MUDr. Stanislav Zeman

Gynekolog Více

Velké Meziříčí 1 adresa

23 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ambulance
Vrchovecká 1, Velké Meziříčí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Nejlepší gynekolog ve VM, poctivý, důkladný, trpělivý. Všechno do podrobna vysvětlí, ukáže názorný přiklad na ultrazvuku, obrázcích. Palec hore a klobouk dolů před tímto panem doktorem.

F
Ověřený profil

Pana doktora vůbec nedoporučuji. Měla jsem s ním velmi špatné zkušenosti. Myslím, že svému oboru vůbec nerozumí. Hlavně všem, kdo se pokouší otěhotnět doporučuji změnit lékaře. My jsme dlouho pokoušeli a pak jsem změnila lékaře, který mi předepsal léky a hned první měsíc jsem přirozeně otěhotněla. U pana doktora Zemana bych se toho asi nedočkala. A to nemluvím o tom, jak mi léčil jiný problém. Ještě teď je mi špatně, když si na to vzpomenu. Po psychické stránce mě pěkně odrovnal. Tímto jsem Vás chtěla varovat a pomoci tak od zbytečných trápení. Pokud jste ale zdravé a nemáte problém otěhotnět to pán doktor Zeman snad zvládne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

Pan doktor vše dobře vysvětlí, je zodpovědný a z pacienta nedělá hlupáka, jako někteří ostatní... Mám v něj důvěru.


M
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojena,o všem se mnou mluví,vše vysvětlí .Dokonce když mi vyšli špatné výsledky -pozval mě i mého manžela a oboum nám vysvětlil co a jak a domluvil nám další vyšetření.Je to citlivý doktor,který chápe nás ženy a vždy se nám snaží vyjít vstříc.Nic nenechá náhodě , proto je velice pečlivý.Dokonce je i vtipný :-) ...


Velmi dobrý


pan doktor je velice nejlepsi gynekolog a hlavne hodnej.


Ověřený profil

Moc ochotný a hodný gynekolog.


pan dokror je vzdy ochotny kdyz mam problem tak vyhovy a hlavne pomuze.srovnani s jinyma doktora muzu ric ze si pan doktor sve praci vazi.pan dokror je strasne ochotnej, a hodnej.


V porovnani co slysim o ostatnich doktorech v tomto oboru jsem s panem doktorem Zeman velmi spokojena. Nic neodsuzuje, je ochotny se vsim okamzite poradit a zaroven dostanu i vyklad o problemu tak, abych tomu rozumnela. S mymy problemy mi vzdy pomohl a chova se velmi profesialne.


Moc dobrý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu