Taťána Kárníková, gynekolog Hradec Králové

MUDr. Taťána Kárníková

Gynekolog

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Palackého 48, Smiřice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Pravidelná návštěva

Paní doktorka říká věci jasně, stručně, ale přímo k věci a pojmenovává je správnými výrazy. Pokud chcete něco vědět, je potřeba se ptát, poté se dozvíte potřebné. Věřím, že velmi citlivé ženy očekávající mazání medu kolem pusy a jemné naznačení případné špatné zprávy, nemusí snášet dobře styl přímé ,,tvrdé" komunikace. Já se s paní doktorkou vždy dobře domluvila, nenutila mi hormony či antikoncepci, brala vždy v úvahu mé přání.

S pani doktorkou ,jsem velmi spokojena.Diky ni ,jsem odrodila dve krasne holcicky.A nyni se pokousime o treti.Chodi k ni i moje neter a ta je take s jednanim pani doktorky velice spokojena.

Jsem u pani doktorky jiz 14let a jsem maximalne spokojena prozila semnou obe me tehotenstvi ,vzdy dobre poradila a v neposledni rade ma uzasny a citlivi pristup!!

Téhle výborné paní doktorce vděčím za své dvě krásné děti, a oni jí za jejich maminku, které velmi rychle, díky své pečlivosti a skvělé práci, pomohla při diagnostikování karcinomu děložního čípku! Není to jen skvělá lékařka, ale i velmi příjemný člověk! Děkujeme paní doktorko! <3

K paní doktorce se vždy těším! Sice příliš nenamluví, ale vždy řekne to podstatné. Samozřejmě vstřícně na vše odpoví. Neplaší, ani není lehkomyslná. Mně její věcný přístup vyhovuje. Navíc sestřička je bezvadná.

K MUDr. Kárníkové chodím od svých 14 let, protože byla nejblíž a nejdostupnější. A nějak jsem si na ni zvykla, takže s ní právě "absolvuji" své první těhotenství. Je ale pravda, že není žádné sladké řeči, ani příliš vlídná, není to "tak co, mamimko"? Zdá se nepřístupná, chladná. Ale jako doktorka je dobrá a jsem s ní nakonec moc spokojená. Zbytečně nevykecává, a tak se člověk musí ptát, když chce cokoli vědět - o svém zdrav. problému, cokoli v těhotenství. Takže jsem vždy přišla se seznamem otázek na papíře a ona mi vše vždy vysvětlila, dala rady. Je styl "žádné velké přehánění". Proto mi vyloženě nezakázala žádné potraviny nebo sporty, spíš doporučila "všeho s mírou", i trochu kafe, i trošku alkoholu. Je to trochu "žena od rány", ale v průběhu mého těhotenství - kdy jsem uvažovala, že si najdu někoho citlivě působícího - mi byla oporou, nestresuje, a taky dokázala být milá :-) Takže bych doporučila jako doktorku, pokud se obejdete bez "maminko, jakpak se máme?"...

Paní doktorka má mojí plnou důvěru, což je asi nejdůležitější.

Velmi vinikající lékařka

Jsem vždy spokojena s maximální vstřícností, ochotou vyřešit problém, taktním přístupem. K celkovému dojmu přispívá i příjemný přístup sestřičky.

Lenka Poustevníková, Černilov

Velice dobrá lékařka, milá a hodná.
Doporučuji!