Langrova 36, Šumperk
Odborný lékař neurologie (mapa)

Hlavní 190,
Odborný lékař neurologie (mapa)

MUDr.Nováková je velice milá,příjemná a dobrá lékařka.Kéž by takových bylo víc!!!!

Jsem velice spokojen.Velmi odborný a milý přístup.Mudr.Nováková je opravdu lékař na svém místě.Všem vřele DOPORUČUJI!

Potkal jsem se jednou s paní doktorkou a moc mi pomohla.Je velmi skvělé potkat člověka,který umí svoji práci.Moc vám děkuji.Ty bolesti byly opravdu silné a vy jste je "zlikvidovala" jediným správným rozhodnutím.Úžasné.Ještě jednou dík.

Jem nadmíru spokojená

Jem nadmíru spokojená