Bezděkovská 186, Strakonice
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Šikovný doktor moc u první dcery si ho nemůžu vynachválit u druhé také ve středu jdeme na nožičky je to tam rychlé bez zbytečného zdržování pán doktor moc příjemný a sestřička také moc hodná :)

Chtela bych podekovat panu doktorovi za vstricny pristup k "prespolnimu" pacientovi. Zachoval se v souladu s Hippokratovou prisahou, ze nerozlisuje pacienty a snazi se vyjit vstric kazdemu, kdo potrebuje lekarskou pomoc. Kazdy pacient by si mel uvedomit, zda je lepsi cekat par hodin nebo par mesicu, kdyz ho neco boli! Dekuji, Marketa

Pan doktor Maruna mi velmi pomohl s ramenem,nemohla jsem ani zvednout ruku.Je velmi šikovný a citlivý.Určitě by jsem ho doporučila,jen je problém s čekací dobou na tvrdých lavicích a pokud je člověku auvej ,nastává velký problém.Petra

O

Pokud mohu všem doporučit - k tomuto lékaři nechoďte. Jeho chování vypovídá i o jeho kvalifikaci a zájmu o své pacienty. Moje včerejší, a zároveň poslední, návštěva začala takto. Chodila jsem na vyšetření od října s loktem. Včera byla první lékařova otázka - "Tak bolí Vás to KOLENO ještě?"... Pana doktora jsem tedy opravila, že se nejedná o koleno, ale o loket. On mi tedy s rukou na klice u dveří znovu položil otázku, zda-li mne ten loket tedy bolí nebo ne. Když jsem odpověděla, že mírně ano, tak mi sdělil, že operace nebude nutná. On byl však první, který řekl, že mne ihned objedná na operaci. Proto jsem mu tato jeho slova zopakovala. Jeho odpověď - teď už v situaci, kdy já stála na chodbě a on se mne snažil velmi nevlídně vypakovat - zněla takto: "Já už toho v životě řekl!" Se zatnutými zuby jsem mu tedy popřála pěkný den a velmi rychle odešla...
Pokud tedy máte možnost, zvolte jiného ortopeda.

s panem doktorem Marunou mám bohužel špatné zkušenosti.Po tom co se mojí mamince,která je diabetička po dvouhodinovém čekání udělalo špatně a já se dovolila dotázat,zda je jí možno vzít na řadu,schytala jsem já i moje maminka sprchu,co si to dovolujeme žádat o upřednostnění a nebylo nám vyhověno až po 30 min.se dostala do ordinace s přivítáním pana doktora-no vidíte ještě jste neumřela.Po té opichy provedl tak surovým způsobem a odešel aniž by se zeptal,zda jí není špatně.Je velice odměřený,nepříjemný,dává najevo-já Vás nepotřebuju.AROGANTNÍ LÉKAŘ

Nevím, co si zde kdo možná navymýšlí, ale naše rodina má s p. doktorem jen výborné zkušenosti. Sice poslední dobou už toho má asi nad hlavu, ale plné čekárny mluví za vše. Malému klukovi nalezl vodu na kloubu, když to jiná paní doktorka chtěla nechat být jako obyč. pohmoždění. To samé i u ostatních dětí i mých zad a to opakovaně. To on my našel důvod a pomohl od bolestí, když jsem vystřídal několik ortopedů v okolí a byl i v Motole. Vždy všechno ochotně vysvětlí.
Nevím, nebyl jsem u toho, co je někde tady uvedeno, ale mé dítě i ostatní bere přednostně, když ho spatří sestřička. Musí se jen člověk chovat slušně a přijít ráno. Já bych také nebyl rád, že mi někdo leze do práce před zavíračkou nebo, když už vidí, že nemá ten den šanci. To by tam mohl sedět do večera. Na hrubý pytel, hrubá záplata.

O

Měla jsem s panem doktorem tu "čest" několikrát. Pokaždé byl nepříjemný a choval se ke mně jako k otravnému simulantovi. Před 10 lety mi ošetřoval koleno a kupodivu nepoznal, že mám utržený křížový vaz, což jsem se dozvěděla teprve nedávno, při dalším podvrtnutí kolene, od jiného ortopeda. Jako člověk je hulvát a jako odborník také zklamal.

Dnes jsem navštívila ordinace s dvěma dětmi, vlastně čekárnu, protože přestože má pan doktor ordinační hodiny do 15:30 napíše si prostě plánovaná operace od 14:30 a ve 14:25 vás vyhodí se slovy a co vy tu chcete, tady je lístek, že dnes je do 14:30 a nazdar. Musím říct, že se mi nestalo poprvé, že pan doktor zkrátil ordinaci nebo vám laskavě oznámí, že dnes už na řadu nepřijdete a když už se do ordinace dostanete má na vás deset vteřin mezi přebíháním mezi jednou a druhou ordinací. Naposledy, když už jsme se dostali dovnitř a že to trvalo, tak si můj tehdy tříletý syn postavil hlavu a nechtěl se projít, aby pan doktor viděl jak chodí. No a co následovalo mi naprosto vyrazilo dech. Pan doktor nám v těch deseti vteřinách řekl, ať přijdeme až syn bude spolupracovat a ať nezdržujem. Navyšlenějšího ignoranta jsem už dlouho neviděla a po dnešku už doufám, že už ani neuvidím. Hned zítra zařídím dětem nového ortopeda, protože mi bohužel ortopeda potřebujeme vzhledem k vrozené vadě.

G

Chápu že se člověk nemůže zavděčit každému, ale já bych rád Panu doktorovi poděkoval . Operoval mi před 14 lety koleno a do dnes nevím že jsem s ním někdy něco měl. Když jsem začal mít problémy i s tím druhým kolenem , neváhal jsem . Každému radím, vyčkat frontu v čekárně se jistě vyplatí. I po druhé mne pan doktor Maruna postavil na nohy. ještě jednou děkuji

Pan doktor Maruna má v ordinaci velice milé a ochotné sestřičky, hlavně ta starší sestřička je skutečný anděl. Pan doktor je sice velmi slušný, ale po odborné stránce nic moc. Jeden pisatel se tady v diskusním foru rozhořčuje, jak si někdo dovolí psát takový nepěkný komentář na pana dokora, ale vážený pane, všechno souvisí se vším.
Pravdu má jednoznačně pisatel, který uvádí, že pan doktor "lítá" z jedné místnosti do druhé ve své ordinaci.Je jasné, že chce takto odordinovat co nejvíce pacientů, ale na druhé straně , takto by určitě neměla vypadat odborná péče u specialisty ve 21 století!!
Při návštěvě jsem se chtěl ještě vyptat na nějaké informace ohledně mé další ortopedické léčby, ale pan doktor vstal od stolu a odešel k dalšímu pacientovi do další místnosti ve své ordinaci.I sestřička to zaregistrovala a tak se rychle snažila ukončit moji návštěvu v ordinaci s tím, že mi řekla, že ostatní bude řečeno při další kontrole.Kdyby ale pan doktor měl jinou organizaci práce, nebylo by třeba tolik návštěv u tohoto specialisty. Zatěžuje to pacienta, zdrav. systém a lidi v čekárně potichu nadávají, že je čekárna stále narvaná a čeká se zde bežně několik hodin.
Jinak je pan doktor k pacientům slušný, ale ostaní, nic moc.