Tomáš Bestvina, gynekolog Hradec Králové

MUDr. Tomáš Bestvina

Gynekolog

22 názorů

Uložit


Adresa

Sokolská 581, Hradec Králové
Porodnická a gynekologická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý doktor! Příjemný, zkušený a hlavně žádné hodinové čekání v čekárně, byla jsem na screeningu a určitě všude budu doporučovat kvalitu pana doktora.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Prijemna sestra, uzasny doktor,ktery dorazi drive a zacne ordinovat i o pulhodiny driv. Vyborny diagnostik. Srdecny,prijemny. Po porodech a s nadvahou mi prijemna navsteva gynekologa neni,ale tady se to da s uctou prezit. Vrele dekuji, pane doktore.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Porodnická a gynekologická klinika gynekologické vyšetření

Úžasný PAN doktor. Moderní vybavení, příjemný. Vše vysvětlí, popíše. UTZ, screeningy jsou s ním jedna radost. Uklidní, povzbudí. Už chci chodit jen k němu, i když to mám daleko.


P
Ověřeny pacient

Jsem šťastná, že jsem narazila na tak skvělého gynekologa jako je mudr.Bestvina. Po špatné zkušenosti s jednou gynekoložkou je to skvělá změna. Pan doktor je milý, vše vysvětlí,tak aby tomu člověk rozuměl, zbytečně předem pacientku nestresuje a je pozitivní. V jeho rukách mám pocit, že se dá všechno v pohodě zvládnout a nic nebude problém. Moc mi pomohl a nadále poskytuje skvělou péči a to i díky modernímu a kvalitnimu UTZ v jeho ordinaci.
Velice doporučuji!


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Po převzetí gynekologické praxe na poliklinice na Ulrichově náměstí neuvěřitelný obrat k lepšímu. Vstřícný, profesionání přístup, organizace práce, modernizace, rychlost odbavení pro objednané pacienty. Málokterá žena zvládá bez problému gynekologická vyšetření, ale díky přístupu pana doktora se dá s přehledem přežít i sebenepříjemnější procedura.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Porodnická a gynekologická klinika

Takhle si představuji opravdu výborného gynekologa.
Milý, vtipný, ochotný, uvolněný, komunikativní a hlavně rozumí tomu co dělá a je schopen správně jednat a vysvětlit problém.
Je výborný jak na příjmu ve fakultní nemocnici HK i v jeho ordinaci.
Vřele doporučuji všem.


P
Ověřeny pacient

Velmi milý, vstřícný a pečlivý pan doktor. Kéž by všichni lékaři měli takový přístup a opravdový zájem o své pacienty. Setkávala jsem se s ním v Arletě v Kostelci nad Orlicí a najednou se někam ztratil. Ohromná škoda.


I
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor. Setkala jsem se sním při dvou měsíční hospitalizaci na OGT ve FNHK. Při vizitách příjemný, snažil se mě vždy povzbudit, na ultrazvuk screening ve 30 týdnu vše krásně a srozumitelně vysvětlil, nemlčel jako většina lékařů. Mohu jenom doporučit


L
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor,mela jsem ho u prvniho porodu s dvojcatky a ted jako osetrujiciho lekare pri druhem tehotenstvi.Mohu jen doporučit :)


M
Ověřeny pacient

U tohoto pana doktora jsem byla na ultrazvuku na genetické vady ve 12tt a později mne přijímal do porodnice a porodní váhu mi řekl naprosto přesně i přes mojí operovanou břišní stěnu. Atmosféra přijmu byla klidná a pan doktor na mne udělal vemi dobrý dojem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti