Karla Čapka 589, Písek
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za vynikající péči. Citlivost a vstřícnost sestřičky je také nejvyšší úrovně. Za pomoc, které se mně tento týden dostalo, si velice vážím jako i toho, že patřím k pacientům této odborné ordinace.

Umístění: Oční ambulance

Paní doktorka byla skvělá. Byly jsme na dovolené a naše dcera (9 měsíců) potřebovala akutně pomoct. Paní doktorka ji bez problémů vyšetřila, předepsala medikaci a za dva dny bylo očíčko v pořádku. Sestřička byla taky moc hodná.

Paní doktorka je výbroná a vždy vstřícná. Jen zdravotní sestra by mohla být občas milejší.

Paní doktorka je skvělá a její sestra také.Do ordinace chodím 15 let a neznám lepší,pečlivější,přívětivější lékařku než je Mudr.Blažková.Její sestra je také přívětivá a ochotná,jen tak na první pohled nevypadá,ale je bezva.

Skvělá lékařka.

jsem spokojena s péčí

velice dobrý prístup k dětem

Paní doktorka je velice pečlivá a vždy ochotná, k malým dětem maximálně citlivá. Škoda, že ji budu muset z důvodu přestěhování opustit, ale ochotně mi doporučila i lékaře v novém bydlišti. Sestřička na první pohled studenější, ale nakonec vždy také moc příjemná a vstřícná. Jen a jen doporučuji, troufám si říci, že z očních lékařů v Písku nemá konkurenci!!!

Skvělá paní doktorka,vždy milá a pozorná,v oboru zdatná a obětavá.Doporučuji.

My jsme celá rodina s paní doktorkou moc spokojeni. Je fajn a ví, co dělá. Jenom by mohla vyměnit sestru, to co tam má, je dost hrůza. Stále zamračená a nepříjemná. Ještě, že to paní doktorka kompenzuje.