MUDr. Stanislava Veselá

Pediatr Více

Jablonné nad Orlicí 1 adresa

Sam.ord. PL pro děti a dorost
Slezská 41, Jablonné nad Orlicí

Výborná péče,velice zkušená,doporučuji!

K paní doktorce jsem chodila celých 18 let a občas se divím, že žiju. Stále do mě cpala antibiotika, protože nedokázala rozpoznat chorobu a ATB nic nezkazí, že. :-)) Své dítě bych jí nikdy do lékařské péče nesvěřila.

Paní doktorka je pečlivá,ochotná,vždy pečlivě váží zda podat antibiotika nebo ne, prostě je nepálí od boku, a to je důležité!Jsme s její péčí spokojeni!

Bohužel nemáme dobré zkušenosti. V roce měla dcela týden 40ti°C horečky a paní doktorka doporučila pouze srážet teploty. Nakonec když jsem ji odvezla do nemocnice, protože jsem se na chuděru už nemohla dívat, zjistili zánět na pravé plíci :-(
Nyní má dcerka tři roky a už přes měsíc kašle (a doslova jako tuberák) a nic se neděje, opět. Stále jen experimentujeme s léky a nic nezabírá, v lékárně jen kroutí hlavou nad tímto přístupem :-(
Vše diagnostikuje jako virozu.
Takže děti jsem dnes přehlásila jinam!!! Sice budeme dojíždět o 15km dál, ale za to mě to stojí!