MVDr. Simona Petrová Alice Baloušková

Veterinář Více

Praha 1 adresa

Fráni Šrámka 129, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

K paní doktorce Petrové jsme chodili s králíčkem a kočkami. Přístup mi přišel dost neosobní, vždy nám nejdřív vynadala, že jdeme pozdě, že si za to můžeme sami,... A to i v případě zatoulaného kotěte, kterého jsme se chtěli ujmout (mělo svrab). Cenu léčby jsme vždy zjistili až při odchodu a přišla mi relativně vysoká (třeba za kapky do uší). Bylo nám sice vysvětleno, jak se při léčbě chovat, ale vzhledem k vysokému počtu návštěvníku nebyl nikdy prostor na dotazy nebo alternativu léčby. Vše tam šlo jak na běžícím pásu - jedna kočka, druhá, pojďte se psem... Netvrdím, že nemá ráda zvířata, ale naše si nikdy nepohladila, nezeptala se, jak se máme... Již chodíme na Mírové náměstí a jsme spokojenější. I když někdo tvrdí, že je péče na Míráku dražší, přijde mi to tam vybavenější, vstřícnější, nonstop služba na telefonu a hlavně přistupují k mazlíčkům s větší láskou a zodpoví všechny dotazy a nekoukají na Vás, jako na blbce.

Paní doktorka Petrová je výborná veterinární lékařka, má výborné znalosti i dobré vybavení ordinace, není pravda jak někteří píší, že zaspala dobu, je to jen zlost a závist mezi lidmi. Mě dvakrát zachránila psa a jsem jí za to moc vděčná.

Mám tu čest, že MVDr Petrovou znám a využívám jejích služeb se svými zvířaty od jejích začátků, kdy po studiích nastoupila v Písku. Je výborný chirurg, v diagnozách se u nás nikdy nezmýlila a když si něčím není stoprocentně jistá neexperimentuje, ale poradí se se specialistou. Myslím, že kdyby ji mohla hodnotit zvířata, kterým za ty roky pomohla, zachránila je nebo prodloužila život, bylo by její hodnocení - NEJLEPŠÍ. Tady ovšem hodnotí lidé a všem se nikdy nikdo nezavděčí...

Paní doktorka se snaží, ale pro velký počet pacientů nemá čas na další vzdělávání, takže trochu zaspala dobu. Dnes je mnoho nových účinnějších léků, lepších metod léčení a ona to opravdu nestíhá. Jelikož netahá z lidí peníze, nemá ani na moderní vybavení, má jen celkem šikovné ruce, ale to je někdy skutečně málo. Já osobně jí svěřím svého psa a kočku na očkování a problém nechávám odborníkům. Chci zvíře léčit a ne se pokoušet léčit. Ten kdo nikdy neměl opravdu nemocné zvíře to asi nepochopí.

Paní doktorka je podle mého názoru velice dobrý lékař, co se týká operací je pro má zvířata jednička. Není pro ni problém zasáhnout v kteroukoliv noční hodinu, jde li o vážný případ - např. komplikované porody nebo úrazy. Chodím k ní už spoustu let a vždy se snaží opravdu pomoci, ještě se mi nestalo, že by něco "pokazila", že bych musela se obrátit na jiné "odborníky"!

Paní doktorka je člověk na svém místě. Zbytečně netahá z lidí peníze a jde jí hlavně o zvíře a ne o kolik si na daném jedinci zvýší svůj příjem. Kdyby byli všichni doktoři jako ona bylo by lépe. Mám k ní velikou důvěru a za 15 let co k ní chodím se mi nestalo, že by nepomohla, což se o jiných ( tady zmiňovaných ) veterinářích nedá říci.A na závěr když někoho hodnotím , tak se za to nestydím a PODEPÍŠI SE

Paní doktorka léčí dobrým slovem a piškotama, ale má to velký klad - je nejlevnější z Písku. Po její léčbě jsme museli s nemocným psem v noci obtěžovat MVDr. Vondřičku ze Strakonic, který nám našeho člena rodiny zachránil. Není sice tak laciný, ale je veterinář - ODBORNÍK!!!!!!!!!!