Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

1.5

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorku nedoporučuji.. Poslala mě domů jako simulanta s naraženým kolenem, komunikace nulová. Z naraženého kolene se po vyšetření jiným lékařem vyklubal prasklý meniskus a natržené vazy.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Výrazně nedoporučuji. Po dotazu, zda mi paní doktorka nemůže změnit časy vycházek (měl jsem pouhý výron kotníku), mi odvětila, že v systemu, kterým disponuje poliklinika EUC neumí pracovat a že to prostě nejde. Další věc, kterou bych paní doktorce vytknul, byla mediace, kterou mi předepsala. Bez rozboru krve jsem dostal injekce na ředění krve. Druhou kontrolu mám naštěstí u mého OL. Výrazně paní doktorku nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Doktorka i Sestřička byly moc milé, ochotné pomoci a komunikativní. Byla jsem se všemi návštěvami spokojená.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Bylo provadeno proktologicke vysetreni.. bez absolutniho citu, rekl bych az schvalne se surovosti, velice bolestive a neprijemne! Doktorka neprijemna, arogantni.. uz nikdy vice.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Před několika dny mne vyděsila krev na toaletním papíře, a proto jsem se vydal ke své praktické lékařce. Ta bohužel byla nemocná a tak jsem šel k lékařce, která ji zastupovala. Tam mne poslali o dvě patra výše, abych poprosil jinou doktorku aby mne vysetrila. Po dvou hodinách čekání mi paní doktorka napsala doporučení k Barcziove. Ihned když jsem doktorku viděl, tak jsem pochopil že s ní to nebude nic lehkého. Nejprve na mne vyjela proto, že jsem ji dal doporučení od lékaře na stůl, ale ona ho v ten moment nechtěla a že jí tam dělám bordel. Poté mi řekla, že mé problémy jsou způsobeny tím, že nedodržují hygienu a jsem v podstatě špína. Paní doktorka se však na můj problém ani nepodívala. Nakonec mi řekla, že mne objedná na konec listopadu, takže s problémem, který žádný z lékařů neviděl a může to být cokoliv, ať už obyčejný hemeroid nebo dokonce rakovina tlustého střeva bych měl čekat 5 měsíců na vyšetření. Ještě v ten den jsem si zavolal na gastro a tam mi velmi ochotně domluvili termín za dva týdny a bez nutnosti lékařského doporučení. K té obří Barcziove už nikdy více.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Tak dnes jsem měl poprvé (a naposledy) tu čest a chvíli přemýšlel, jestli jen paní doktorka neměla zrovna svůj den, vše se dá pochopit... Měl jsem jít na převaz s prstem k mé OL, jenže zrovna měli dnes dovolenou, tak mě odkázala na MUDr. Linhu, že to bude ok. Čekal jsem v čekárně, asi 3 lidi přede mnou, trochu jsem chvátal... Pak vyšla sestřička od MUDr. Barcziové, kdo že je další... nikdo. Tak jsem si říkal, mam tu čekat, zkusím. Popsal jsem jí situací, že mě praktická poslala k MUDR. Linhovi, a jestli můžu jít případně k nim, ať nečekám. Bez problému. Až později jsem si uvědomil, že nulová fronta před jejich ordinací má možná nějaký jiný (nenahodilý) význam a bývalo by lepší si počkat na MUDr. Linhu. Musím říct, že paní doktorka působila velmi poněkud bez zájmu. Ještě před ošetřením jsem se dovolil zeptat asi na 2-3 otázky, odpověď jsem nedostal s tím, že se napřed podívá. Řekl jsem OK, chápu, má vlastně pravdu, omluvil se... toto dovedu pochopit. Z lékařů mám dost obavy a třeba z toho stresu můžu působit i jinak a kompenzovat to přílišnou mluvou a mohla si klidně mou vinou připadat zahlceně. Doktorka se se mnou vůbec nebavila. Vlastně za celou návštěvu mi řekla asi jen dobrý den, ověřila si mé osobní údaje proti zprávám a pak na shledanou. Za celou dobu jsem nebyl informován, jaký je aktuální vývoj stavu, jak to vypadá, co že mi bude dělat, proč mi to bude dělat, a je-li to vůbec nutné dělat, vysvětlit a popř. mi dát nějakou možnost se rozhodnout. Tady to takto nefunguje. Paní doktorka je evidentně pánem vlastní ordinace, tak trochu bez ohledu na pacienta. Takže mi z nehtového lůžka (odstraněný nehet) asi 2 minuty seškrabávala krusty a stroupky, bolest příšerná. Pouze od sestřičky jsem se dověděl, že to je lepší, že se mi pak bude lépe hojit. Také jen sestřička asi projevila empatii, že to asi fakt hodně bolí a ať si zanadávám… No proklínal jsem doktorku i sebe v duchu, nadával, ale se zatnutými zuby to nějak přetrpěl. Nejde o nutnost toho zákroku, ale o to, že i docela bolestivý a nepříjemný zákrok se dá snést lépe – stačila by třeba jen troška empatie, nebo povzbuzení, a ne jen totální ignorance a postoj „studený psí čumák“. Na druhou stranu bych chtěl vyzdvihnout práci a přístup sestřičky, která bylo moc fajn a celou situaci tak nějak spontánně zachraňovala. U této doktorky jsem byl poprvé a rozhodně naposledy. Nechci a ani si netroufám hodnotit její lékařské kvality, to neumím a ani nechci. Třeba svému řemeslu rozumí a je dobrá s nástroji, ale toto v dnešní době, mám-li lékaře považovat za kvalitního prostě nestačí.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Popalenina

Chodila jsem k pani doktorce mesic skoro denne na prevazy popalene nohy. Nikdy jsem dlouho necekala a pristup dr i sestricky byl vzdy prijemny a profesionalni. Za me doporucuju.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní "doktorka" je velmi nepříjemná a extrémě arogantní. Hned na začátku jsem dostal zhruba minutovou přednášku o tom, co všechno jsem udělal při léčbě špatně. Pak hned další o tom, že jsem si dovolil pohnout židlí v ordinaci. No a u samotného vyšetření jsem byl v podstatě zbytečný. Žádná doplňující otázka jen diagnóza z předchozí zprávy a hotovo.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. chirurgická konzultace

Paní doktorka je vysoce neprofesionální, byla u ní několikrát babička na čistění zanícené rány od pokousání psem a bylo jí od paní doktorky sděleno například, že to že jí to bolí někde jinde než má ránu, tak na to se jí ale neptala a že jí je dost let na to, aby něco už vydržela, ránu jí vyčistila velmi neopatrně, že jí vždycky ruka pálila ještě dva dny, nakonec se vrátila do nemocnice na chirurgii aby jí ruku doléčily, protože takovéto jednání opravdu nemá ve svých letech zapotřebí. Velmi nedoporučuji

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Zanet slach

Včera jsem prisla k pani doktorce se zánětem slach,na prevaz sadry,doktorka mi na ruku ani nekoukla neprosmatala,jen seděla u počítače a něco si tam huhnala pro sebe,jen zaukolovala sestricku,dala mi elasticky obvaz a dlahu a přitom nevěděla jak ruka na tom je,rikala,jsem ,ze mi potize stále trvaji. A ruka se mi pres noc zhoršila!! Nedoporucuji!