U

A už moc dobře chápu, proč mi nikdy nic neradila.. protože nejistým lidem se těžko radí. Pak bych mohla tu vinu za to, že se mi něco nepovedlo, svést na ni.

A asi bych to i udělala.

Takže se mi jenom snažila naslouchat, dát mi naději a zvýšit mi sebevědomí. A taky už vím, že jsem ty prášky nikdy vysazovat neměla.

MUDr. Jana Janského, Znojmo
Psychiatrické oddělení Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace (mapa)

Znojemská 235, Moravský Krumlov
Poliklinika Apex (mapa)

X

Paní doktorka je sice hodná, ale ještě jsem od ní nedostala snad žádnou užitečnou radu na svoje problémy.

X