Tomáš Bestvina, gynekolog Hradec Králové

Gynekolog Více

Sokolská 581, Hradec Králové
Porodnická a gynekologická klinika

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je opravdu milý a je vidět, že ho práce baví. Velmi příjemný člověk, který mě potěšil svým přístupem. Kdybych mohla, dám panu doktorovi více hvězdiček :)

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

Pan doktor je velmi pratelsky, milý , vstřícný. Vse vysvetli a poradi. Sestřička je moc milá a přátelská.

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

Pan doktor působil u nás nedaleko místa bydliště. Poté , co se vrátil do Hradce, rozhodla jsem se za ním dojíždět. Je to ten nejlepší gynekolog jakého si žena může přát ta vstřícnost a přístup je dokonalost!
Přeji mnoho spokojených pacientek, jako jsem já!

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika Jiný

skvělý pan doktor, velmi příjemný, jsme ráda, že přebral ordinaci po paní doktorce neměnila bych :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý doktor! Příjemný, zkušený a hlavně žádné hodinové čekání v čekárně, byla jsem na screeningu a určitě všude budu doporučovat kvalitu pana doktora.

Umístění: jiné místo Jiný

Prijemna sestra, uzasny doktor,ktery dorazi drive a zacne ordinovat i o pulhodiny driv. Vyborny diagnostik. Srdecny,prijemny. Po porodech a s nadvahou mi prijemna navsteva gynekologa neni,ale tady se to da s uctou prezit. Vrele dekuji, pane doktore.

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika gynekologické vyšetření

Úžasný PAN doktor. Moderní vybavení, příjemný. Vše vysvětlí, popíše. UTZ, screeningy jsou s ním jedna radost. Uklidní, povzbudí. Už chci chodit jen k němu, i když to mám daleko.

Jsem šťastná, že jsem narazila na tak skvělého gynekologa jako je mudr.Bestvina. Po špatné zkušenosti s jednou gynekoložkou je to skvělá změna. Pan doktor je milý, vše vysvětlí,tak aby tomu člověk rozuměl, zbytečně předem pacientku nestresuje a je pozitivní. V jeho rukách mám pocit, že se dá všechno v pohodě zvládnout a nic nebude problém. Moc mi pomohl a nadále poskytuje skvělou péči a to i díky modernímu a kvalitnimu UTZ v jeho ordinaci.
Velice doporučuji!

Umístění: jiné místo

Po převzetí gynekologické praxe na poliklinice na Ulrichově náměstí neuvěřitelný obrat k lepšímu. Vstřícný, profesionání přístup, organizace práce, modernizace, rychlost odbavení pro objednané pacienty. Málokterá žena zvládá bez problému gynekologická vyšetření, ale díky přístupu pana doktora se dá s přehledem přežít i sebenepříjemnější procedura.

Umístění: Porodnická a gynekologická klinika

Takhle si představuji opravdu výborného gynekologa.
Milý, vtipný, ochotný, uvolněný, komunikativní a hlavně rozumí tomu co dělá a je schopen správně jednat a vysvětlit problém.
Je výborný jak na příjmu ve fakultní nemocnici HK i v jeho ordinaci.
Vřele doporučuji všem.