Adresa

Oční ambulance
Karla Čapka 589, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Oční ambulance Jiný

Chtěl bych tímto poděkovat paní MUDr. Blažkové a také sestřičce za velice odborné ošetření mého drobného úrazu oka. I když nepatřím mezi její pacienty a nové nepřijímá z důvodu stop stavu mne po telefonické žádosti moji šéfové (které tímto také moc děkuji za starost o mne a hlavně za odvoz do Písku a zpátky který zvládla i přes několik uzavírek a objížděk) ochotně ošetřily. Jsem z Milevska a v den mého úrazu neměla moje oční lékařka ordinační den. Hodně mne potěšila vstřícnost a ochota všech těchto žen. Ještě jednou díky moc.

M
Umístění: Oční ambulance Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za vynikající péči. Citlivost a vstřícnost sestřičky je také nejvyšší úrovně. Za pomoc, které se mně tento týden dostalo, si velice vážím jako i toho, že patřím k pacientům této odborné ordinace.

A
Ověřený profil
Umístění: Oční ambulance

Paní doktorka byla skvělá. Byly jsme na dovolené a naše dcera (9 měsíců) potřebovala akutně pomoct. Paní doktorka ji bez problémů vyšetřila, předepsala medikaci a za dva dny bylo očíčko v pořádku. Sestřička byla taky moc hodná.


K
Ověřený profil

Paní doktorka je výbroná a vždy vstřícná. Jen zdravotní sestra by mohla být občas milejší.


K
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá a její sestra také.Do ordinace chodím 15 let a neznám lepší,pečlivější,přívětivější lékařku než je Mudr.Blažková.Její sestra je také přívětivá a ochotná,jen tak na první pohled nevypadá,ale je bezva.


Skvělá lékařka.


jsem spokojena s péčí


P

velice dobrý prístup k dětem


P

Paní doktorka je velice pečlivá a vždy ochotná, k malým dětem maximálně citlivá. Škoda, že ji budu muset z důvodu přestěhování opustit, ale ochotně mi doporučila i lékaře v novém bydlišti. Sestřička na první pohled studenější, ale nakonec vždy také moc příjemná a vstřícná. Jen a jen doporučuji, troufám si říci, že z očních lékařů v Písku nemá konkurenci!!!


R

Skvělá paní doktorka,vždy milá a pozorná,v oboru zdatná a obětavá.Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu