Malinovského náměstí 551, Slavkov u Brna
Ordinace pro dermatovenerologii (mapa)

Slavkov u Brna, Tyršova, Slavkov u Brna
Poliklinika Slavkov u Brna (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka dceru začala léčit na ekzém, tvrdila, že je do svrab. Několikrát jsem paní doktorku upozornila, že dcera prodělala boreliózu a má oslabenou imunitu. Dostala mast se sírou, kterou se týden mastila, po této masti se jí totálně vysušila pokožka, která ji neskutečně svědila. Ale paní doktorka si neustále mlela svoje, mimochodem-svrab je přenosný a nikdo jiný ve společné domácnosti toto neměl!!! Pak vymyslela další nemoc, poslala dceru na chirurgii, kde ji pan doktor vyřízl na zádech kus kůže a poslal na rozbor, nic se nezjistilo. Paní doktorka to vyhodnotila jako zánět kůže a opět léčila "debilní" mastí. Dnes už jsem to nevydržela, šla k dětské lékařce, která nás okamžitě odeslala do dětské nemocnice, kde dceru ihned hospitalizovali. Svou léčbou mastičkami dceři přivodila neskutečnou lupénku (i dětská lékařka nám řekla, že to vypadá na lupénku-a to není kožní lékař). Opravdu velmi děkujeme a doufám, že už se nikdy nepotkáme.

Jezdím k paní doktorce s chronickými problémy desítky kilometrů přibližně jednou měsíčně a můžu říci, že to nejsou vyhozené peníze ani ztracený čas. Za posledních spoustu let je první z lékařů, která mi dokázala pomoci, pořádně mě vždycky prohlédne, nechá mi napsat i speciální přípravky a masti, které se musí míchat apod., takto se o mě žádné kožné lékařky v minulosti nikdy nestaraly. A taky nepomohly... Doporučuji. Myslím, že Slavkov má štěstí na tuto lékařku, přála bych i Vyškovu, aby to měl taky tak (což bohužel nelze říci ani v nejmenším).

K paní doktorce už chodím 12let z lupenkou a jsem na míru spokojená,k jiné paní doktorce bych nechodila.Mohu vřele doporučit.

Chodila jsem k paní doktorce již v pubertě (akné) a poté při kožních problémech. Akné se mi nijak extra nelepšilo a na veškeré kožní potíže mi předepsala kortikoidovou mast. Navíc jsem dostala doporučení, ať nejím sladké (já na sladké vůbec nejsem), že ekzém může být způsoben čokoládou atd. Poslední kapkou byla moje návštěva z důvodu atopického ekzému, na který jsem dostala jak jinak než kortikoidovou mast (možná ani jinou léčbu nezná). Zašla jsem proto k jiné lékařce, které mi byla doporučena a jsem naprosto spokojena. Paní doktorku Vaďurovou NEDOPORUČUJI!!!

S paní doktorkou jsme velice spokojení,perfektní přístup k dítěti/k pacientovi/ tak i k rodičům.Jsme naprosto spokojení

S paní doktorkou jsem velice spokojena, s mým problémem mi pomohla a její přístup byl profesionální..Přijela jsem do Slavkova až z vysočiny... Moc děkuji a vřele doporučuji.

Pní doktorka je velmi šikovná a má také velmi milou sestřičku, jejíž příztup k pacientům je bezkonkurenční.

Na paní doktorku si nemužu stěžovat je to nejlepší lékařka a vřele doporučuji každému.

I pokud jste z Vyškova, doporučuji zajet do Bučovic nebo Slavkova.

Mě léčila paní doktorka akné ale nevyléčila, po jejích předepsaných mastích mi otekl celý obličej, a když jsem za ní přišla, řekla mi že je to moje vina, že jsem si to mazala v nesprávnou dobu, až v Brně na kožním mi zjistli, že mám alergickou kůži na alkoholické přípravky. Nedoporučuji.