Adresa

Sokolská 581, Hradec Králové
Porodnická a gynekologická klinika (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Po převzetí gynekologické praxe na poliklinice na Ulrichově náměstí neuvěřitelný obrat k lepšímu. Vstřícný, profesionání přístup, organizace práce, modernizace, rychlost odbavení pro objednané pacienty. Málokterá žena zvládá bez problému gynekologická vyšetření, ale díky přístupu pana doktora se dá s přehledem přežít i sebenepříjemnější procedura.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Porodnická a gynekologická klinika

Takhle si představuji opravdu výborného gynekologa.
Milý, vtipný, ochotný, uvolněný, komunikativní a hlavně rozumí tomu co dělá a je schopen správně jednat a vysvětlit problém.
Je výborný jak na příjmu ve fakultní nemocnici HK i v jeho ordinaci.
Vřele doporučuji všem.


P
Ověřeny pacient

Velmi milý, vstřícný a pečlivý pan doktor. Kéž by všichni lékaři měli takový přístup a opravdový zájem o své pacienty. Setkávala jsem se s ním v Arletě v Kostelci nad Orlicí a najednou se někam ztratil. Ohromná škoda.


I
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor. Setkala jsem se sním při dvou měsíční hospitalizaci na OGT ve FNHK. Při vizitách příjemný, snažil se mě vždy povzbudit, na ultrazvuk screening ve 30 týdnu vše krásně a srozumitelně vysvětlil, nemlčel jako většina lékařů. Mohu jenom doporučit


L
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor,mela jsem ho u prvniho porodu s dvojcatky a ted jako osetrujiciho lekare pri druhem tehotenstvi.Mohu jen doporučit :)


M
Ověřeny pacient

U tohoto pana doktora jsem byla na ultrazvuku na genetické vady ve 12tt a později mne přijímal do porodnice a porodní váhu mi řekl naprosto přesně i přes mojí operovanou břišní stěnu. Atmosféra přijmu byla klidná a pan doktor na mne udělal vemi dobrý dojem.


A
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem rodila svou první dceru, myslím, že porod proběhl naprosto v pořádku. Pan doktor byl strašný sympaťák, a velmi milý.


V
Ověřeny pacient

U pana doktora jsme byli na velkém ultrazvuku, vše skvěle vysvětlil a byl velmi pečlivý, byli jsme s mužem velmi spokojení. Přála bych si pana doktora i u porodu, to bych se snad vůbec ničeho nebala...


P
Ověřeny pacient

Dnes jsme byli u pana doktora na genetickém UZ na základě doporučení mého gynekologa a musím napsat jen samou chválu. Velmi příjemný pán, vše nám vysvětlil a byl pečlivý! Jen více takových doktorů s takovým přístupem!!!


S
Ověřeny pacient

Rodila jsem celkem trikrat. Pokazde jiny porodnik. U posledniho porodu jsem mela stesti na pana Dr. Bestvinu.
Diky jeho lekarskym schopnostem a velmi profesionalni porodni asistentkou pani Stredovou jsem porodila prirozene koncem panevnim.
Jeste jednou dekuji:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti