Svat. Čecha 972, Kroměříž

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je opravdu málo komunikativní, což za mě vnímám jako velký problém speciálně ve chvíli, kdy gynekologický problém řešíte - nejste dostatečně informovaná o možných důsledcích apod. Prostě se nedozvíte vůbec nic. Pak doktor podle mě neklade důraz na prevenci a podle mého názoru ani nehledá příčiny obtíží. Vše hned řešit jenom práškama a práškama, aniž by byl důvod obtíží znám. Když už pan doktor něco řekne, tak vlastně nevíte co to pro vás znamená - je to v pořádku nebo mám problém? Kdo ví:) Jinak je pan doktor vždycky fajn, pokud se na něco potřebujete doptat na dálku, tak v telefonu vám poradí. Já si ale našla gynekologa jiného, komunikativního a cítím se tak jistější co se mého zdraví týče. Bez dostatečné důvěry to nejde.

Umístění: Ordinace

U pana doktora budu již druhým rokem, je skvělý. Není potřeba objednání, když je problém, stačí zavolat a ochotně pomůže. Příjemná sestřička, čisté a vybavené prostředí. Moc doporučuji.

K panu doktorovi jsem přešla na začátku těhotenství, nemůžu nic vytknout. Nic nezanedbává, vše potřebné vysvětlí.

Já jsem s panem doktorem byla v celku až do dnes spokojená, ale když jsem zjistila v těhotenství, kdy zároveň užívám lék monopril na vysoký tlak, že podle všeho je lék na plod nebezpečný a má se přestat v těhotenství užívat, tak mě pan doktor na něj vůbec neupozornil, i když sem mu to hlásila, že jej užívám. A k tomu mi řekl, že na kontrolu na kardiologii nemusím spěchat. Trochu mě zarazila i recenze, že pan doktor vše vysvětlí. Já mám zkušenost, že moc nemluví a řekne opravdu jen to nejdůležitější. I když ohledně léků taky ne.

Pan doktor je velmi neprijemny, nespolehlivy a neda se s nim na nicem domluvit. Kdyz uz vam neco slibi, tak to nedodrzi. Pri prechodu k jinemu gynekologovi opet jen problemy. Nekolikrat polozi telefon a nechce komunikovat. Ma problem komunikovat i s ambulanci noveho gynekologa a nerespektuje ani zakonne lhuty na predani zdravotni dokumentace.

Jsem jeho pacientkou řadu let, prošla jsem s ním několik těhotenství i samovolné potraty. Na počátku těhotenství se nijak nerozplývá, vše řeší pragmaticky, ale systematicky... Po předchozích zkušenostech jsem spokojená...
Chodí k němu i moje maminka a co hodnotím je přístup ke starým lidem.

je to skvělý gynekolog :-)

Přešla jsem k panu doktorovi od p.Konečného který mě zklamal svým přístupem,při jedné návštěvě se mě zeptal zda nechci miminko že nejsem tak stará a na druhé mě řekl zda nechci podvázat vaječníky k mému věku.O jeho sestře rači nemluvím starší paní,generál ...fuj .Ted sem zpokojená a sono mi dělá automaticky při každé kontrole jsem opravdu spokojená.

velice dobrý doktor

Když jsem na začátku těhotenstvý hodně krvácela, tento doktor to vyhodnotil jako potrat a vzal mě na revizi, až jsem vše probrečela,zjistilo se, že jsem stále těhotná, měla jsem jen hematom, naštěstí se moje ted už krásná zdravá holčička schovala při revizi do druhé půlky mé dvoukomorové dělohy. Prostě neuvěřitelné.