MUDr. Svatava Pyszková

Pediatr Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je velmi pečlivá a vstřícná. Vřele doporučuji.
Přišly jsme s bolestmi břicha. Poslala nás na další vyšetření a věnovala nám dostatek času.
Moc děkujeme.

Velmi příjemná zkušenost - ačkoliv není ošetřujícím lékařem dcerky, navštívili jsme Dr. Pyszkovou (z chaty máme nejblíže do Frýdlantu - dcera měla horečky a nechtěli jsme jet 30 km k naší dětské lékařce). Paní doktorka byla velmi milá, ochotně nás vyšetřila a velice nám pomohla.
Děkuji a ráda doporučuji, protože takových lékařů je málo!!

C

Absolutně nedoporučuji. V březnu jsem u ní byla s opuchlýma očima a kompletně celým obličejem + vyrážkou na rukou. Žádala jsem ji o vyšetření na alergologii, na to mi paní doktorka řekla, že problémy musím mít rok až rok a půl aby měla důvod mě poslat na nějaké takové vyšetření, což je podle mě úplná hloupost. To bylo ale úplně nic o proti tomu co se mi stalo včera. Přišla jsem k paní doktorce se silnými bolestmi břicha. Paní doktorka mi nevzala ani moč, ani krev. Jen tak "od stolu" se na mě podívala a řekla mi že mám křivou páteř že mě to bolí od zad ať se zajdu dneska, nebo zítra napravit k nějakému neurologovi. Mimochodem v době kdy jsem s bolestma seděla v ordinaci si stihla vyřídit dva hovory a jeden rozhovor s manželem přes okno. Druhý den u neurologa mi bylo řečeno že od zad to v žádném případě nemám a byla jsem poslana k praktickému lékaři pro dospělé, kde mi udělali všechny odběry včetně sono břicha a řekli mi že mám zánět ledvin a močových cest. Takže by mi opravdu napravení zas nepomohlo!
Podle mě má paní doktorka už nejlepší doktorská léta za sebou ;)

Na začátku sme s ní byla spokojená ale pak mi dvakrát zanedbala když byla holčička nemocná a jednou se z toho dostávala rok a po druhý sme zkončili kůli její špaté diagnoze na dětské intezivní péči a na pohotovosti mi rovnou řekli jaktže že nás neoslala hned že je t jasná mononukleoza a on tvrdila že má angína i kdžy antibiotika nezabírala takže k ní už fakn nepudu

Vy, co píšete negativní názory jste ještě asi opravdu nezažili špatného lékaře. Vy jí akorát závidíte, že m´vy musíte dřít a ona si může pracovat od stolu. Myslím, že někteří si své historky těžce přibarvujete. Paní doktorka je dle mě velice milá a pozorná. Nová sestřička je taky výborná. Jsem strašně spokojená a mrzí mě, že už musím k lékaři ,, pro dospělé,,. Nejraději bych u ní zůstala. Tenhle názor určitě sdílí více obyvatel Frýdlantu i blízkého okolí, protože čekárna je většinou plně obsazena. :)

Čekání třeba i hodinu než do ordinace vůbec dojde u mě vyrovnává to, že mi přišla na tetanii, kterou u mě žádný jiný lékař ani zdaleka nehádal.

Za sebe i svou rodinu můžu doporučit,chodil jsem k paní doktorce já i sourozenci a nikdy nebyl žádný problém, chodí k ní i mé děti a vše probíhá tak jak má. Na rozdíl od některých pisálků já nemám moc potuchy o antibioticích a jiných medikamentech, takže se rozhodně neodvážím tvrdit, zda jsou ATB správná či nikoli. Zdá se však, že vzdělanost v oboru farmakologie a medicíny je v okolí frýdlantu na velmi vysoké úrovni, protože řada pacientů je schopna si sama určit správnost/nesprávnost lékařem zvolených medikamentů a ještě k tomu i určit diagnózu. Ve světle těchto příspěvků se zdá studium medicíny jako zcela zbytečné, protože pacient ví víc než lékař po 6-ti letech studia a více než 30-ti letech praxe...

absolutně nedoporučuji!

jsem max. spokojen.

Dle mych zkusenosti muzu rict ze se nikdy nestalo ze by pani doktorka nevedela s jakou nemoci ma co do cineni. Velmi dobry lekar.