Hlavní 9, Dalovice
Privátní oční praxe (mapa)

Milý,komunikativní profesionál,s velmi dobře vybavenou ordinací,s příjemnou sestrou a bere vždy na čas objednacího termínu.Jsem zdravotní sestra a přála bych si,aby každý lékař byl takový,ale bohužel.

Dobrý den, byl jsem velice spokojený a hrdý na to, že pan Dr. Kloc Stanislav je vynikajicí lékař.
Pacient: Julius Rajda

Myslím,že by si z něj mohli ostatní lékaři vzít příklad.Profesionální a lidský přístup k pacientům.V klidu zotpoví všechny dotazy a neodbyde je strohými latinskými názvy.Vřele doporučuji

Pan doktor má již svá nejlepší lékařská léta za sebou,je podrážděný,nervozní.Rovněž vybavení a prostředí ordinace, oproti kolegům není na vysoké úrovni.

Byla jsem u pana doktora se svým tříletým synem a musím říct, že pan doktor i sestřička se chovali skvěle. Syn se vůbec nebál, je vidět, že mají s dětmi zkušenosti. Mně se líbil velmi profesionální a lidský přístup. Vše mi perfektně vysvětlili. Mohu vřele doporučit.

jen to nejlepší

Určitě velmi dobrý lékař, dokáže s pacientem pohovořit o problémech, dodržuje čas na který jsem byl objednán.

Je to opravdu dobrý očař, nemohu si stěžovat, chodím k němu leta a vím, že svojí profesi dělá na maximum.

Dobrý návrh brýlý pro mého syna

K panu doktorovi je radost chodit-ochotný profesionál,trpělivě odpovídající na všechny dotazy pacientů.Nejlepší oční lékař se kterým jsem se setkala!!!