Ordinace kožního lékaře
Smetanovo náměstí 1358, Slaný

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je velice milá, vzala mě i bez objednání a má úžasný přístup. Jinde mi nikdo neporadil a paní doktorka věděla jak vyřešit můj problém. Mohu jen doporučit kombinace skvělého člověka a odborníka. Honcová

Paní doktorka je vynikající odborník a úžasný člověk. V mém případě i v případě mé rodiny byla vždy její léčba účinná a přístup mimořádně lidský.

Jsem spokojená s léčbou paní doktorky, velmi příjemný přístup, má dobré zkušenosti.

Mé boláky po celém těle zhodnotila doktorka jako projev zralé ženy,ve 32letech a po 2 dětech,doporučila mi mazat se vepřovým sádlem. Tomu říkám léčba.Změnila jsem doktora a jsem spokojená.

průměrné

po nekolika navstevach doporucuji vsem svym znamym. vyborna lekarka!

Za tři dny mi vyléčila vyrážku , co jsem u jiného kožaře nevyléčila za jeden rok.Jsem ji velmi vděčná a děkuji.

Musím říct, že jsem právě mluvila s paní dotorkou a nezdá se mi že by bylašpatná jak tu někdo píše:) je příjemná i po telefonu :) tak uvidíme jaká je i v realitě:)

Paní doktorka vypalovala dceři bradavici dusíkem na noze. Vynikající empatický přístup k dítěti. Velice si jí vážím a doporučuji.

kdykoliv mi obětavě a účinně pomůže, i mimo své ordinační hodiny