Adresa

Sokolská tř. 49, Ostrava
Odborný lékař plastická chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

N
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař plastická chirurgie odstranění znaménka

Pana doktora jsem navštívila za účelem odstranění znaménka. Velmi kladně hodnotím jeho profesionalitu, velký všeobecný rozhled a velmi příjemný a lidský přístup. Sestřička pana doktora je rovněž velmi příjemná. Mohu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

Pán doktor je velmi ochotný, příjemný člověk a odborník. Po operaci karpalního tunelu jsem neměl žádné bolesti. Chvála patří i sestřičkám. Děkuji.
Jiří Z.


M
Ověřeny pacient

Profesionální, ale zároveň uvolněné a přátelské lidské jednání. Podstoupil jsem obřízku, a s výsledkem jsem naprosto spokojen. Doporučuji všem, kteří chtějí podstoupit zákrok tohoto typu.


Podstoupila jsem již druhou plastickou operaci(nyní liposukci celého břicha)u pana doktora Lišaníka a opět jsem moc spokojená.
Pan doktor nejen že má šikovné ruce ale má lidský přístup, je vstřícný, milý a hlavně trpělivý.Můj dík patří i sestřičce Jiřince která je velice příjemná a šikovnému anesteziologovi za luxusní narkózu.
Všem srdečně děkuji.Eva Takáčová.


Byla jsem na odstranění 8 znamínek z obličeje. Přístup sestřičky úplně super,milá,ochotná,laskavá. Pan doktor luxusní. jak v jednání,tak v přístupu. Jelikož jsem po zákroku teprve 3 dny,výsledek nemohu ohodnotit,ale ranky nebolí a hojí se perfektně.Velký dík.


Pan doktor mi provedl plastiku horních i dolních víček. Byla jsem velmi spokojena s jeho prací, přístupem i výsledkem operace. Vřele doporučuji:-)


Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kdysi odstranění znamínek, nyní dva další zákroky a vždy spokojenost. Byly mi vysvětleny možné metody i možné komplikace, mohl jsem si zvolit termín i průběh. Vstřícnost jim zde taky není cizí. Jen více takových lékařů. Doporučuju.


velice výborný lékař,to samé platí i o sestřičkáč podstoupila jsem operaci dolních víček a jsem velice spokojena doporučuji všem pan doktor je velice lidský a chápavý a nehraje si na něco víc než jsme mi obyčejně pracujíci lidé patří mu má poklona je to člověk na svém místě jarka


Super člověk a doktor. Už 2x jsem si u něho nechal odstranit znaménka a vždy jsem byl maximálně spokojený. Totéž platí o sestřičkách. Doporučuji.


Pan Dr. má dle mého názoru a po osobní zkušenosti velmi svérazné chování, skoro bych vystihla jeho chování k slovu: BURAN.
Odvažuji si říct, že kdybych absolvovala ještě 1 návětěvu u něj, zřejmě bych se nestačila divit, co si ještě více dovolí.
Za mě, již nikdy více!
Bohužel i špatné zkušenosti jsou zkušenosti...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti