nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

0.5

Souhlasím se zde ostatními zveřejněnými názory.Paní doktorka je vůči pacientovi chladná,nic pořádně nevysvětlí,jen kouká do PC...kdybych jí nepokládala otázky sama,asi by mě nechala odejít bez informací.Kolonoskopie byla vcelku bolestivá,na moje ohlasy,že to dost bolí,ani nijak nereagovala a vedla dál soukromý rozhovor se sestrou na místo toho,aby mi při onom výkonu aspoň popisovala,co se děje,co vidí atd.Prostě nic..Sestra nepříjemná,uspěchaná,styl "pohni si,nemám na tebe čas".Jediná příjemná byla druhá sestřička-blondýna.
Před pár lety jsem zde absolvovala i gastroskopii a dojmy stejné.
Znovu bych se raději objednala jinam.

Umístění: Poliklinika SPEA Gastroskopie

Gastroskopie. Přístup paní ‚‚doktorky" by se dal dlouze rozepisovat, ale předchozí recenze dost dobře vystihují kvalitu dotyčné osoby! Jen krátce. Dlouhé čekání než přijde, rychlé zeptání co vám je a hned vám rve hadici do úst, ve vyšetřovně tma, bez jakéhokoliv poučení o zákroku a nabídnutí jakéhokoliv uklidňujícího prostředku! Po nezvládnutí vyšetření vynadá pacientovi, proč tam leze, když není schopen vyšetření zvládnout, protože to normálně zvládne každý! Jenom nesouhlasím s negativní recenzí na ostatní personál, protože sestřička byla velmi příjemná a ochotná mi vysvětlit předem co bude následovat a sama nabídla třeba sprej do krku. Po příchodu paní ‚‚doktorky" už to šlo ve velkém tempu až k nezdárnému konci, načež jsem dostal vynadáno za své chování, že jsem se bránil vyšetření, což bylo dokonce prezentováno i v lékařské zprávě! Rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika SPEA gastroskopie

Popravdě snad nikdy jsem nezažila horšiho lékaře. Na gastroskopii jsem byla již po 4 té z toho poprvé u této lékařky, která jak zde zniňuji i ostatní je velice chladná, nekomunikativní pacientovi nic nevysvětlí. Vyšetření extrémně bolestivé, věřim tomu, že by tu bylo takových názorů stovky ... a bohužel se ozvou jen mladši pacienti Každopádně nikdy vic ....

Umístění: Poliklinika SPEA gastroskopie

Bohužel jsem nebyla s vyšetřením spokojená. Velmi bolestivé, paní doktorka nereagovala vůbec na nic, i když už jsem plakala a snažila se ,,říct," že už nechci. Umrtvení nabídnuto vůbec nebylo. Vůbec jsem nemohla z vyšetření už vycouvat, když už byla hadička zavedena. Sestra mi jen řekla, dýchejte, nic víc. K této paní doktorce už nikdy nepůjdu. Velmi necitlivý a neosobní přístup.

Umístění: Poliklinika SPEA kolonoskopie

Vyšetření bylo velmi bolestivé, paní doktorka i sestry byly nepříjemné. Před objednáním mi zdravotní sestra ještě zdůraznila,jak nepříjemné je ono vyšetření (zřejmě, aby mě odradila?!?). S přístupem ani výkonem bohužel nejsem spokojená.

Byla jsem na vyšetření žaludku-gastroskopii. Doktorka se mě ani nezeptala, zda chci jícen umrtvit, na mou žádost mi dala znecitlivění a na nic nečekala a rovnou mi rvala endoskop do krku. Jelikož mám astma a další potíže, začala jsem se dusit, bylo mi na zvracení, nemohla jsem dýchat, na to doktorka absolutně nereagovala. Při vyšetření nevhodné poznámky na mou adresu od sester i lékařky. Po vyšetření při hovoru byla doktorka úsečná, nevysvětlovala, skoro nekomunikovala. Byla chladná, nekomunikativní, sestry bezcitné, neprofesionální. Doktorku rozhodně nedoporučuji. Jen pro otrlé.

Zákrok (kolonoskopie) probíhal hodinu za nesnesitelných bolestí. Lékařka bez jakéhokoliv zájmu o pacienta.