MUDr. Stanislav Zeman

Gynekolog Více

Velké Meziříčí 1 adresa

Gynekologická ambulance
Vrchovecká 1, Velké Meziříčí

Nejlepší gynekolog ve VM, poctivý, důkladný, trpělivý. Všechno do podrobna vysvětlí, ukáže názorný přiklad na ultrazvuku, obrázcích. Palec hore a klobouk dolů před tímto panem doktorem.

Pana doktora vůbec nedoporučuji. Měla jsem s ním velmi špatné zkušenosti. Myslím, že svému oboru vůbec nerozumí. Hlavně všem, kdo se pokouší otěhotnět doporučuji změnit lékaře. My jsme dlouho pokoušeli a pak jsem změnila lékaře, který mi předepsal léky a hned první měsíc jsem přirozeně otěhotněla. U pana doktora Zemana bych se toho asi nedočkala. A to nemluvím o tom, jak mi léčil jiný problém. Ještě teď je mi špatně, když si na to vzpomenu. Po psychické stránce mě pěkně odrovnal. Tímto jsem Vás chtěla varovat a pomoci tak od zbytečných trápení. Pokud jste ale zdravé a nemáte problém otěhotnět to pán doktor Zeman snad zvládne.

Pan doktor vše dobře vysvětlí, je zodpovědný a z pacienta nedělá hlupáka, jako někteří ostatní... Mám v něj důvěru.

S panem doktorem jsem velmi spokojena,o všem se mnou mluví,vše vysvětlí .Dokonce když mi vyšli špatné výsledky -pozval mě i mého manžela a oboum nám vysvětlil co a jak a domluvil nám další vyšetření.Je to citlivý doktor,který chápe nás ženy a vždy se nám snaží vyjít vstříc.Nic nenechá náhodě , proto je velice pečlivý.Dokonce je i vtipný :-) ...

Velmi dobrý

pan doktor je velice nejlepsi gynekolog a hlavne hodnej.

Moc ochotný a hodný gynekolog.

pan dokror je vzdy ochotny kdyz mam problem tak vyhovy a hlavne pomuze.srovnani s jinyma doktora muzu ric ze si pan doktor sve praci vazi.pan dokror je strasne ochotnej, a hodnej.

V porovnani co slysim o ostatnich doktorech v tomto oboru jsem s panem doktorem Zeman velmi spokojena. Nic neodsuzuje, je ochotny se vsim okamzite poradit a zaroven dostanu i vyklad o problemu tak, abych tomu rozumnela. S mymy problemy mi vzdy pomohl a chova se velmi profesialne.

Moc dobrý.