Ordinace ORL
Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

K této "lékařce" již nikdy. Vyšetří vás než si dosednete na židli. Aniž by ji zajímalo, co vám vlastně je, napíše vám léky a tím to končí. Další! Mně předepsala léky, za které jsem v lékárně zaplatil 750 Kč, a byly úplně k ničemu. Skončil jsem na pohotovosti ve FN Bory, kde mi pomohli. Takže za mě NEDOPORUČUJI.

K pani doktorce jsem byla objednana na 9:30 a na radu jsem prisla az po 10 hodine. V cekarne jsem byla sama. Po case cekani se priritila sestra s pytlikem rohliku a bananu s otazkou, zda nahodou nejdu k nim. V ordinani se semnou malem zritilo "kreslo". Celkovy dojem byl velmi ponury. Lekarka oblecena do ruznobarevne zastery, jajoby si odbehla ze zahrady od zahonu. Pri sepisovani me karty se sestra podivovala nad mym "divnym" prijmenim s poznamkou, ze by takove nechtela. Behem sepisovani sestra pojidala vlasak rohlikem primo z kelimku, coz me naprosto dostalo. O vyter z krku jsem si musela rici sama a po mnou popsanych priznacich mi bbylo receno, ze tim pani doktorka trpi take a je to normalni. Nicmene dnes chodim k jinemu ORL lekari a uzvam antibiotika na zanet dutin. Myslim, ze k tomu opravdu neni co dodat.

Praktická lékařka mi naordinovala řadu různých antibiotik,neustále "zabíjela" streptokoky a stafylokoky a mně bylo stále hůř.Dr. Mádlová při první návštěvě vyhodnotila můj stav jako boreliozu ve druhé fázi,nemýlila se a brzy mne potíží naprosto zbavila.

Uchvátaná, s diagnozou je šmahem hotová, aniž by brala v úvahu to, co říká pacient.
Než aby mne odeslala okamžitě na odborné léčení do nemocnice, léčila zdlouhavě neexistující zánět. Vždycky jsem byla jen okřiknuta, když jsem se snažila vysvětlit, že žádné příznaky zánětu nemám.
Takže na odpovídající léčbu jsem se dostala pozdě(až když jsem se vypravila do nemocnice sama) - následkem toho je doživotní ohluchnutí..přitom stačilo tak málo ... nejhorší na tom je, že tak fundovaná lékařka si toho musela být (na rozdíl od nepoučeného laika) dobře vědoma.

V ordinaci se cítím dobře,profesionální a milý přístup,doporučuji.