Sady 28. října 5, Břeclav
TM PEDIATR Břeclav s.r.o. (mapa)

Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.

Diagnostické vyšetření

Injekce • od 200 kč

Klinické vyšetření +8 Více

Krevní test

Měření krevního tlaku

Očkování

Studium: Lékařská fakulta UK Martin 1993 Atestace: Pediatrie I. stupně 1998 Otorinolaryngologie I. stupně, Bratislava 2000 ...

• průjem

od 200 kč

od 200 kč

Pediatrická konzultace

TM PEDIATR Břeclav s.r.o.

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o.

Paní doktorka je pečlivá a velmi ochotná. Jsem ráda, že po panu Kopcovi jsme narazili na takovou paní doktorku. Ze začátku jsem měla problém, že jsem jí občas nerozuměla, ale když jsem jí to řekla v klidu mi vše znovu vysvětlila. Nebojí se děti poslat k odborníkům na různá vyšetření, abychom měli jistotu. Jsem velice spokojená. Navíc bych tedy kladně ohodnotila i sestřičku u pani doktorky, která je velice příjemná a má pěkný vztah k dětem ;-)

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. Nemoc

Dobrý den, moc ochotná paní doktorka, po panu Mudr.Kopci( který již v důchodu), skvělá volba (je svá stejně jako byl pan Doktor )
P.S. Názor pode mnou vyvracím nikam neodchází paní doktorka a je stále pro naše dětičky. Dnes jsem se ptala osobně. E.S.

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. různé

Moc hodná paní doktorka. Mrzí mě, že již brzy budu přecházet k dospělému doktorovi. Vyjde se vším vstříc, ohledně jakýchkoliv formulářů - ať už na brigády, nebo do školy, vždy poradí. Podpořila i v těžké a nepříjemné situaci. Rozhodně doporučuji.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, u syna ve školce řádí neštovice, za 14 dní jedeme k moři, dá se nějak předem zjistit z krve zda je v sobě má nebo ne??? Moc děkuji za odpověď

Nejvhodnější by bylo po kontaktu do 24-48 hodin zaočkovat. Ale i tak onemocnět může, ale mněl by mít mírný průběh.

MUDr. Tatiana Michnová

• Dobrý den, můj dotaz se netýká konkrétně mě, ale ohledně ženy ve věku 50ti let. Už 3 měsíce ji trápí kašel (znějící jako suchý kašel), díky kterému nemůže ani spát, protože ji budí i v noci. Při tomto kašli se jí stává, že nemůže ani dýchat nebo se pořádně nadechnout. Obvodní lékař jí dal už dvoje antibiotika a jedny na alergii, nic z toho nepomohlo. Poslal ji na krční, udělali rentgen dutin přičemž nezjistili nic, naordinovali jine antibiotika, které také nepomohli. Jediné na co přišli, že má podrážděný jícen, tak naordinovali léky na pálení žáhy. Paní má kašel stále, neustále je nevyspaná a utrápená, protože už neví co s tím. Prosím Vás moc poraďte nám jestliže máte nějaké zkušenosti s něčím podobným. Nevíme na koho se už obrátit. Děkuji

Kašel může býti vyvolán i mimoplicními potížemi a také ze srdíčka a z horních dýchacích cest a mikroembolizace... a taky reflux na který ji dali léčbu. Která je bez efektu. Chce to podrobné vyšetření: ORL, plicní vyšetření , rtg snímka plic, kardiologické vyšetření a ako první vyloučit embolizaci- rtg a koagulační márkry...... Pak existuje i psychogenní kašel který se potvrdí až po všech výše negativních vyšetřeních . Odběry krve a výše uvedená vyšetření jsou na míste.

MUDr. Tatiana Michnová

• průjem