Porodnická a gynekologická klinika
Sokolská 581, Hradec Králové

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

K panu doktorovi jsem prešla na doporučení…a musim přiznat,spadla mi brada,tak milý,vstřícný a usmevavy personal jsem nikdy nikde nevidela. HK mám celkem z ruky,ale ta vzdalenost za to stoji.

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

Pan doktor Bestvina je ochotný, milý a trpělivý, vše v klidu vysvětlí a nemám obavy se nacokoliv zeptat. Je to špičkový lékař s moderním vybavením ordinace. Je vidět, že má mnoho zkušeností.
Sestřička je také milá a ochotná, na veškeré dotazy jak po telefonu nebo v ordinaci zodpoví bez problémů.
Upřímně jsem ještě nezažila, že by byl lékař a sestra takto sehraní.
Na kontrolu u pana doktora se vyloženě těším. I můj manžel je spokojený během těhotenskych kontrol, kdy se může dívat na ultrazvuk a sám se ptát na dotazy.

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

Všechno v pořádku, moc milý, ochotný pan doktor. Super objednávkový systém, v čekárně jsem čekala jen asi minutku a hned jsem šla dovnitř. Na telefonu je velice milá sestřička když potřebuji něco řešit.
Díky za to.

Pan doktor je skvělý - profesionálni jednání, vstřícnost, milý a ochotný, vyslechne a vysvetli vse... Se stejně úžasnou paní sestřičkou tvoří skvělou dvojku, která se jentak nevidi. Chodíme tam moc rádi a nyni během těhotenství i můžu mluvit i za mého milého . Děkujeme, že jste . Takacova E.

Pan doktor je opravdu milý a je vidět, že ho práce baví. Velmi příjemný člověk, který mě potěšil svým přístupem. Kdybych mohla, dám panu doktorovi více hvězdiček :)

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

Pan doktor je velmi pratelsky, milý , vstřícný. Vse vysvetli a poradi. Sestřička je moc milá a přátelská.

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

Pan doktor působil u nás nedaleko místa bydliště. Poté , co se vrátil do Hradce, rozhodla jsem se za ním dojíždět. Je to ten nejlepší gynekolog jakého si žena může přát ta vstřícnost a přístup je dokonalost!
Přeji mnoho spokojených pacientek, jako jsem já!

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

skvělý pan doktor, velmi příjemný, jsme ráda, že přebral ordinaci po paní doktorce neměnila bych :-)

Skvělý doktor! Příjemný, zkušený a hlavně žádné hodinové čekání v čekárně, byla jsem na screeningu a určitě všude budu doporučovat kvalitu pana doktora.

Prijemna sestra, uzasny doktor,ktery dorazi drive a zacne ordinovat i o pulhodiny driv. Vyborny diagnostik. Srdecny,prijemny. Po porodech a s nadvahou mi prijemna navsteva gynekologa neni,ale tady se to da s uctou prezit. Vrele dekuji, pane doktore.