MUDr. Saša Sofronieski

Moravský Beroun 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Karla IV. 36, Moravský Beroun

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší pan doktor, ochotný, laskavý, kéž by bylo více takových lékařů.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pán doktor je skvělý. cestujem k nemu až z Břeclavi, co je výše 200 km od Berounu a vôbec to neľutujem.

Chcela by som sa mu aj poďakovať za minulé akútne ošetrenie.
Na to,že mal plnú čakáreň a ja som nebola objednaná má ošetroval veľmi pedatne a dopodrobna a dal mi dobre odporúčania ako predchádzať tomu stavu.

Pan doktor má veľmi veľkú snahu pomôcť pacientovi.Je veľmi príjemný a ľudský. Vyskúšala som veľa zubárov,ale tomu pánovi zubárovi sa nikto nevyrovna.Velmi mi pomohol so zubami aj predtým, keď som k nemu prišla so zanedbanými zubami,ktoré spôsobovali,že opuchavala tvár.

K pani zubárovi chodím rada a o strachu so zubára alebo so samotného výkonu sa nedá ani hovoriť.

Mám pro něj jen slova chvály. Vstřícný, ochotný, pečlivý a umí. Dělá vše pro to, aby pacient necítil bolest. Mám pocit, že jen málo zubních lékařů by mu mohlo konkurovat. Jednoznačně: palec nahoru !!! Jednoznačně doporučuji, i když pan doktor má plný diář !

Nejlepší pan zubař, jakého jsem kdy navštívila :) Děkuji za kvalitní služby a doporučuji všem z okolí, kdo hledají skvělého zubaře.

Njelepší zubař co znám! Chodím tam pravidelně a je fakt hodný, nikdy mě u něj nic nebolelo a když už, tak malinko. Dokáže si s tím fakt pohrát.Můžu doporučit!

Úžasný zubař, už nemám strach z vrtačky, i kdyz zaludek me bolí vždycky. Jinak je super moc hodny a ochotny..lepší už snad nikde není :-) i 14měsíční dcerka je v klidu :-) Markéta Šimková - Krnov

Zbavil mě strachu ze zubařů za což mu velmi děkuji, i když vrtačka mi dělá pořád problémy. Velmi příjemný pan doktor, personál i prostředí. Doporučuji.

První zubař, ke kterému se nebojím jít :-) A ani můj dvouletý syn k němu nejde se stresem, s dětma to fakticky umí výborně. Úžasný přístup!

Výborný lékař, velmi příjemné chování, vstřícnost, ochota.

super, pomalu ale jiste se zacinam prestavat bat zubnich vrtacek