Svatava Pyszková, pediatr Frýdlant nad Ostravicí

MUDr. Svatava Pyszková

Uložit

Pediatr Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je velmi pečlivá a vstřícná. Vřele doporučuji.
Přišly jsme s bolestmi břicha. Poslala nás na další vyšetření a věnovala nám dostatek času.
Moc děkujeme.

Ověřeny pacient

Velmi příjemná zkušenost - ačkoliv není ošetřujícím lékařem dcerky, navštívili jsme Dr. Pyszkovou (z chaty máme nejblíže do Frýdlantu - dcera měla horečky a nechtěli jsme jet 30 km k naší dětské lékařce). Paní doktorka byla velmi milá, ochotně nás vyšetřila a velice nám pomohla.
Děkuji a ráda doporučuji, protože takových lékařů je málo!!

C
Ověřeny pacient

Absolutně nedoporučuji. V březnu jsem u ní byla s opuchlýma očima a kompletně celým obličejem + vyrážkou na rukou. Žádala jsem ji o vyšetření na alergologii, na to mi paní doktorka řekla, že problémy musím mít rok až rok a půl aby měla důvod mě poslat na nějaké takové vyšetření, což je podle mě úplná hloupost. To bylo ale úplně nic o proti tomu co se mi stalo včera. Přišla jsem k paní doktorce se silnými bolestmi břicha. Paní doktorka mi nevzala ani moč, ani krev. Jen tak "od stolu" se na mě podívala a řekla mi že mám křivou páteř že mě to bolí od zad ať se zajdu dneska, nebo zítra napravit k nějakému neurologovi. Mimochodem v době kdy jsem s bolestma seděla v ordinaci si stihla vyřídit dva hovory a jeden rozhovor s manželem přes okno. Druhý den u neurologa mi bylo řečeno že od zad to v žádném případě nemám a byla jsem poslana k praktickému lékaři pro dospělé, kde mi udělali všechny odběry včetně sono břicha a řekli mi že mám zánět ledvin a močových cest. Takže by mi opravdu napravení zas nepomohlo!
Podle mě má paní doktorka už nejlepší doktorská léta za sebou ;)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřeny pacient

Na začátku sme s ní byla spokojená ale pak mi dvakrát zanedbala když byla holčička nemocná a jednou se z toho dostávala rok a po druhý sme zkončili kůli její špaté diagnoze na dětské intezivní péči a na pohotovosti mi rovnou řekli jaktže že nás neoslala hned že je t jasná mononukleoza a on tvrdila že má angína i kdžy antibiotika nezabírala takže k ní už fakn nepudu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient

Vy, co píšete negativní názory jste ještě asi opravdu nezažili špatného lékaře. Vy jí akorát závidíte, že m´vy musíte dřít a ona si může pracovat od stolu. Myslím, že někteří si své historky těžce přibarvujete. Paní doktorka je dle mě velice milá a pozorná. Nová sestřička je taky výborná. Jsem strašně spokojená a mrzí mě, že už musím k lékaři ,, pro dospělé,,. Nejraději bych u ní zůstala. Tenhle názor určitě sdílí více obyvatel Frýdlantu i blízkého okolí, protože čekárna je většinou plně obsazena. :)

S
Ověřeny pacient

Čekání třeba i hodinu než do ordinace vůbec dojde u mě vyrovnává to, že mi přišla na tetanii, kterou u mě žádný jiný lékař ani zdaleka nehádal.

Za sebe i svou rodinu můžu doporučit,chodil jsem k paní doktorce já i sourozenci a nikdy nebyl žádný problém, chodí k ní i mé děti a vše probíhá tak jak má. Na rozdíl od některých pisálků já nemám moc potuchy o antibioticích a jiných medikamentech, takže se rozhodně neodvážím tvrdit, zda jsou ATB správná či nikoli. Zdá se však, že vzdělanost v oboru farmakologie a medicíny je v okolí frýdlantu na velmi vysoké úrovni, protože řada pacientů je schopna si sama určit správnost/nesprávnost lékařem zvolených medikamentů a ještě k tomu i určit diagnózu. Ve světle těchto příspěvků se zdá studium medicíny jako zcela zbytečné, protože pacient ví víc než lékař po 6-ti letech studia a více než 30-ti letech praxe...

absolutně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

jsem max. spokojen.

Dle mych zkusenosti muzu rict ze se nikdy nestalo ze by pani doktorka nevedela s jakou nemoci ma co do cineni. Velmi dobry lekar.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti