Adresa

Sádecká 366, Řevnice
Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

J
Ověřeny pacient

Pani doktorka nema v okolí konkurenci,je svědomita,hodna a hlavně zkušená.Mám dvě děti a něměla jsem u ní jediny problem,važím si jí.


M
Ověřeny pacient

Skvělá dětská lékařka, je empatická a zkušená, poradí a uklidní, ale nikdy nic nezanedbá. Dcera k ní chodila celé dětství, takže z vlastní zkušenosti vím, že má pochopení i pro hysterické matky.


Z
Ověřeny pacient

Čím déle ji znám, tím více si jí vážím. Je to schopný a inteligentní lékař, který nic nepřehlédne. Děsím se dne, kdy odejde do důchodu.

A čekání.... no, to je někdy dlouhé, to je pravda. Ale raději si počkám déle u takto dobrého lékaře, než abych šla na řadu hned u někoho slabého, to si pak mohu ušetřit námahu a nechodit nikam, že.

Ano, je "tabulková", ale nakonec ji chápu - ono je k rozhodování prostě nutné najít bod, kdy už třeba zbystřit nebo dokonce něco opravdu začít řešit, i když se třeba rodiči ještě nechce.

Je tvrdý zastánce očkování.

A je hodná :-)


Č
Ověřeny pacient

dlouhá čekací doba. Většinou 90 minut až 2 hodiny. Tedy pro mě důvod pro změnu pediatra. Jinak mi přijde paní doktorka svědomitá. Ikdyž nepodporuje očkování proti TBC. A dovede svůj názor dát velice důrazně najevo. Ale jinak nemám výtek. Poradila, trpělivě vysvětlila.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit, chodila jsem k ní já jako dítě a ihned u mne diagnostikovala mononukleózu, která v té době nebyla vůbec rozšířená a známá. U mého miminka ihned po propuštění z porodnice poznala infekci v močových cestách, nehledě na to, že nás postili se žloutenkou, takže šup zpátky do nemocnice, kde se můj syn "opaloval" a nasadili mu antibiotika. Nedám na ní dopustit, je sice pravda, že čekárna pro miminka vzadu na schodišti není úplně ideální, ale mě se ještě nestalo, že bysme tam museli čekat nějak moc dlouho.


Nejlepší dětská doktorka.Chodila jsem k ní já,i moje 3 děti.Nedává hned na vše antibiotika.Mého syna zachránila od hluchoty a za to jí budu vždy vděčná.Moc jí děkuji.Hanka Kadeřábková


Mnoholeta praxe, velmi solidni a prijmeny pristup, nejlepsi pediatr, jakeho znam!


Ověřeny pacient

Je skvělá, vždy mi moc pomohla. Mamka vždy oceňovala, že na vše nepsala hned antibiotika jako jiní lékaři. Škoda, že jako dospělá už k ní nemůžu...


Nevím jak dřív, ale ted to u pani doktorky stojí za ho*no.
Když jsou v ordinaci 4 lidé, čekáte než vás vyšetří nejmín 45 a to i někdy více.
Paní doktorka si raději vaří kávu než aby se na vás vůbec podívala a sestra? Ta je vždycky velmi nepříjemná. Doopravdy se netěšim až zase přiště půjdu na kontrolu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Opravdu nemam vytky...teprve kdyz jsem presla od detskeho lekare k dospelemu, uvedomila jsem si, jak je tato dokotorka vyborna a svedomita!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti