Taťána Kopalová, psychiatr Přerov

MUDr. Taťána Kopalová

Psychiatr Více

Kozlovská 51, Přerov
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie

Mé zkušenosti s paní doktorkou byly velmi špatné. Diagnostikovala mi závažnou poruchu "od oka" bez jakýchkoliv testů, neprojevovala zájem, nebrala ohledy na můj stav, nenaslouchala, nesnažila se najít skutečný zdroj mých problémů, pouze předepisovala léky. Při návštěvách jsem měl pocit, jako by se je snažila co nejrychleji ukončit. Mým nejhorším zážitkem bylo, když bez varování přestala na delší dobu komunikovat.
Po změně psychiatra jsem teprve zjistil, jak špatný její přístup byl. Netvrdím samozřejmě, že se paní doktorka chová ke všem svým pacientům stejně, ale pokud její ordinaci navštěvujete vy, nebo váš potomek, doporučuji promyslet, zda se vám dostává dobré péče.

Paní doktorku jsem si ze začátku chválila, jenže po pár letech mi sezení s ní začala připadat zbytečná, navíc jsem se hrozně stresovala, když jsem k ní měla jít, protože na sezeních mluví především ona a když už se na něco zeptá mě, já začnu odpovídat a ona mě zas přeruší a vede tak 10 minutový monolog, kdy po 2 minutách už nevnímám, protože trpím ADHD-poruchou soustředění, kterou mi mimochodem sama diagnostikovala. To považuji za celkem fatální chybu u odborníka takového ražení, za jakého ji všichni považují. Navíc na sezeních mluví i o svých osobních problémech-dost neprofesionální, někdy i o jiných pacientech, třeba když jí zazvoní telefon a volá nějaká maminka, že má málo léků a paní doktorka se s ní teda domluví, položí telefon a pak mi začne vykládat, že maminka měla přijít se synem včera a že se na to vykašlala a že ten syn má např. schizofrenii a podobně-opět dost neprofesionální.

Mám velkou spokojenost s léčbu a diagnostikou.Jaroslav Polach

Š

Paní doktorka má profesionální přístup k pacientům, jde vidět, že je odbornicí na svém místě. Děkuji.