Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o.

Paní doktorka je pečlivá a velmi ochotná. Jsem ráda, že po panu Kopcovi jsme narazili na takovou paní doktorku. Ze začátku jsem měla problém, že jsem jí občas nerozuměla, ale když jsem jí to řekla v klidu mi vše znovu vysvětlila. Nebojí se děti poslat k odborníkům na různá vyšetření, abychom měli jistotu. Jsem velice spokojená. Navíc bych tedy kladně ohodnotila i sestřičku u pani doktorky, která je velice příjemná a má pěkný vztah k dětem ;-)

Sady 28. října 5, Břeclav
TM PEDIATR Břeclav s.r.o. (mapa)

Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.

Injekce • od 200 kč

Diagnostické vyšetření

Krevní test +8 Více

Vyšetření moči

Preventivní prohlídky

Klinické vyšetření

Studium: Lékařská fakulta UK Martin 1993 Atestace: Pediatrie I. stupně 1998 Otorinolaryngologie I. stupně, Bratislava 2000 ...

• průjem
  • onemocnění ledvin
  • infekce močových cest

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. Nemoc

Dobrý den, moc ochotná paní doktorka, po panu Mudr.Kopci( který již v důchodu), skvělá volba (je svá stejně jako byl pan Doktor )
P.S. Názor pode mnou vyvracím nikam neodchází paní doktorka a je stále pro naše dětičky. Dnes jsem se ptala osobně. E.S.

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. různé

Moc hodná paní doktorka. Mrzí mě, že již brzy budu přecházet k dospělému doktorovi. Vyjde se vším vstříc, ohledně jakýchkoliv formulářů - ať už na brigády, nebo do školy, vždy poradí. Podpořila i v těžké a nepříjemné situaci. Rozhodně doporučuji.

Diagnostické vyšetření

Pediatrická konzultace

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. Nemoc

Umístění: TM PEDIATR Břeclav s.r.o. různé

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, dcera narozena únor 2018 má již delší dobu bolesti břicha, ale pouze v noci, přes den ji nic netrápí. V noci furt kňourá, kroutí se, někdy si prdne, někdy však ne. Moc jsem to neřešila, říkala jsem si, že je to normální. Už mi to však normální nepřijde.

Je možné, aby 10. měsíční dítě trpělo na prdíky nebo to může být něco vážnějšího? Pokud jsou to pouze prdíky, co mohu dát jako prevenci?

Pije pouze fenyklovy čaj cca 2 flašky za den, v noci další jednu. Tento stav trvá cca dva měsíce. Na poslední návštěvě lékaře jsem se zapomněla zeptat. Další máme až v únoru, ale přemýšlím, že pojedu dřív, protože mě okolo straší, že to opravdu není normální.

Předem děkuji za odpověď.

V noci má dítě spát v klidu, když plače třeba to přešetřit, taky pití v noci už by se nemělo vyskytovat, možno připustit 1x za noc, ale ne více. U svého doktora rozeberte všechny detaily stravování a projevy bolesti bříška. Hledejte provokační momenty a co dítěti pomůže. Nestačí jen když si ho dáte do postele k sobě a pak klidně spí? Může to být jen tento problém? když ne tak platí výše uvedené.

MUDr. Tatiana Michnová

• Dobrý den, mám syna 1,4 roku. Měl velkou rýmu a na břiše se mu udělal flek, který připomíná opar. K tomu se mu teď udělal i zánět spojivek. P. doktorka dala antibiotické kapky do očí a antibiotickou mast na flek na břiše. Ale neudělala žádný sťer ani nevzala malému krev. Nechce nás vidět ani na kontrolu, máme prý přijít jen když bude horší. Co když má malý nějaký zánět v těle a nepodchyti se to včas? Měla bych zajít raději ještě k jiné doktorce?

Odběry se nemusí provádět u každé rýmy, lokální změna na kůži může být impetigo. Lokální mast může stačit, dle vývoje léčby se pak postupuje dál. Skuste být trpělivá, léčbu dejte jak byla doporučena a v případě změny nálezu a stavu chodtě za svoji pani doktorkou.

MUDr. Tatiana Michnová

• průjem