Žižkova 2379, Karviná
Zařízení klinické psychologie

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Mgr. Sylva Drozdová je prostě skvělá klinická psycholožka. Je empatická, vyslechne, poradí. Skvělé se s ní komunikuje!! Má velmi lidský přístup a snaží se opravdu pomoci! Tuto psycholožku mohu jen doporučit!

Výborná psycholožka. Dokáže pomoci, je milá, usměvavá s lidským přístupem. Určitě tuto psycholožku doporučuji.

Mgr. Drozdová je vynikající psycholožka. Je velmi milá a empatická. Je schopna vyslechnout, poradit. Určitě tuto psycholožku s lidským přístupem doporučuji!!!!

Mgr. Drozdová je vynikající klinická psycholožka s lidským a empatickým přístupem. Dokáže opravdu pomoci. Tuto psycholožku určitě doporučuji.

Mgr. drozdová je skvělá psycholožka. Má skvělý přístup, dokáže opravdu pomoci. Doporučuji.

Mgr. Drozdová je skvělá,empatická, velmi chápavá, obětavá a s lidským přístupem. Dokáže člověka pochopit, povzbudit a hlavně pomoci. Určitě doporučuji!!!!

Mgr. Drozdová je velmi dobrá klinická psycholožka. Jeji chování a vystupování je na velmi vysoké úrovni. Dokáže opravdu pomoci. Je empatická, usměvavá, dokáže se vcítit do problému klienta a opravdu pomoci!!!! Určitě tuto psycholožku doporučuji!!!!!

Mgr. Sylva Drozdová je velmi milá, příjemná a usměvavá psycholožka. Dokáže člověku opravdu pomoci. Je to odborník! Určitě doporučuji!!!!

Nejlepší,skvělá, všem doporučuji!!!!

Paní doktorka je velmi příjemná,výborně se s ní komunikuje, nechá člověka vymluvit a dokáže poradit.