Ord. praktického lékaře pro dopělé
Poděbradova 165, Žatec

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dopělé

Podle mé osobní zkušenosti je Mudr. Sabina Králová velmi proseionální a fundovaná lékařka s neuvěřitelnou mírou empatie, pochopením i velmi milým, chápavým a lidským přístupem k pacientům. Za sebe ji hodnotím jako jednu z nejlepších (né-li tou nelepší ) lékařekou se kterou jsem se kdy osobně setkal . Jsem velmi rád že mám takto skvělého praktického lékaře .

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dopělé

MUDr. Sabina Králová je člověkem na svém místě. Lepší praktickou lékařku neznám. Pacienta nejen odborně vyšetří, ale i vyslechne a poradí.

Je moc dobra jsem rada ze je moje obvodni lekarka ..chytra rozumi remeslu malo kde se takova najde simpatycka vstricna

velmi příjemná ,vstřícná , ochotná , vše vysvětlí a poradí ,jsem ráda ,že ji mám jako svoji obvodní lékařku

Velice uprimna a ochotna doktorka sem rada ze kni chodim znam ji uz par let jeto moc hodna nase doktorka rada kni chodim diky Ruzena

MUDr Sabina Králová, je nejlepší lékařka kterou znám. Jsem ráda že je v našem městě, vše vysvětlí a pomůže. Tak ochotný lékař se už jen tak nenajde.Je prostě super

Pani doktorce uz chodim asi 10 let a nemuzu si stezovat je proste nej a odtehovala sem se do Bíliny a dojizdim za ni nechci prijit o tak skvelou doktorku jako je mudr.Sabina Kralova...:)

Nejlepší Paní Doktorka kterou jsem kdy poznala.

Jako paní doktorka skvělá a myslím,že i jako žena.Vždy poradí,vysvětlí,pomůže a to s ochotou,která se nevidí všude.

NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA JAKOU JSEM KDY POZNALA.