Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Dnes jsem byla na kontrole s dcerou 7let, s sebou syna 2 roky. V čekárně 2 hodiny, měli zákrok na sále, pochopím, byť s dětmi velmi náročné. Dcera měla zvrtnuty kotník, na urazovce byl proveden rtg, kontrola po týdnu. Bohužel jsem zapomněla zprávu, ale ptala jsem se sestry hned na začátku, jestli nás doktorka ošetří i tak a má smysl čekat, prý ano, možná budeme muset tu zprávu dodat později. Takže po 2h konečně v ordinaci, popsala jsem situaci u MUDr a ta mi řekla, že bez zprávy tedy ona nemůže vědět, co dcera s kotníkem má, buď půjde znovu zbytečně na rtg, nebo zprávu přivezu. Dostalo mě, že se na kotník ani nepodívala, když jsem říkala, že sestra říkala, že nás vyšetří, tak prý sestra o tom nerozhoduje a čekali jsme na konzultaci s ní. Neustále mě oslovovala mladá dámo, to mě zpětně štve asi nejvíc. Dobře, byla to možná chyba sestry, která chtěla vyhovět a nevěděla, co doktorka rozhodně. Ale takovou dávku arogance jsem snad od lékaře nikdy nezažila. Samozřejmě jsem nechtěla dceři nechat dělat další rtg po týdnu, když vím, že noha zlomená nebyla, asi jako matka si to vymýšlím a úmyslně tu zlomeninu zatajuju. Odešli jsme a TAM už nikdy víc.

X
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Tak k paní doktorce už nikdy, tak arogantního člověka jsem nikdy neviděla. Nic mi k diagnóza neřekla a ani mi neřekla jak vypadá můj RTG nohy. Na nohu mi dala akorat nějakou mast a že na ni nesmím šlapat. Když 10 minut něco psala na počítači, tak jsem se ji zeptala jestli už mužu jít a ona po mě začala řvát, že jako bez zprávy domu asi nepůjdu. Já, která v životě nebyla u lékaře se zraněním jsem měla akorat vytrestene oči a nevěděla jsem co na to říct. Na další kontrolu radši k jinému lékaři k ni už rozhodne ne!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Doktorku Barcziovou důrazně nedoporučuji a divím se, že takový neempatický, zakomplexovaný a arogantní člověk může dělat lékaře!

První návštěvu jsem absolvovala se synem, kdy na další kontrolu jsme raději vyhledali lékaře jiného.
Po druhé jsem tuto lékařku navštívila s manželem, který je naštěstí ráznější povahy a jednání paní doktorky si nenechal jen tak líbit a odkázal ji do patřičných mezí.
Bohužel tuto lékařku včera navštívila i moje matka - diabetik a kardiak!!
Když se po tří hodinovém čekání v čekárně konečně dostala do ordinace, kam byla vyzvána jako další na řadě, tak místo vřelého uvítání, jak se od
lékařů očekává, dostala od této lékařky tak hrozně vynadáno, že si vůbec dovolila vstoupit, ač vyzvána, do ordinace, že mojí matce okamžitě vylétl tlak ( 227/123, puls 104 ) málem zkolabovala a to tak, že sama doktorka jí musela zavolat rychlou záchrannou službu!!!
Takže, tohle vážená paní doktorko NE!!!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K p. Barcziové jsem byl poslán k následné léčbě popáleniny po ošetření z nemocnice. Díky paní doktorce se léčba této popáleniny prodloužila a zanechala daleko větší jizvu. Léčbu jsem dokončil raději zpátky v nemocnici. Znovu sem už určitě nepůjdu :)

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorku nedoporučuji.. Poslala mě domů jako simulanta s naraženým kolenem, komunikace nulová. Z naraženého kolene se po vyšetření jiným lékařem vyklubal prasklý meniskus a natržené vazy.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Výrazně nedoporučuji. Po dotazu, zda mi paní doktorka nemůže změnit časy vycházek (měl jsem pouhý výron kotníku), mi odvětila, že v systemu, kterým disponuje poliklinika EUC neumí pracovat a že to prostě nejde. Další věc, kterou bych paní doktorce vytknul, byla mediace, kterou mi předepsala. Bez rozboru krve jsem dostal injekce na ředění krve. Druhou kontrolu mám naštěstí u mého OL. Výrazně paní doktorku nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Doktorka i Sestřička byly moc milé, ochotné pomoci a komunikativní. Byla jsem se všemi návštěvami spokojená.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Bylo provadeno proktologicke vysetreni.. bez absolutniho citu, rekl bych az schvalne se surovosti, velice bolestive a neprijemne! Doktorka neprijemna, arogantni.. uz nikdy vice.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Před několika dny mne vyděsila krev na toaletním papíře, a proto jsem se vydal ke své praktické lékařce. Ta bohužel byla nemocná a tak jsem šel k lékařce, která ji zastupovala. Tam mne poslali o dvě patra výše, abych poprosil jinou doktorku aby mne vysetrila. Po dvou hodinách čekání mi paní doktorka napsala doporučení k Barcziove. Ihned když jsem doktorku viděl, tak jsem pochopil že s ní to nebude nic lehkého. Nejprve na mne vyjela proto, že jsem ji dal doporučení od lékaře na stůl, ale ona ho v ten moment nechtěla a že jí tam dělám bordel. Poté mi řekla, že mé problémy jsou způsobeny tím, že nedodržují hygienu a jsem v podstatě špína. Paní doktorka se však na můj problém ani nepodívala. Nakonec mi řekla, že mne objedná na konec listopadu, takže s problémem, který žádný z lékařů neviděl a může to být cokoliv, ať už obyčejný hemeroid nebo dokonce rakovina tlustého střeva bych měl čekat 5 měsíců na vyšetření. Ještě v ten den jsem si zavolal na gastro a tam mi velmi ochotně domluvili termín za dva týdny a bez nutnosti lékařského doporučení. K té obří Barcziove už nikdy více.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Tak dnes jsem měl poprvé (a naposledy) tu čest a chvíli přemýšlel, jestli jen paní doktorka neměla zrovna svůj den, vše se dá pochopit... Měl jsem jít na převaz s prstem k mé OL, jenže zrovna měli dnes dovolenou, tak mě odkázala na MUDr. Linhu, že to bude ok. Čekal jsem v čekárně, asi 3 lidi přede mnou, trochu jsem chvátal... Pak vyšla sestřička od MUDr. Barcziové, kdo že je další... nikdo. Tak jsem si říkal, mam tu čekat, zkusím. Popsal jsem jí situací, že mě praktická poslala k MUDR. Linhovi, a jestli můžu jít případně k nim, ať nečekám. Bez problému. Až později jsem si uvědomil, že nulová fronta před jejich ordinací má možná nějaký jiný (nenahodilý) význam a bývalo by lepší si počkat na MUDr. Linhu. Musím říct, že paní doktorka působila velmi poněkud bez zájmu. Ještě před ošetřením jsem se dovolil zeptat asi na 2-3 otázky, odpověď jsem nedostal s tím, že se napřed podívá. Řekl jsem OK, chápu, má vlastně pravdu, omluvil se... toto dovedu pochopit. Z lékařů mám dost obavy a třeba z toho stresu můžu působit i jinak a kompenzovat to přílišnou mluvou a mohla si klidně mou vinou připadat zahlceně. Doktorka se se mnou vůbec nebavila. Vlastně za celou návštěvu mi řekla asi jen dobrý den, ověřila si mé osobní údaje proti zprávám a pak na shledanou. Za celou dobu jsem nebyl informován, jaký je aktuální vývoj stavu, jak to vypadá, co že mi bude dělat, proč mi to bude dělat, a je-li to vůbec nutné dělat, vysvětlit a popř. mi dát nějakou možnost se rozhodnout. Tady to takto nefunguje. Paní doktorka je evidentně pánem vlastní ordinace, tak trochu bez ohledu na pacienta. Takže mi z nehtového lůžka (odstraněný nehet) asi 2 minuty seškrabávala krusty a stroupky, bolest příšerná. Pouze od sestřičky jsem se dověděl, že to je lepší, že se mi pak bude lépe hojit. Také jen sestřička asi projevila empatii, že to asi fakt hodně bolí a ať si zanadávám… No proklínal jsem doktorku i sebe v duchu, nadával, ale se zatnutými zuby to nějak přetrpěl. Nejde o nutnost toho zákroku, ale o to, že i docela bolestivý a nepříjemný zákrok se dá snést lépe – stačila by třeba jen troška empatie, nebo povzbuzení, a ne jen totální ignorance a postoj „studený psí čumák“. Na druhou stranu bych chtěl vyzdvihnout práci a přístup sestřičky, která bylo moc fajn a celou situaci tak nějak spontánně zachraňovala. U této doktorky jsem byl poprvé a rozhodně naposledy. Nechci a ani si netroufám hodnotit její lékařské kvality, to neumím a ani nechci. Třeba svému řemeslu rozumí a je dobrá s nástroji, ale toto v dnešní době, mám-li lékaře považovat za kvalitního prostě nestačí.