nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA (mapa)

0.5

Umístění: Poliklinika SPEA gastroskopie

Popravdě snad nikdy jsem nezažila horšiho lékaře. Na gastroskopii jsem byla již po 4 té z toho poprvé u této lékařky, která jak zde zniňuji i ostatní je velice chladná, nekomunikativní pacientovi nic nevysvětlí. Vyšetření extrémně bolestivé, věřim tomu, že by tu bylo takových názorů stovky ... a bohužel se ozvou jen mladši pacienti Každopádně nikdy vic ....

Umístění: Poliklinika SPEA gastroskopie

Bohužel jsem nebyla s vyšetřením spokojená. Velmi bolestivé, paní doktorka nereagovala vůbec na nic, i když už jsem plakala a snažila se ,,říct," že už nechci. Umrtvení nabídnuto vůbec nebylo. Vůbec jsem nemohla z vyšetření už vycouvat, když už byla hadička zavedena. Sestra mi jen řekla, dýchejte, nic víc. K této paní doktorce už nikdy nepůjdu. Velmi necitlivý a neosobní přístup.

Umístění: Poliklinika SPEA kolonoskopie

Vyšetření bylo velmi bolestivé, paní doktorka i sestry byly nepříjemné. Před objednáním mi zdravotní sestra ještě zdůraznila,jak nepříjemné je ono vyšetření (zřejmě, aby mě odradila?!?). S přístupem ani výkonem bohužel nejsem spokojená.

Byla jsem na vyšetření žaludku-gastroskopii. Doktorka se mě ani nezeptala, zda chci jícen umrtvit, na mou žádost mi dala znecitlivění a na nic nečekala a rovnou mi rvala endoskop do krku. Jelikož mám astma a další potíže, začala jsem se dusit, bylo mi na zvracení, nemohla jsem dýchat, na to doktorka absolutně nereagovala. Při vyšetření nevhodné poznámky na mou adresu od sester i lékařky. Po vyšetření při hovoru byla doktorka úsečná, nevysvětlovala, skoro nekomunikovala. Byla chladná, nekomunikativní, sestry bezcitné, neprofesionální. Doktorku rozhodně nedoporučuji. Jen pro otrlé.

Zákrok (kolonoskopie) probíhal hodinu za nesnesitelných bolestí. Lékařka bez jakéhokoliv zájmu o pacienta.