Mgr.

Sylva Drozdová

Kontaktní informace

• J

Mgr. Sylva Drozdová je prostě skvělá klinická psycholožka. Je empatická, vyslechne, poradí. Skvělé se s ní komunikuje!! Má velmi lidský přístup a snaží se opravdu pomoci! Tuto psycholožku mohu jen doporučit!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Paní Hudcová je z karviné?Já myslela že je z Frýdku?Ale je super! Více

Ivanka Martausová
    Ivanka Martausová
    Zakladatelská 22/975, Karviná
    Velmi příjemný člověk s darem pomoci druhým. Vřele doporučuji a ráda se na paní doktorku obracím s danými problémy… Více

Lenka Dostalíková
    Lenka Dostalíková
    Zakladatelská 22/975, Karviná
    jsem velice spokojená, paní magistra je velice ochotná, spolehlivá, výborná, opravdový profesionál, určitě velice… Více

Zbyněk Domin
    Zbyněk Domin
    Psycholog, Psychoterapeut
    Bažantnice 125/5, Karviná

Denisa Pastuszaková
    Denisa Pastuszaková
    Psycholog, Psychoterapeut
    Wellnerova 3b, Olomouc
    Paní doktorka má nejdůležitější vlasnost co by psycholog měl mít : empatii. Je velmi komunikativní, pozitivní a… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• Výborná psycholožka. Dokáže pomoci, je milá, usměvavá s lidským přístupem. Určitě tuto psycholožku doporučuji.

• Mgr. Drozdová je vynikající psycholožka. Je velmi milá a empatická. Je schopna vyslechnout, poradit. Určitě tuto psycholožku s lidským přístupem doporučuji!!!!

• Mgr. Drozdová je vynikající klinická psycholožka s lidským a empatickým přístupem. Dokáže opravdu pomoci. Tuto psycholožku určitě doporučuji.

• Mgr. drozdová je skvělá psycholožka. Má skvělý přístup, dokáže opravdu pomoci. Doporučuji.

• Mgr. Drozdová je skvělá,empatická, velmi chápavá, obětavá a s lidským přístupem. Dokáže člověka pochopit, povzbudit a hlavně pomoci. Určitě doporučuji!!!!

• Mgr. Drozdová je velmi dobrá klinická psycholožka. Jeji chování a vystupování je na velmi vysoké úrovni. Dokáže opravdu pomoci. Je empatická, usměvavá, dokáže se vcítit do problému klienta a opravdu pomoci!!!! Určitě tuto psycholožku doporučuji!!!!!

• Mgr. Sylva Drozdová je velmi milá, příjemná a usměvavá psycholožka. Dokáže člověku opravdu pomoci. Je to odborník! Určitě doporučuji!!!!

• Nejlepší,skvělá, všem doporučuji!!!!

• Paní doktorka je velmi příjemná,výborně se s ní komunikuje, nechá člověka vymluvit a dokáže poradit.