kariéristovi a politikovi, takový ať se věnuje politice a ne lékařské vědě.

Ježíši Kriste, lidi, proberte se. Co čekáte? Tohle není ordinace v růžové zahradě. A nikdo z nás není natolik výjimečný pacient, aby si před námi každý doktor sedl na prdel. Doktoři jsou taky lidi a jejich primární náplní práce je léčit. A ne se s námi mazlit. Víte, co pacientů jim denně projde pod rukama?
A že je arogantní? No to sice je. A nemá rád tlustý lidi, ale to je fakt, který jsem já osobně dokázala překlenout. Protože jeho přístup ke mně a mé nemoci byl více než profesionální!
Narozdíl od drtivé většiny doktorů mi totiž dokázal vždy vše krásně a jednoduše vysvětlit a díky jeho včasnému zásahu a léčbě jsem nepřišla o oko.

A i já souhlasím, že neurologické oddělení MNUL pod jeho vedením je odrazem jeho osobnosti. Tak příšerný člověk, jak ho tady někteří popisujete, by totiž nikdy nedokázal vybudovat takové prostředí, jako je právě toto oddělení. Byla jsem tam již pětkrát a určitě ne naposled. A pokaždé jsem odcházela velmi spokojena.

Všem budoucím pacientům bych doporučovala vnímat pouze fakt, že je to profesionál každým coulem. A že je "zlej"? Děláte, jako by všude jinde byli lidi hodní a dali Vám vše až pod rypák a na stříbrném podnose!

Zprvu se zdá nepřístupný a odměřený, jeho přístup k pacientovi má ovšem profesionální harakter. Třikrát jsem ležela na jeho oddělení a personál který tam pan primář má je přesně obrazem jeho somotného. PROFESIONÁLNÍ. Všichni jsou milí a ochotní o cokoliv je požádáte okamžitě splnit. Já jsem vždy byla spokojená.

Nevím zda mluvíme o stejném panu doktorovi,ale já mám sním pouze dobré zkušenosti jsem z jiného města a na pana doktora nedám dopustit mě moc pomohl je šikovný milý příjemný Jana D

Arogantní člověk ,který ani neví co se děje na jeho pracovišti.Díky jeho(léčení)jsem prožila 6měsícu pekla.Lékař který nenaslouchá pacientum(to není jen muj názor)myslím nemá lékaře dělat.Sprostý sobeček!

Díky tomuto podle Vás arogantnímu člověku jsem nepřišel o zrak a neochrnul. K čemu je smějící se lékař, když Vám neumí pomoci? Uvědomte si, co tu píšete. Mudr. Tomáš Jérie je jeden z mála nejúspěšnějších léčitelů. Je to frajer, a na tu aroganci má myslím právo, když už na to přijde.

Výborný lékař, jeho doporučením můžete opravdu důvěřovat. Vlastní zkušenost.

Vřele doporučuji všem!
Velice profesinální a zkušený lékař.
Má být nač hrdý, protože nic nezanedbá.

Velmi arogantní člověk. K pacientům se chová neuctivě, člověk má pocit, že jen otravuje, popřípadě simuluje. Jsem VŠ, ale při pobytu v nemocnici na jeho oddělení jsem si připadala jako naprostý hlupák bez vlastního názoru. Manžel, který mi v době vizity přinesl nezbytné hygienické věci, byl vykázán velmi urážlivě na chodbu. Rozhodně bych se s ním v budoucnu nechtěla dobrovolně znovu setkat.

Je to arogantní narcis. Je velice nepříjemný, nafoukaný. K nemocným se chová štítivě.
Bohužel k němu chodí vesměs staří lidé. První je, že jste obézní. Nechodící pacientka
s operovanými kolenami, nevím jak má schodit. Těžko. A slyšela jsem jak řekl na jednu
pacientku, sice tiše, ale "co ta tady ještě straší". Hrůza. Bojim Bojim se dostat opět
k němu.