Šárka Nejdlová, gynekolog Domažlice

MUDr. Šárka Nejdlová

Gynekolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kozinova 45, Domažlice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Pro paní doktorku je povolání opravdu posláním. Je hodná, před ní všechen stres opadne. Dokonce se vás i ptá jak se máte nebo jak se vám daří studia/v práci. Díky paní doktorce se na gyndu těším. Také respektuje vaše rozhodnutí brát či nebrat antikoncepci, nic vám nerozmlouvá (pokud samozřejmě nehrozí zdravotní rizika).


T
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka,nastupovala jsem k ní ještě jako panna a umí člověka tak perfektně uklidnit, že chodí na gyndu s radosti. Mohu se ji zeptat na cokoliv, vždy uklidni, poradí a nic člověku nevnucuje,když jsem se rozhodla přestat brát antikoncepci,přijala to s úsměvem a respektem k mému osobnímu názoru i když její je jiný.vřele doporučuji :-)


H
Ověřeny pacient

Ačkoli jsem u paní doktorky byla zatím jen jednou, jsem nadšená. Paní doktorka je velice milá, svým klidem uklidní i takovou nervozní osobu, jako jsem já. Vše důkladně vysvětlí, udělá si na pacienta opravdu čas, takže si nepřipadám jak na běžícím pásu. Jsem ráda, že jsem k ní mohla přejít.


H
Ověřeny pacient

paní doktorka je moc příjemná, vždy mi vše vysvětlí a poradí. Dokáže člověka rozptýlit, když je z vyšetření nervózní, díky ní chodím i na gynekologii ráda.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti