Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. Nemoc

Dobrý den, moc ochotná paní doktorka, po panu Mudr.Kopci( který již v důchodu), skvělá volba (je svá stejně jako byl pan Doktor )
P.S. Názor pode mnou vyvracím nikam neodchází paní doktorka a je stále pro naše dětičky. Dnes jsem se ptala osobně. E.S.

Sady 28. října 5, Břeclav
TM PEDIATR Břeclav s.r.o. (mapa)

Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.

Injekce (od 200 kč)

Diagnostické vyšetření

Krevní test + 8 Více

Vyšetření moči

Preventivní prohlídky

Klinické vyšetření

Studium: Lékařská fakulta UK Martin 1993 Atestace: Pediatrie I. stupně 1998 Otorinolaryngologie I. stupně, Bratislava 2000 ...

• průjem
  • onemocnění ledvin
  • infekce močových cest

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. různé

Moc hodná paní doktorka. Mrzí mě, že již brzy budu přecházet k dospělému doktorovi. Vyjde se vším vstříc, ohledně jakýchkoliv formulářů - ať už na brigády, nebo do školy, vždy poradí. Podpořila i v těžké a nepříjemné situaci. Rozhodně doporučuji.

Diagnostické vyšetření

Pediatrická konzultace

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. různé

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Co znamená v mediastinu retrokaválně uzlina 12x7 mm.
    Děkuji

Je to popis uzliny uložené v prostoru mezi plícemi a za velkou dutou žílou /předpokládám horní / a rozměry. Chybí informace o doplerovském vyšetření lymfatické uzliny, které upřesní možnost malignity. Ale
    dle rozměru se nejedná o maligní uzlinu. Tehty by se poměr šírky a délky rovnal 1.

MUDr. Tatiana Michnová

• Problém se zlatým stafylokokem. Malá si ho prinesla pravdepodobne z porodnice (kde se narodila) v pusince, kde mela hnisavou ránu, která se špatne hojila, zhojila se jí asi za mesíc, mesic a půl. Mě to přenesla do prsa, kam jsem dostala velky zanet a i absces, coz se nastesti potlacilo ATB, ale mela jsem troje, asi mesic v součtu jsem je brala. Mala má od té doby trochu chronickou rymu a neco malo ji v nosanku nasli ..( toho stafylokoka, ale ne v nejakem velkem mnozstvi).
    Ale ted po 4 mesicich jsem se nachladila, nakazila jsem partnera i malou, nemuzeme se z toho moc dostat, uz 14 dni to máme. Prijde mi, že já to mam usazene v dutinach( na coz trpim) a ve steru z nosu nasly Stafylokoka zase :/. Co s tím? U mě a u malé ( 5 mesicu) ? Díky moc za Vaše názory

Zlatý stafylokok je součástí běžné kolonizace nosa a krku. Jak infekční agens se projeví po virovém onemocnění. Takže pokud má malá Zlatého stafylokoka v krku a jinak je zdravá, neřešíte nic. Co se týče zánětu prsu tam se jako infekční agens podílí často, léčba je standartní tak jak jste uvedla . A přenos infekce co jste popsala může být i tou cestou. Co se týče nachlazení.... klinika s lékařem 14 dnů a bez lékaře 2 týdny :) se říká. Takže vydržte. Ale co se týče dutin je nutno udělat ORL vyšetření a dle toho zvážit další postup a léčbu. S pozdravem MUDr. Michnová

MUDr. Tatiana Michnová

• průjem