Kozinova 45, Domažlice

Umístění: Ordinace Jiný

Pro paní doktorku je povolání opravdu posláním. Je hodná, před ní všechen stres opadne. Dokonce se vás i ptá jak se máte nebo jak se vám daří studia/v práci. Díky paní doktorce se na gyndu těším. Také respektuje vaše rozhodnutí brát či nebrat antikoncepci, nic vám nerozmlouvá (pokud samozřejmě nehrozí zdravotní rizika).

Skvělá paní doktorka,nastupovala jsem k ní ještě jako panna a umí člověka tak perfektně uklidnit, že chodí na gyndu s radosti. Mohu se ji zeptat na cokoliv, vždy uklidni, poradí a nic člověku nevnucuje,když jsem se rozhodla přestat brát antikoncepci,přijala to s úsměvem a respektem k mému osobnímu názoru i když její je jiný.vřele doporučuji :-)

Ačkoli jsem u paní doktorky byla zatím jen jednou, jsem nadšená. Paní doktorka je velice milá, svým klidem uklidní i takovou nervozní osobu, jako jsem já. Vše důkladně vysvětlí, udělá si na pacienta opravdu čas, takže si nepřipadám jak na běžícím pásu. Jsem ráda, že jsem k ní mohla přejít.

paní doktorka je moc příjemná, vždy mi vše vysvětlí a poradí. Dokáže člověka rozptýlit, když je z vyšetření nervózní, díky ní chodím i na gynekologii ráda.