Křižíkova 707, Mariánské Lázně
Dermatovenerologická ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

U pani doktorky jsem byla na kosmetickem zasahu vyplneni hlubokych vrasek pred 6 mesici a jsem velice spokojena s vysledky.Mohu tak potvrdit ze pi. doktorka ma v tomto vynikajici zkusenost a proto ji stoprocentne verim. Vrele doporucuji.

Na podruhé trefila diagnozu spravne a pomohla. Zarazi me ten 3sekundovy posudek, byt za pomoci lupy. Jinac mi prijde celkem fajn az na ordinacni hodiny a tudis i delsiho cekani v cekarne

Výborná paní doktorka, milá a profesionální, vždy vše bez cavyků vyřídí a vyléčí. Jednoznačně nejlepší kožařka, jakou znám.

Já jsem s paní dotkorkou spokojená. Mojí roční dcerce téměř úplně vyléčila atopický ekzém. Téměř úplně znamená, že je stav její kůže o 80% lepší. Co se týče chování paní doktorky...je velmi milá, upřímná a profesionálka v každé situaci.

já jsem s paní doktorkou moc spokojená

Paní doktorka je v odborném i lidském přístupu nejlepší kožní lékařka s jakou jsem se za mou padesátiletou zkušenost setkala. A tímto jí také za její pomoc děkuji.

K paní doktorce chodím asi 6let, vždycky mi výborně poradila a pomohla. Jednodušší zákroky i složité stavy. Za vše,co pro mne udělala jsem velmi vděčná.

Un paní doktorky sem se léčila s akné, a léčba byla dlouhá a úplně bez efektu..Když sem navštívila jinou paní doktorku výsledek byl viditelný celkem brzy... jediné co mi paní doktorka udělala skvěle bylo vypalování bradavic... také časté hovory během návštěvy v ordinaci jí moc nepřidali...