Golovinova 1559, Kadaň
Nemocnice Kadaň s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Skvělý lékař.. Vice snad ani není potřeba psát. Synovi pomohl od AE mel velmi silné projevy nyní má pár ložisek, jinak je čistý. Vše jen díky panu doktorovi. Víc takových jako je on!

Pana dr. Voráče navštěvuji velmi ráda, jelikož mi vždy dobře poradí, vysvětlí a především pomůže. Je velmi přátelský, komunikativní, milý a je vidět, že svojí práci má rád. Držím mu palce a přeji mu pevné zdraví! Takových doktorů je velmi málo, čekání je také paráda a hlavně Vás vezme vždy a to bez objednání. U jiných doktorů musíte čekat dva týdny i více, i když máte ošklivý ekzém ( nikdo Vám stejně nepomůže ). Jen tak dál pane doktore!! :-) .

Velmi dobrý lékař, doporučuji všem, je ochotný a práce ho baví podle toho se také odvíjejí výsledky ja jsem spokojena

Vinikající kožní lékař , opravdu takto šikovných lekářů je málo

asi nejlepší lékař v Kadani. Opravdu. Velmi slušný,ochotný hodný::::

Souhlasím, je to jeden z nejlepších kožních lékařů v ústesckém kraji..

Doporučuji, půl roku jsme můj 21 měsíční syn bojoval s ekzémeme a po jedné návštěvě mám eklid.....zatím děkuji a doufám že to vydrží.....a o lidském a pohodovém přístupu a dostatečným vysvětlením ani nemluvě, snad si jen přát více takových doktorů...

Osobní, lidský přístup.
Milý, ochotný a klientovy popíše srozumitelným a jasným způsobem průběh, příznaky a léčbu onemocnění.

Úžasný :) Vždycky u něj jsem hrozně dlouho, protože se mě snaží vždy se vším pomoci, odpoví na vše, na co se zeptám a vysvětlí mi to. Doporučuji všem.

OK