Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová

Individuální konzultace/terapie • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

službu, prosím, zaplaťte předem do 1/2 hodiny po rezervaci Vašeho termínu na bankovní účet **********/****.
Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
Při zrušení schůzky méně než 48 h. předem platí tzv. storno poplatky uvedené na stránkách www.psycholog-kadan.cz.
Děkuji za projevenou důvěru.
Stanislava Gauchet Kobzová
***********************

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Konzultace online • Od 1 000 Kč

Individuální konzultace/terapie • Od 1 000 Kč

Psychoterapie • Od 1 000 Kč

Nejčastěji hledané služby

Psychologická poradna

Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová je vystudovanou psycholožkou, která pokračuje ve vzdělávání, má ukončenou sebezkušenostní část pětiletého psychoterape...

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta, Katedra psychologie
  • Paris Sorbonne a Université René Descartes, Paříž
  • Psychoterapeutický psychodynamický sebezkušenostní pětiletý výcvik v SUR-K5 pod vedením Doc. MUDr. PhDr. Kamila Kaliny, CSc.
Zobrazit více

Ocenění

• Kandidátní členka České asociace pro psychoterapii

Účty sociálních médií

Umístění: Psychologická poradna Individuální konzultace/terapie

Velmi příjemné, poměr cena výkon optimální, splňuje má očekávání, doporučil bych

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Úžasná pani psychologička. Po množstve vyskúšaných terapií som sa cítila konečne vypočutá.
Ďakujem!

Umístění: Psychologická poradna psychoterapie

Díky paní Stanislavě, poznávám sama sebe. Je velice empatická, milá a starostlivá. Již má druhá návštěva a rozhodně ne poslední. Odcházím s pocitem klidu a těším se na další sezení :)

Umístění: Psychologická poradna Individuální konzultace/terapie

První sezení a vše bylo v příjemném prostředí. Dekuji

Umístění: Psychologická poradna psychoterapie

Prvni navsteva a sama pozitiva a dobre pocity...uvidim jak dale

Umístění: Online konzultace Individuální konzultace/terapie

Příjemná paní která dokáže poradit a zlepšit náladu a taky poradit.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní psycholožka mě vyslechla, doptávala se, pozorně si poznamenávala a nakonec mi sdělila svůj názor o kterém jsme se pobavili. Na první schůzku spokojenost.

Umístění: Psychologická poradna Individuální konzultace/terapie

Velice prijemne prostredi,velmi mila pani psycholozka.Z prvni navstevy jsem mela strach,na dalsi se vylozene tesila.Diky pani Kobzove jsem zase silna zenska,mama dvou deti a clovek,ktery si uvedomil,ze neni spatnym clovekem ten,kdo chce zmenit svuj zivot proto,aby byl stastny.Ze neni silny ten,kdo si z vas dela rohozku a vy si to nemusite nechat libit.A hlavne dokazu zase milovat.Dekuji.

Umístění: Psychologická poradna Individuální konzultace/terapie

Paní doktorka je velice příjemná. Po prvním sezení jsem velice spokojen.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Těším se na další schůzku. Chápu že první schůzka byla o poznání mne a zařazení, těším se na vývoj a věřím že mi to pomůže.