Soňa Procházková, pediatr Olomouc

MUDr. Soňa Procházková

Pediatr

Komenského 22, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S dcerou chodím k paní doktorce od narození.
Paní doktorku Procházkovou mohu všem jen doporučit. Je vstřícná, ochotná, empatická, profesionální a má velmi milý přístup k dětem.
Nikdy bych ji nevyměnila, i když jsme se přestěhovali a máme ji na druhé straně Olomouce měnit nikdy nebudeme.

Všem doporučuji

Na doporučení mých známých, jsem přešla k paní doktorce Procházkové, jelikož jsem nebyla vůbec spokojená s předešlou paní doktorkou. Paní doktorka Procházková je vstřícná, poradí, umí léčit a hlavně, komunikuje s dětmi, což třeba předešlá paní doktorka vůbec nedělala. Vřele doporučuji.

Tak arogantní ženu, jakou je paní Soňa Procházková hned tak nepotkáte. Z hlediska medicíny jsem si ji přejmenoval na paní Navše Antibiotiková.

K paní doktorce Procházkové chodíme s dětmi už 10 let,navíc syn má vážné postižení mozku a můžu říct,že jsme šťastní,že ji máme !!! Tolikrát nám už pomohla,troufnu si tvrdit,že mnohdy strčila do kapsy i lékaře ze spec.odd.I sestřičky jsou velice příjemné ! Gáborová

Mám s paní doktorkou špatné zkušenosti.
Jako laik a nelékař jsem vždy akceptovala léčbu svých často nemocných dětí.Bohužel léčba probíhala neustálým předepisováním antibiotik a to řadu let.
Nakonec mne zcela rozhodil výrok paní doktorky, kdy po využívání několikátých antibiotik prohlásila, že neví co dětem je, ale napíše jim další antibiotika.
Okamžitě jsem změnila lékařku, která poslala děti na celkové vyšetření, které ukázalo, že děti mají neustálým užíváním antibiotik zcela zdevastované zdraví.
Byla jsem nové lékařce velice vděčná, že poslala děti ke specialistům, kteří se snažili napravit zdravotní stav mých dětí.
Musím podotknout, že po této změně lékařky mé děti prakticky nemusely antibiotika užívat, jen ve zcela vyjímečných případech, cca 1x ročně.

K doktorce Procházkové dojíždím se svýma dětma již 17 let.Jsem s ní i její diagnostikou velice spokojena.Možná je občas náladová ale kdo dnes není,že
Pokaždé umí dobře a profesionálně poradit.
K dětem je milá,laskavá ,ohleduplná.
Vřele doporučuji všem!!!!!
Pavlíková Z.

Velmi dobrá doktorka pomůže poradi, je praktická. Ale chápu že některé hloupé maminky nemusí.

Dobrý den,
tato paní je arogantní a náladová ke svým pacientům ,zejména když asi doma řeší nějaký problém , specialitou této rádoby ""příjemné paní doktorky "" je urážet své dětské pacienty, hlavně ty s nadváhou, přičemž by sama měla o sobě přemýšlet, při její výšce a váze je to na pováženou. Pokud se jedná o zásadní problém není ho schopna sama vyřešit, na cokoliv zná jenom antibiotika nebo léky ,které jsou hrazeny naplno pacientem co si o tom myslet ??? takže si v lékárně připravte vždy při nějaké drobné nemoci -nachlazení Vašeho dítěte minimálně 300 Kč ,které ovšem nezaberou a nakonec musíte ke specialistovi, kde se bude léčba opakovat ,ale tady aspoň s pozitivním výsledkem. Tato doktorka ještě donedávna objížděla těhotné maminky a lákala nové duše na super péči o čemž se dnes dá pouze polemizovat.

My jsme u této doktorky skončily ,zjistily jsme, že se zde pracuje na kvantitu a ne na kvalitu

Karel Urban

F

Arogantní a nepříjemná lékařka. Odešli jsme od ní po půl roce docházení s miminkem. Nepamatuje si, /nebo si nedělá poznámky/, je náladová, povýšená! Rozdíl jsem jasně pocítila hned po příchodu do jiné ordinace. Absolutně nedoporučuji!

Paní doktorka je naprosto perfektní profesionál, s lidským přístupem k malým i velkým pacientům. Vždy dokáže dát odpověď na všechny otázky. Je s ní bezproblémová domluva, i po telefonu je velmi příjemná a ochotná ihned poradit a pomoci. Mé dětio k ní chodí velmi rády, nebojí se, nejsou stresované. Příjemné prostředí, velmi milá sestřička. Všem maminkám bych doporučila.