Mgr.

Sylva Drozdová

Kontaktní informace

• J

Mgr. Sylva Drozdová je prostě skvělá klinická psycholožka. Je empatická, vyslechne, poradí. Skvělé se s ní komunikuje!! Má velmi lidský přístup a snaží se opravdu pomoci! Tuto psycholožku mohu jen doporučit!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Paní Hudcová je z karviné?Já myslela že je z Frýdku?Ale je super! Více

Ivanka Martausová
    Ivanka Martausová
    Zakladatelská 22/975, Karviná
    Velmi příjemný člověk s darem pomoci druhým. Vřele doporučuji a ráda se na paní doktorku obracím s danými problémy… Více

Lenka Dostalíková
    Lenka Dostalíková
    Zakladatelská 22/975, Karviná
    jsem velice spokojená, paní magistra je velice ochotná, spolehlivá, výborná, opravdový profesionál, určitě velice… Více

Zbyněk Domin
    Zbyněk Domin
    Psycholog, Psychoterapeut
    Bažantnice 125/5, Karviná

Denisa Pastuszaková
    Denisa Pastuszaková
    Psycholog, Psychoterapeut
    Wellnerova 3b, Olomouc
    Jsem moc ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla. Rozhovor, který jsme vedly, byl příjemný, pro mě přínosný… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• Výborná psycholožka. Dokáže pomoci, je milá, usměvavá s lidským přístupem. Určitě tuto psycholožku doporučuji.

• Mgr. Drozdová je vynikající psycholožka. Je velmi milá a empatická. Je schopna vyslechnout, poradit. Určitě tuto psycholožku s lidským přístupem doporučuji!!!!

• Mgr. Drozdová je vynikající klinická psycholožka s lidským a empatickým přístupem. Dokáže opravdu pomoci. Tuto psycholožku určitě doporučuji.

• Mgr. drozdová je skvělá psycholožka. Má skvělý přístup, dokáže opravdu pomoci. Doporučuji.

• Mgr. Drozdová je skvělá,empatická, velmi chápavá, obětavá a s lidským přístupem. Dokáže člověka pochopit, povzbudit a hlavně pomoci. Určitě doporučuji!!!!

• Mgr. Drozdová je velmi dobrá klinická psycholožka. Jeji chování a vystupování je na velmi vysoké úrovni. Dokáže opravdu pomoci. Je empatická, usměvavá, dokáže se vcítit do problému klienta a opravdu pomoci!!!! Určitě tuto psycholožku doporučuji!!!!!

• Mgr. Sylva Drozdová je velmi milá, příjemná a usměvavá psycholožka. Dokáže člověku opravdu pomoci. Je to odborník! Určitě doporučuji!!!!

• Nejlepší,skvělá, všem doporučuji!!!!

• Paní doktorka je velmi příjemná,výborně se s ní komunikuje, nechá člověka vymluvit a dokáže poradit.