Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Samost.ord.PL - gynekologa
Na Podkově 25, Bystré

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velice sympatická, usměvavá a jak už tu píšou ostatní, tak i empatická. Jsem s ní moc spokojená. Jiného doktora bych nechtěla. :)

J
Umístění: jiné místo Jiný

S tak ochotnou, empatickou a profesionální paní doktorkou jsem se dlouho nesetkala. Dnes jsem byla u paní doktorky Divišové poprvé, protože moje gynekoložka už v zařízení nepracuje. Měnit lékaře se mi nechtělo, ale po dnešní návštěvě musím říct, že nelituji. Děkuji, že jsou stále tak skvělí lékaři, kteří si udělají i čas na to, vysvětlit vám, když se na něco zeptáte a ještě být pozitivní a usmát se na vás. Jsem moc spokojená.

L
Umístění: Samost.ord.PL - gynekologa Jiný

Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát


N
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je vždy velmi milá, vždy mi vše pěkně vysvětlí a snaží se mi pomoct. Jsem ráda že mi kamarádka tohoto lékaře doporučila.


G
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná a milá. Kdykoliv mi dokáže poradit a nepřipadám si u ní jako bych "otravovala".


A
Ověřený profil

Asi nejpříjemnější, nejsympatičtější, nejusměvavější lékař, kterého jsem kdy poznala. Paní doktorka je vždy milá, ochotná, velmi lidská a kvalitní lékařka. K ní je radost chodit.


N
Ověřený profil

Super paní doktorka, se kterou se dá i dobře povídat. Velice milá vstřícná a šetrná. Pro mě nejlepší. Doporučuji


J
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, je skvělá jako lékařka, tak jako ,,normální,, ženská. Je empatická, ochotná, milá. Vždy poradí, pomůže. Doporučuji.


R
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá,ochotná a obětavá.Po profesní stránce na vysoké úrovni.Nepoznala jsem lepšího gynekologa.Škoda,že musí dojíždět až z Olomouce,je to pro ní určitě těžké.Za všechny spokojené pacientky jí i sestřičce patří vřelý dík.


Velice dobrá pani doktorka a sestřiča také, jsou ochotné a nehledí na odinační hodiny, pracují i do pozdních nočních hodin, jsem velice ráda, že mohu do ambulance v Bystrém chodit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu