Karla IV. 36, Moravský Beroun
Praktický lékař stomatolog

Mám pro něj jen slova chvály. Vstřícný, ochotný, pečlivý a umí. Dělá vše pro to, aby pacient necítil bolest. Mám pocit, že jen málo zubních lékařů by mu mohlo konkurovat. Jednoznačně: palec nahoru !!! Jednoznačně doporučuji, i když pan doktor má plný diář !

Nejlepší pan zubař, jakého jsem kdy navštívila :) Děkuji za kvalitní služby a doporučuji všem z okolí, kdo hledají skvělého zubaře.

Njelepší zubař co znám! Chodím tam pravidelně a je fakt hodný, nikdy mě u něj nic nebolelo a když už, tak malinko. Dokáže si s tím fakt pohrát.Můžu doporučit!

Úžasný zubař, už nemám strach z vrtačky, i kdyz zaludek me bolí vždycky. Jinak je super moc hodny a ochotny..lepší už snad nikde není :-) i 14měsíční dcerka je v klidu :-) Markéta Šimková - Krnov

Zbavil mě strachu ze zubařů za což mu velmi děkuji, i když vrtačka mi dělá pořád problémy. Velmi příjemný pan doktor, personál i prostředí. Doporučuji.

První zubař, ke kterému se nebojím jít :-) A ani můj dvouletý syn k němu nejde se stresem, s dětma to fakticky umí výborně. Úžasný přístup!

Výborný lékař, velmi příjemné chování, vstřícnost, ochota.

super, pomalu ale jiste se zacinam prestavat bat zubnich vrtacek

Vynikající zubní lékař,který své práci rozumí znamenitě.V životě jsem nepoznal lepšího.Zaoral Lubomír-Dvorce.

takového zubaře aby člověk pohledal..